#759Een mahoniehouten psyché met een lade. XIXe eeuw.
#749Een grote siervaas van Duits aardewerk met tweekleurig glazuur.
#563Een vaas van amberkleurig Muranoglas.
#44Célestine Vermoelen“Vaas met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vase et fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 69 cmEstimate: € 25 / 35 -
#220Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een druppelvormige smaragd van ± 1 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et une émeraude en forme de larme de ± 1,00 ct.No longer availableEstimate: € 600 / 700 -
#872“Wild zwijn in besneeuwd bos”. Een laat XIXe eeuwse Japanse houtsnede. Gesigneerd.
”Sanglier dans le bois enneigé”. Une gravure sur bois japonaise, fin XIXème siècle. Signée.No longer availableDim. 23,5 x 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#301Een schouwpendule van meerkleurig en verguld Brussels porselein. Wijzerplaat beschadigd.
Une pendule de cheminée en porcelaine de Bruxelles polychrome. Cadran avec dégâts.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#244Een paar kindjes van zandsteen.
#429Een gedreven rood koperen spiegel. XIXe eeuw.
Un miroir en cuivre rouge repoussé. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 48 cmEstimate: € 50 / 80 -
#34G. Coussement“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. In oorspronkelijke lijst, omstreeks 1830. Letsels.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Encadrement d’origine, +- 1830.No longer availableDim. 48 x 54 cmEstimate: € 30 / 50 -
#598Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
#467Een gems van gesneden hout. Zwarte woud.
Un chamois en bois sculpté. Foret Noir.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 30 / 40