#442Een antieke rood koperen brasero.
#827MeissenEen porseleinen serveerschaal met vier compartimenten, versierd met een meerkleurig Imari-decor. Onderaan gemerkt.
#483Een boek over de beeldende kunst in en om Waregem van 1972.
#539“Koppel op een terras”. Gemengde techniek op papier. Gemonogrammeerd ‘F.R.’
”Couple et terrasse”. Techniques mixtes sur papier. Monogramme ‘F.R.’.No longer availableDim. 27 x 19 cmEstimate: € 200 / 300 -
#766Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#96Een eikenhouten commode met drie laden.
#816Een Chinees wollen karpetje.
#396Drie ronde bijzettafeltjes van messing met glazen bladen.
#183“De slangenbezweerder”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van Charles Arthur Bourgeois.
”Le charmeur de serpents”. Une statue en bronze à patine brune d’après une oeuvre par Charles Arthur Bourgeois.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 160 / 180 -
#378“Staand naakt”. Een bronzen beeldje.
#842Twee boeken m.b.t. Cinema. 1982.
#238Een gepatineerde plaasteren buste in klassieke stijl op een sober aardewerken zuil.
Un buste à patine de style classique sur une colonne en faïence.No longer availableDim. h: 53 + 38 cmEstimate: € 100 / 120