#563Een kader met 3 woodblock print postcards uit Tokyo ca. jaren 30 van de vorige eeuw.
A frame with 3 woodblock print postcards from Tokyo, dating back to the 1930s.No longer availableDim. h 9 x b 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#548Een paar gebeeldhouwde natuurstenen consoles.
#645Ovale tafel met uitschuifbaar tafelblad in mahoniehout.
#759“Hoeve achter de fruitbomen”. Olieverf op karton, , onleesbaar gesigneerd in vergulde kader.
#168Ravissant SilverVijf oostervorken en lepeltjes van sterling zilver 925‰. In originele doosjes.
#652“Harlekijnen.” Zwart-wit foto.
#414J Pinx“Vue de l’Escaut en Flandre”. Een gravure op papier.
#33Delfts blauwEen lot van 4 porseleinen sierborden, waarvan 3 Delfts Blauw en 1 gemerkt Villeroy & Boch.
A lot of 4 porcelain decorative plates, including 3 Delft Blue plates and 1 marked Villeroy & Boch.No longer availableDim. Ø33cmEstimate: € 2 / 35 -
#68Een modern aardewerken servies bestaande uit 8 tassen, 4 kopjes, 7 schoteltjes, 7 kommen, 4 middelgrote kommen, 7 eetborden, 7 lange borden. Gemerkt PTMD. Bijgevoegd 6 borden met oppervlak in reliëf, ongemerkt.
A modern earthenware service consisting of 8 cups, 4 cups, 7 saucers, 7 bowls, 4 medium bowls, 7 dinner plates, 7 long plates. Marked PTMD. Included 6 plates with embossed surface, unmarked.No longer availableEstimate: € 100 / 120