Other lots in this auction
-
#416Een notenhouten bijzettafeltje op centrale poot en met één lade.
Une petite table en noyer sur pied central et à un tiroir.No longer availableDim. 71 x 39 x 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#793Messingen tafelklokje.
Une pendule de table en laiton.No longer availableDim. H. 12 cmEstimate: € 30 / 35 -
#222“De bijbellezing.” Olieverf op doek, naar een werk van Rubens. XIXde eeuw.
”La lecture de la Bible”. Huile sur toile, d’après une oeuvre par Rubens. XIXème siècle.No longer availableDim. 68 x 52 cmEstimate: € 400 / 600 -
#852Een reeks van zes diepe en zestien platte borden van Chinees porselein met blauw op witte decors van reigers in een landschap. Tijdperk Qianlong. Diverse schilfers en haarscheuren.
Une série de six assiettes profondes et seize assiettes plates en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de grues dans un paysage. période Qianlong. Plusieurs éclats et cheveux.No longer availableDim. Ø 23,50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#117Een vrouwenbuste van bruingepatineerd brons naar een werk van Van de Kerckhove. Gegoten bij Delhove te Brussel.
Un buste féminin en bronze à patine d’après une oeuvre par Van de Kerckhove. Coulé par Delhove à Bruxelles.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 150 / 240 -
#438Twee gebeeldhouwde meubelopzetten met hoofden. Eén beschadigd.
Deux coiffes de meubles à têtes sculptées. Une avec dégâts.No longer availableDim. b: 95 & 75 cmEstimate: € 30 / 50 -
#251“Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeld met donker patina.
”Nu féminin”. Une statue en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#792Een paar houten meesterstukjes in de vorm van een octahedron.
Paire de pièces de maîtrise en bois, formant octahèdres.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#798Engelse tafelklok met houten kast.
Une pendule de table anglaise en bois.No longer availableDim. H. 49 cmEstimate: € 35 / 50 -
#264Een oude didactische wereldkaart.
Une mappemonde didactique ancienne.No longer availableDim. x 210 cmEstimate: € 30 / 40 -
#252Een goudgepatineerd houten butlerspiegel.
Un miroir majordome en bois à patine dorée.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 65 / 75 -
#342Een complete reeks met oude Belgische stafkaarten. Bijgevoegd een Franstalige kaart van Belgisch Congo en een oude geologische kaart van België.
Une série complète de cartes topographiques belges. Nous ajoutons une carte française du Congo belge et une ancienne carte géologique de la Belgique.No longer availableEstimate: € 25 / 35

