#91Ets. VAN DER HEYDEN SAEen apothekers weegschaal in houten vitrinekast met gewichtjes. Gemerkt Ets. VAN DER HEYDEN SA.
A pharmacist's scale in a wooden display case with weights. Marked Ets. VAN DER HEYDEN SA.No longer availableDim. 43x30x50 cmEstimate: € 150 / 200 -
#338Een schemerlamp met houten voet, de kap gevormd door een gordeldier.
A table lamp with a wooden base, the shade shaped like an armadillo.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 50 / 70 -
#534J. Cornélis“Romeo en Julia” (gesigneerd) en “Jonge Spaanse” (niet gesigneerd). Twee aquarellen uit het midden van de XXste eeuw.
"Romeo and Juliet" (signed) and "Young Spanish" (not signed). Two watercolors from the mid-20th century.No longer availableDim. 37 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#85ChanelEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 85 x 88 cmEstimate: € 200 / 250 -
#504MilotaAbstract gemengde techniek uit 1972, op papier. Gesigneerd.
Abstract mixed media artwork from 1972, on paper. Signed.No longer availableDim. 52 x 68 cmEstimate: € 100 / 120 -
#375Een presse-papier VSL met monogram ‘CB’ en een floraal decor.
#110Een 18 karaats witgouden art deco ring bezet met 24 diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct. en een centrale briljant van +- 0,60 ct.
An 18 carat white gold art deco ring set with 24 old-cut diamonds with a total weight of approximately 0.44 ct., and a central brilliant cut diamond of approximately 0.60 ct.No longer availableDim. 7,70 gEstimate: € 700 / 800 -
#199Een spiegel met gebeeldhouwd houten lijst.
#483Een beeldje van een Chinese dame in jade, het hoofd is gelijmd.
#448Een gevarieerd lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit belletjes, vaasjes, asbakjes, enz.
A varied lot of colorless crystal and glassware, including bells, vases, ashtrays, etc.No longer availableDim. h: 3-26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#427Val Saint LambertEen Art Deco vaas met label gemerkt VSL Luxval.
An Art Deco vase with a label marked VSL Luxval.No longer availableDim. 21 x Ø 14 cmEstimate: € 35 / 70