Similar lots by type
-
#684Joan Delamare AtanasiuPeriod: 1955-2015Zes diverse églomisés uit de jaren negentig.
Six églomisés divers des années 90.No longer availableDim. 20 x 16 cmEstimate: € 100 / 160 -
#435J. De Pré“Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Avenue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 97 x 149 cm -
#598Jan Van BaelenPeriod: °1946“Paard en kippen bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Cheval et poules prés de l’écurie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 59 cmEstimate: € 600 / 800 -
#254C. Ceurremans“Besneeuwd hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
“Paysage de campagne enneigé”. Huile sur toile. Signée et datée 1949.No longer availableDim. 64 x 74 cmEstimate: € 200 / 300 -
#552“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Draagt monogram FKC.
“Vue de ferme”. Huile sur panneau. Porte le monogramme FKC.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#662Slivicca (?)“Kaartende chimpansee”. Oorlogskarikatuur in aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1939.
“Chimpanzé jouant aux cartes”. Caricature de guerre en aquarelle. Signée et datée 1939.No longer availableDim. 20 x 13 cmEstimate: € 100 / 150 -
#722Lanna“Eileen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1992.
“Eileen”. Huile sur toile. Signée et datée 1992.No longer availableDim. 75 x 90 cmEstimate: € 100 / 150 -
#593“Moderne compositie”. Acryl op papier. Gesigneerd. Met toeschrijving aan Gerhard Hoeme.
“Composition moderne”. Acrylique sur papier. Signée. Attribution à Gerhard Hoeme.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#704Hilde Hendrickx“Keukenstilleven” & “Stilleven met aardewerk en glas”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd en gedateerd ‘86.
“Nature morte de cuisine” et “Nature morte aux faïences et verres”. Huile sur toile. Signées et datées ‘86.No longer availableDim. 50 x 60 & 60 x 50 cmEstimate: € 40° / 50 -
#642“Bloemenvaas”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Vase aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
#639“Compositie met bloem”.Olieverf op board. Draagt een handteknening.
“Composition florale”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 120 / 180 -
#584Tia PeltzPeriod: 1923 - 1999“Bange vrouwen”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Femmes effrayées”. Huile sur papier. Signée et datée 1989.No longer availableDim. 50 x 35 cmEstimate: € 300 / 500 -
#752Hilde Hendrickx“Herfststilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘87.
“Nature morte d’automne”. Huile sur toile. Signée et datée ‘87.No longer availableDim. 69 x 48 cmEstimate: € 60 / 100 -
#554Koch“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
“Nu féminin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 86 cmEstimate: € 80 / 100 -
#596Dordevic MiodragPeriod: °1936“Compositie”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd.
“Composition”. Technique mixte sur carton. Signée.No longer availableDim. 31,5 x 31,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#625“Compositie”. Materieschilderij op paneel. Draagt handtekening ‘Grautner 1972’.
“Composition”. Matière sur panneau. Porte une signature ‘Grautner 1972’.No longer availableDim. 74 x 62 cmEstimate: € 200 / 240 -
#603Piet VolckaertPeriod: 1902-1973“De dorsers”. Olieverf op doek”. Gesigneerd.
“Les moissonneurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 220 / 260 -
#614“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Draagt handtekening: X...
“Tournesols”. Huile sur toile. Porte une signature: X...No longer availableDim. 71 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#617“Bloemenweelde”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd J.A. ‘62.
“Opulence florale”. Huile sur toile. Monogramme J.A.’62.No longer availableDim. 67 x 43 cmEstimate: € 120 / 180 -
#611“Schwarzer komet”. Olieverf op doek. Draagt handtekening op verso.
“Comète Schwarzer”. Huile sur toile. Signature au verso.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#624“Moeder en kind in interieur. Draagt een handtekening: Pelliast (?)
“Mère et enfant”. Porte une signature: Pelliast (?)No longer availableDim. 34 x 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#608“achteraanzicht van een dame”. Olieverf op papier? Draagt handtekening: Jo. Nu*
“Femme vue du dos“ Huile sur papier. Signature: ‘Jo.Nu*’.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#602Pierre Jacques DierckxPeriod: 1855 - 1947“Genretafereel in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène dans une étable”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60Estimate: € 220 / 260 -
#549Hilde Hendrickx“De naaikamer”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘86.
“La chambre d’ouvrage”. Huile sur toile. Signée et datée ‘86.No longer availableDim. 65 x 48 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#265Een eikenhouten commode met onderaan twee grote laden en bovenaan twee kleine en een grote lade naast een geheime lade en met een kleine lade in de gordel. De zijkanten versierd met twee getorste zuiltjes.
Une commode en chêne avec deux grands tiroirs, par dessus deux petits tiroirs et un tiroir secret. Cotés décorés avec des colonnes.No longer availableDim. b: 126 cmEstimate: € 180 / 240 -
#410LancômeEen eau de parfum verstuiver en twee verstuivers met eau de toilette van 50 en 120 ml, een body lotion van 100 ml en een algemene verzorging voor mannen van 200 ml.
Vaporisateur d’eau de parfum et deux d’eaux de toilette de 50 et de 120 ml, une lotion corporelle et un soins généraux homme de 200 ml.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#422Tinneke Swinnen“Figuur”. Een geboetseerd kunstwerk. Onderaan gesigneerd.
“Figure”. Une oeuvre en argile. Marquée à la base.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#433LimogesDoosje van polychroom porselein. Onderaan gemerkt.
Petite boîte en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. L. 17 cmEstimate: € 20 / 25 -
#663Een schenkkan van meerkleurig aardewerk. Jaipur, India. Onderaan gemerkt en gedateerd 11/07/1997. Schade aan de onderkant.
Une carafe en faïence polychrome. Jaipur, Inde. Marque et date en dessous 11/07/1997. Dégât à la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 70 -
#537“Paard”. Een smeedijzeren kunstwerk. Gesigneerd “Pintjes P.”
“Cheval”. Une oeuvre en fonte. Signée “Pintjes P.”No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#771Een paar kuipfauteuils van witgepatineerd hout met blauw fluwelen bekleding.
Deux fauteuils en bois patiné blanc, revêtement en velours bleu.No longer availableEstimate: € 160 / 240 -
#805Charles DemetsEen art nouveau wandspiegel van eikenhout, bovenaan centraal een klok met sleutel, geflankeerd door twee gesigneerde aquarellen met personages.
Miroir art nouveau en chêne, dans le centre une horloge à clé, flanquée par deux aquarelles signées aux personnages.No longer availableDim. 120 x 114 cmEstimate: € 200 / 240 -
#47Een lot tin. XVIIIde, XIXde en XXste eeuw.
Lot d’étains des XVIIIe, XIXe et XXe siècles.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#133“Jachthonden”. Een art deco groep van groengeglazuurd aardewerk.
“Chiens de chasse”. Groupe art déco en faïence verte.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 65 / 80 -
#559Een opgezette hertenkop op houten paneel.
Une tête de cerf empaillé sur panneau en bois.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#185Een 18 karaats witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,66 ct.
Bracelet en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,66 ct.No longer availableDim. 30,15 gEstimate: € 1100 / 1200

