#265
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’une pièce de monnaie byzantine à l’effigie de Justin I.No longer availableDim. 9,50 gEstimate: € 250/350 -
#653
Een tulpenvaas.
Vase à tulipes.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 240/280 -
#728
Een lot van drie Brusselse hoornvaasjes onder stolp.
Lot de trois cornets en porcelaine de Bruxelles sous globes.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 50/80 -
#273
Muziekdoos. Zwitserse makelij. Gereviseerd in 1982.
#695
#614
Een rechthoekige wandspiegel.
#693
Een voorouderhoofdje van terra cotta. Komaland (Ghana).
#425
Een 18 karaats wit gouden zegelring met initialen.
#223
Een bolle lantaarn van brons en glas.
#791
Een reeks van vier bordjes van meerkleurig Japans porselein.
Suite de quatre assiettes en porcelaine polychrome japonaise.No longer availableDim. Ø 19 cmEstimate: € 80/100 -
#75
Twee paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met parels.
Deux paires de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de perles.No longer availableDim. 4,60 gEstimate: € 150/200 -
#677
Statuette de Saint-Sébastien. Sur un socle en bois de style Louis XIV. Les flèches manquent.No longer availableDim. H. 23 cm (incl.)Estimate: € 200/300