Other lots by Hens
Similar lots by type
-
#649Nicole Halsberghe“Bloemenstilleven”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd 1988 en met opdracht buiten de plaat.
"Nature morte florale". Une lithographie. Signée, datée 1988 et dédicacée hors planche.No longer availableDim. 46 x 40 cm -
#502Een kader met negen kleine moderne zeefdrukken/ seriegrafieën. Vlnr, bno: Gilbert Decock (1928 - 2007), Guy Vandenbranden (1926 - 2014), Luc Peire (1916 - 1994), Willy Plompen (°1942), Jan Van den Abbeel (1943 - 2018), Jo Delahaut (1911 - 1992), Marc Verstockt (1920 - 2014), André Buellens (1930 - 1976) & Amedee Cortier (1921 - 1976). Toeschrijvingen zonder signaturen.
Un cadre avec neuf petites sérigraphies/impressions de série modernes. De gauche à droite : Gilbert Decock (1928 - 2007), Guy Vandenbranden (1926 - 2014), Luc Peire (1916 - 1994), Willy Plompen (°1942), Jan Van den Abbeel (1943 - 2018), Jo Delahaut (1911 - 1992), Marc Verstockt (1920 - 2014), André Buellens (1930 - 1976) & Amédée Cortier (1921 - 1976). Attribution sans signature.No longer availableDim. 22 x 13,5 cm (x9)Estimate: € 500 / 800 -
#9“Le Petit Paradis Emeraude”. Een kleurenlitho naar werk van Barraband.
Le Petit Paradis Emeraude. Une lithographie en couleurs d'après l'oeuvre de Barraband.No longer availableDim. 36 x 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#59Bernard CharoyPeriod: °1931“Les deux filles”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 20/25 buiten de plaat. Artiestenproef.
« Les deux filles ». Une lithographie. Signé et numéroté 20/25 hors planche, épreuve d'artiste.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#14Henri François SchaefelsPeriod: 1827 - 1904“De crypte van Rubens”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
« La Crypte de Rubens ». Une gravure. Signée hors plaque.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 25 / 40 -
#322Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Dorpsplaats Belsele” & “ Maelderghemmolen St-Denys Boekel”. Twee etsen. Gesigneerd en genummerd 38/50 & 45/100.
"Place du Village Belsele" & "Maelderghemmolen St-Denys Boekel". Deux gravures. Signées et numérotées 38/50 & 45/100.No longer availableDim. 19 x 20 cm & 35 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#29Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987“Zicht op de Kathedraal vanop de Suikerrui”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 144/350 buiten de plaat.
« Vue de la cathédrale depuis le Suikerrui ». Une gravure en couleurs. Signée et numérotée 144/350 hors planche.No longer availableDim. 42 x 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#512Jef Van TuerenhoutPeriod: 1926 - 2006“Vrouw met lotus”. Een kleurenlithografie. Gesigneerd en genummerd 2/99 buiten de plaat.
"Femme aux lotus". Une lithographie en couleurs. Signée et numérotée 2/99 hors planche.No longer availableDim. 74 x 49 cmEstimate: € 200 / 300 -
#2Julien SeverinPeriod: 1888 - 1975“Rupelmonde”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 5/30 buiten de plaat.
"Rupelmonde". Une gravure. Signée et numérotée 5/30 hors planche.No longer availableDim. 12 x 9 cmEstimate: € 25 / 40 -
#32Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962“Minuit au bouge”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
« Minuit au bouge ». Une gravure. Signée hors planche.No longer availableDim. 25 x 18 cmEstimate: € 75 / 100 -
#324Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Oude abdijpoort (Ninove)’. Een ets. gesigneerd en gedateerd 1/50 buiten de plaat.
« Ancienne porte de l'abbaye (Ninove) ». Une gravure. Signée et datée 1/50 hors planche.No longer availableDim. 30 cm x 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#22“Radijzengangske”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 29/125 buiten de plaat.
"Radijzengangske". Une gravure. Signée et numérotée 29/125 hors planche.No longer availableDim. 21 x 15 cmEstimate: € 20 / 30 -
#422“Scene from the Chushingura Drama”. Een gekleurde Japanse houtsnede door Yoshitora, uitgegeven door Shojiro. Glas gebarsten.
Scène du drame de Chushingura. Une estampe japonaise en couleur de Yoshitora, publiée par Shojiro. Verre fissuré.No longer availableDim. 22,5 x 34,5 cmEstimate: € 85 / 100 -
#644Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Rozengoed - Zaffelare”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 31/30 buiten de plaat.
“Roseware - Zaffelare”. Une gravure. Signée et numéroté 31/30 hors planche.No longer availableDim. 24,5 x 36,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#15Verzilverd metalen koffiepot. Engels, onderaan gemerkt.
