#505
Een regulateur in gesculpteerd eikenhouten kast. Met slinger en sleutel.
Un régulateur dans une armoire en chêne sculpté. Avec balancier et clé.No longer availableDim. 78 x 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#685Ch.-F. Aubert
“Le Littoral de la France”. Zes delen in zes volumes in-folio. Tekeningen door H. Scott. Mooi versierde band van de uitgever. Ed. Victor Palme 1889. Talrijke kaarten en illustraties.
“Le Littoral de la France”. Six parties en six volumes in-folio. Dessins par H. Scott. Très beau jacquet par l’éditeur. Ed. Victor Palme 1889. Contient beaucoup de cartes et illustrations.No longer availableEstimate: € 600 / 1000 -
#571
Een pompoenvormig theepotje van agaat. Chinees werk.
#664
Een oude zwaardbajonet.
#419
”Portrait d’homme”. Huile sur carton. Sans signature. Vers 1900.No longer availableDim. 19 x 17 cmEstimate: € 100 / 160 -
#766Sarouk
Een wollen karpet.
Une carpette en laine.No longer availableDim. 69 x 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#256Tabriz
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt. Goede staat.
#481
Een paar theepotten van meerkleurig Chinees porselein. Beide onderaan gemerkt.
Paire de théières en porcelaine de Chine polychrome. Marques sous les bases.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#43
Twee karaffen, een schenkkan en vier borreltjes van kleurloos kristal en glas.
#770
Een vergulde spiegel in Lodewijk XV-stijl.
#349Hans Bellmer
“Personages”. Litho. Gesigneerd en H.C. buiten de plaat.
”Personnages”. Une lithographie. Signée ‘H.C.’ hors planche.No longer availableDim. 32 x 26,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#371
Vijf oude bolvormige glazen kappen.
Cinq abat-jour sphériques en verre gravé anciens.No longer availableDim. h: 21 cm Ø (opening): 8 cmEstimate: € 40 / 50