Other lots in this auction
-
#120Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,24 ct.No longer availableDim. 2,39 gEstimate: € 300 / 400 -
#895Een grote godslamp van brons en messing. XIXe eeuw.
Lampe de sanctuaire en bronze et laiton. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#9J. Vermoelen“Biddende non”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. We voegen er een klein interieur en een havenzichtje aan toe.
”Soeur qui prie”. Huile sur panneau. Signé. Nous ajoutons un petit intérieur et une vue portière.No longer availableDim. 32 x 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#66922 ordonantiën van de Stad Antwerpen “Gheboden ende uitgheroepen by mijnen Heeren, Schouteth, Borgermeesteren, Schepenen ende Raedt der Stsdt van Antwerpen. O.m. van de hand van Philip van Valckenissen, eerste secretaris, Jan Baptista della Faille, schepen, A. Roose, G. de Weerdt, A. Van Liere.
22 ordonnances de la Ville d’Anvers “Gheboden ende uitgheroepen by mijnen Heeren, Schouteth, Borgermeesteren, Schepenen ende Raedt der Stsdt van Antwerpen. O.a. de la main de Philip van Valckenissen, premier secrétaire, Jan Baptista della Faille, échevin, A. Roose, G. de Weerdt, A. Van Liere.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#112Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1945.
”Intérieur”. Huile sur toile. Signée et datée 1945.No longer availableDim. 55 x 66 cmEstimate: € 50 / 80 -
#854Een reeks van zes kristallen glazen met roze kelk. Gaaf.
Une série de six verres en cristal à calices roses. Intact.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#673Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een famille-rose decor van vogels en bloemen in cartouches. Onderaan gemerkt.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine, décor famille-rose d’oiseaux et de fleurs en cartouche. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#516Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte verkleuring.
Une carpette d’Orient en laine nouée main. Légère décoloration.No longer availableDim. 214 x 134 cmEstimate: € 50 / 80 -
#60Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een rookkwarts van ± 8 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de quartz fumé de ± 8 ct.No longer availableDim. 9,71 gEstimate: € 250 / 350 -
#486Een handgeknoopt Marokkaans wollen tapijt.
Un tapis du Maroque en laine nouée main.No longer availableDim. 166 x 85 cmEstimate: € 30 / 50 -
#646Een handgeknoopt Oosters wollen tapîjt.
Un tapis d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 245 x 205 cmEstimate: € 180 / 220 -
#535Een vierkante salontafel met een blad van bamboe.
Table de salon carrée avec tablette en bambou.No longer availableDim. 110 x 110 cmEstimate: € 60 / 80