Cafetière en métal argenté. Anglais, marqué en bas.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#4Charles MertensPeriod: 1865-1919“Portret”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
"Portrait". Une gravure. Signée hors planche.No longer availableDim. 20 x 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#449“Fun Gallery exhibition”. Een zeefdruk naar een werk van Keith Haring uit 1983. Onder licentie uitgegeven bij Artestar in New York.
« Exposition Fun Gallery ». Une sérigraphie d'après une œuvre de Keith Haring de 1983. Publiée sous licence par Artestar à New York.No longer availableDim. H: 64-76cmEstimate: € 260 / 300 -
#342Brakeli“Bonifaciusbrug te Brugge” & “Haven van Zeebrugge”. Twee kleurenetsen. Beide gesigneerd en genummerd op 500 exemplaren buiten de plaat.
« Pont Boniface à Bruges » & « Port de Zeebrugge ». Deux eaux-fortes en couleurs. Les deux signées et numérotées sur 500 exemplaires hors planche.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#362Ward LernoutPeriod: °1931“Vrouw in divan”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 25/70 en gedateerd 2008 buiten de plaat.
“Femme au divan”. Litho. Signée, numérotée 25/70 et datdée 2008 hors planche.No longer availableDim. 27 x 37 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#638CapodimonteEen jonge man en een jonge vrouw van meerkleurig italiaans biscuit. Beide gemerkt.
Un jeune homme et une jeune femme en biscuit italien multicolore. Les deux marqués.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 60 / 80 -
#148Twee tuinbeelden, in de vorm van een rat met glas en een konijn met pijp in de stijl van de personages van Beatrix Potter.
Deux statues de jardin, l’une en forme d’un rat tenant un verre, l’autre d’un lapin tenant une pipe d’après les personages de Beatrix Potter.No longer availableDim. h: 45 & 44 cmEstimate: € 220 / 260 -
Een 14 K rooskleurige ketting met hanger in de vorm van een boogschutter.
No longer availableDim. 5,66 gEstimate: € 200 / 300 -
#267Val Saint-LambertEen cilindervaas model Altena van geslepen kristal, in de massa deels groen gekleurd. Onderaan gemerkt.
Un vase cylindre modèle Altena en cristal taillé, en partie coloré vert dans la masse. Marqué sous la base.No longer availableDim. H. 24,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#13Een paar glazen kaarsenpotjes met gouden decor van bomen en herten.
Une paire de photophores en verre à décor doré d'arbres et de cerfs.No longer availableDim. h: 12 cm Ø: 9,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#8Lladro“Kat met kikker” en “Familie zwanen”. Twee kleine groepjes van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
"Chat avec grenouille" et "Famille de cygnes". Deux petits groupes de porcelaine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 8,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#504Een eikenhouten schouwspiegel in Henri II-stijl.
Miroir de cheminée en chêne de style Henri II.No longer availableDim. 150 x 87 cmEstimate: € 100 / 120 -
#435Een gesculpteerde houten salontafel met gecanneerd blad onder glas.
Table basse en bois sculpté à plateau à pans sous verre.No longer availableDim. 50 x 61 x 110 cmEstimate: € 35 / 45 -
#225Val Saint LambertEen wijnglas en een miniatuur vaas van geslepen kristal, beide versierd met verguld decor in een fries. Het vaasje genummerd 103/ 250 en gedateerd 1993. Bijgevoegd een glazen vaas, eveneens met verguld decor.
Un verre à vin et un vase miniature en cristal taillé, tous deux ornés d'un décor doré en frise. Le vase est numéroté 103/250 et daté 1993. On y joint un vase en verre, également à décor doré.No longer availableDim. 11, 12 & 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#1901 gouden reliekhouder met een afbeelding van Koning Rama V (Chulalongkorn) (verso: Boeddha). Diverse kleuren goud.
1 reliquaire en or avec une image du roi Rama V (Chulalongkorn) (verso: Bouddha). Diverses couleurs d'or.No longer availableDim. 24,13 gEstimate: € 500 / 600 -
#304Alfred OstPeriod: 1884 - 1945“Vluchten”; “Waarheen?” & “Christus aan het kruis”. Drie litho’s, gedrukt bij Kotting te Amsterdam. Door de kunstenaar gesigneerd buiten de plaat.
"Fuire"; "Où aller?" & “Christ sur la Croix”. Trois lithographies, imprimées par Kotting à Amsterdam. Signées par l'artiste à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 17,5 x 25,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#175Olieverf op doek. Toegeschreven aan Charles De Vos. XIXe eeuw.
Huile sur toile. Attribuée à Charles De Vos. XIXème siècle.No longer availableDim. 37 x 27 cmEstimate: € 80 / 120

