#361Liebig ChromosEen lot van 8 Liebig Chromos albums met diverse thema’s.
A lot of 8 Liebig Chromos albums with various themes.No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#107“Agelgel”. Een Ethiopische herders “Njira” voedseltas uit gevlochten riet en met lederen bekleding. 19e eeuws.
"Agelgel". An Ethiopian herder's "Njira" food bag made of woven reed and leather lining. 19th century.No longer availableDim. 13cm x Ø25cmEstimate: € 300 / 400 -
#5GigueEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 96 x 96 cmEstimate: € 100 / 150 -
#413Lucien PesseyEen religieus houtsnijwerk van Franse beeldhouwer.
A religious wood carving by a French sculptor.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#675Zes houten stoelen met gestoffeerde zit. Tijdperk Regency.
#581Een lot van 5 Afrikaanse instrumenten uit hout en leder.
#746Een apothekersweegschaal in vitrine met wit marmeren basis.
A pharmacist's scale in a display case with a white marble base.No longer availableDim. 47 x 44 x 30 cmEstimate: € 40 / 80 -
#688Een Zuid Oost Aziatisch bronzen beeldje van een zittende Boeddha en een Boeddha hoofd.
#495Hergé“Raket naar de maan”. Hard cover. Ed. Casterman 1956. Herdruk A56’’. Zeer goede staat.
#177Een grote Hunan waterpot van grijsgroen geglazuurd steengoed, versierd met een noppenmotief op de schouder en met zes oortjes op de schouder. China, XIXde eeuw. Kleine letsels.
#7Likeurstelletje van verzilverd metaal en geslepen kristal met een karaf en zes borrelglaasjes.
Liqueur set made of silver-plated metal and cut crystal, including a decanter and six shot glasses.No longer availableDim. Karaf H: 20 cmGlaas H: 4 cmEstimate: € 60 / 80 -
"Landscape". Oil on canvas. Signed. Restauration at the middle of the left tree.No longer availableDim. 65 x 84 cmEstimate: € 100 / 150