#518Een paar vazen van champslevé brons versierd met veelkleurige plantenmotieven op de buik en dito fabeldieren op de hals. Oren in de vorm van drakenkoppen met ringen. Onderaan gemerkt.
A pair of vases made of champlevé bronze decorated with multicolored plant motifs on the body and similarly mythical creatures on the neck. The handles are in the shape of dragon heads with rings. Marked at the bottom.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 350 / 450 -
#222Alain BonnaudEen paar schilderijen olieverf op paneel. Franse school 19e eeuws.
A couple of oil paintings on panel. French school, 19th century.No longer availableDim. 17 x 27 cmEstimate: € 120 / 200 -
#485Hergé“Het Geheim van de Eenhoorn.”. Hard cover. Ed. Casterman 1946 (A46). Redelijke staat, oorlogspapier, te restaureren, zeldzaam.
#752“Advance in ecological research”. Gehoogde gravure. Gemonogrammeerd en A.P. buiten de plaat.
"Advance in ecological research". Increased engraving. Monogrammed and A.P. outside the image.No longer availableDim. 10 x 10cmEstimate: € 40 / 60 -
#407Een lot Imari porselein, bestaande uit 3 borden en 1 kom.
#346Een Venetiaans glazen luchter met 5 armen.
#572Twee heraldische leeuwtjes van gesculpteerd albast.
#19Een beeldje van metaal met een klein bloemenhoudertje, gemerkt WMF. Alsook twee zilveren schaaltjes, het ene met Hollandse keuren, het andere Birmingham.
A figurine made of metal with a small flower holder, marked WMF. Also, two silver dishes, one with Dutch hallmarks and the other with Birmingham hallmarks.No longer availableDim. H: 17 cmEstimate: € 50 / 60 -
#187Een grote Martaban voorraadpot van bruin geglazuurd steengoed, versierd met draken en vogels in reliëf en met zes oortjes op de schouder. Zuid-Oost-Azië, omstreeks 1800. Kleine letsels.
#481Een set van 2 handbeschilderde Chinese vazen met drakendecor.
A pair of 2 hand-painted Chinese vases with dragon decoration.No longer availableDim. h 41 Ø30 cmEstimate: € 150 / 200 -
#587Twee albums met Belgische eerstedaguitgaven, 186 stuks.
Two albums with Belgian first day covers, 186 pieces.No longer availableEstimate: € 220 / 260