#669Jan ClaessensFruit en groente stilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd “Jan Claessens”.
#548Een paar gebeeldhouwde natuurstenen consoles.
Une paire de consoles en pierre sculptée.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#318“Moeder gods”. Verzilverd koperen icoon. Oost-Europees.
#240Een 14 karaats roze gouden ketting met hanger in de vorm van een boogschutter.
A 14 karat rose gold necklace with a pendant in the shape of an archer.No longer availableDim. 5,65 gEstimate: € 150 / 200 -
#429Een lot van 4 etsen op papier met speels erotische taferelen. Onderaan gesigneerd.
#611Een paar Staffordshire honden van meerkleurig aardewerk.
#92Rudi de VosPeriod: °1944“St. Rombouts toren Mechelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#451RobbedoesEen lot van 100 vintage Robbedoes weekblad magazines. nr 1462-1561. Periode ‘66-’68.
A lot of 100 vintage Robbedoes weekly magazine issues. Numbers 1462-1561. Period '66-'68.No longer availableEstimate: € 25 / 75 -
#538Een paar verzilverd metalen kandelaars met vier lichtpunten, op elektriciteit gezet.
#696Een Chinees bijzettafeltje/plantentafeltje in hout en marmer.
#71Een set van 2 verguld metalen kerkkandelaars rijkelijk versierd.
A set of 2 gilded metal church candlesticks richly decorated.No longer availableDim. h 70 cmEstimate: € 40 / 60