#316Een houten schildersezel.
A wooden easel.No longer availableDim. 167 x 62cmEstimate: € 100 / 140 -
#706Een gevlochten rieten opbergkoffer.
#689Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“De Schelde en de Stad Antwerpen”. Een ets op papier, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 85/100.
#132A. Grimbers“Montana, Lac Moubra”. Berglandschap met een meer, olieverf op doek uit 1929. Gesigneerd.
“Montana, Lac Moubra”. Mountain landscape with a lake, oil painting on canvas from 1929. Signed.No longer availableDim. 49 x 74 cmEstimate: € 200 / 300 -
#108Een verzilverd Wiskemann bestek voor 12 personen in houten bestekkoffer.
#747RobbedoesEen lot van 10 Robbedoes hardcover albums. nr 140-149.
A set of 10 Robbedoes hardcover albums. Nos. 140-149.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#527Een grote, blauw wit Chinese bloempot, afgebeeld met tempelleeuwen en varia decoratie.
#390Een roestvrij stalen herenhorloge en polsband.
#201Een neogotisch kruisbeeld van gebeeldhouwd eikenhout.
#457Een vintage bureaulamp met buigzame arm in chrome uitvoering.
A vintage desk lamp with a flexible arm in chrome finish.No longer availableDim. 58 cmEstimate: € 60 / 80 -
#687Een tafelpendule in bronslook met daarop een beeld van moeder en kind.
#143Een beeld in metaal van 3 lopende windhonden op een granieten voet.
A metal sculpture of 3 running greyhounds on a granite base.No longer availableDim. 37 x 53 x 17 cmEstimate: € 150 / 200