Other lots in this auction
-
#465
Een art deco vaas van groen glas.
Un vase Art Déco en verre vert.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 26/30 -
#551
Een gesculpteerde slagtand met een decor van een krokodil met een slang in de bek. Afrika.
Une défense en ivoire sculptée, décor de crocodile avec un serpent. Oeuvre africaine.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 200/240 -
#620
“Vissen”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Eerste kwart XXe eeuw.
”Poissons”. Un netsuke en ivoire sculptée. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 4 cmEstimate: € 50/70 -
#150
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct. en tanzaniet met een gezamenlijk gewicht van ± 2,60 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti de diamants ayant un poids total de 0,10 ct et une tanzanite ayant un poids total de 0,10 ct.No longer availableDim. 5,75 gEstimate: € 1000/1200 -
#330
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale saffier van ± 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,50 ct et un saphir central de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 300/400 -
#599
Een paar grote Chinese dekselvazen van blauw en wit porselein met een decor van draken en bloesems.
Une paire de vases à couvercle chinois en porcelaine bleue et blanche, décor de dragons et floraisons.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 1800/2000 -
#750
“Reizigers met paarden”. Twee netsukes van fijn gesculpteerd ivoor. Beide gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
”Voyageurs et chevaux”. deux netsukes en ivoire finement sculptée. Marquées. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 3,5 & 4 cmEstimate: € 100/180 -
#630
“Oude wijze”. Een netsuke van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor. Gesigneerd onderaan. Eerste helft XXe eeuw. Beschadiging.
”Vieux sage”. Un netsuke en ivoire sculptée polychrome. Marque sous la base. Début XXème siècle. Dégâts.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 40/70 -
#178L. Giachi
Een vrouwenbuste van meersoortig marmer op losse sokkel. Omstreeks 1900.
Un buste féminin en différents sortes de marbre et sur un socle détaché. +- 1900.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 120/200 -
#173
“De ontvoering van de Sabijnse maagden”. Een bronzen beeld.
”L’enlèvement des Sabines”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 400/500 -
#85
Een 18 karaats wit en geel gouden halssnoer bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een Zuidzeeparel van 11,60 mm.
Un collier en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et une perle du Pacifique de 11,60 mm.No longer availableDim. 24,05 gEstimate: € 1000/1200 -
#170
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,20 ct. princesses met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en saffier en robijn baguettes en cabochons met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,20 ct, de diamants princesses ayant un poids total de ± 0,30 ct , un saphir et rubis baguettes et cabochons ayant un poids total de ± 0,90 ct.No longer availableDim. 10,14 gEstimate: € 400/500