Other lots by Cockx
-
#679M. Cockx
“Vrouw met kat”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘91.
“Femme au chat”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘91.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#684Marcel CockxPeriod: 1930-2007
“Bloemenmeisje”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘91.
“Fille aux fleurs”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘91.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#592Marcel CockxPeriod: 1930-2007
“Een pierrot, een clown en een jongetje”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Un pierrot, un clown et un petit garçon”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 50 X 75 cmEstimate: € 50/80 -
#594M. Cockx
“Twee clowns”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘91.
“Deux clowns”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘91.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50/80 -
#664M. Cockx
“Rokende clown”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘91.
“Clown fumant”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘91.No longer availableDim. 50 x 36 cmEstimate: € 40/60
Similar lots by type
-
#702
“Binnenhaven”. Zwart acryl op papier. Onleesbaar gesigneerd
“Port intérieur”. Acrylique noir sur papier. Illisiblement signé.No longer availableDim. 37 x 47 cmEstimate: € 80/120 -
#314Georges Chappuis
“Fontaine à St. Paul”. Aquarel. Gesigneerd
“Fontaine à St. Paul”. Aquarelle signée.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 40/50 -
#564Helleu
“Portret van een jonge vrouw”. Zwart en rood krijt op papier. Gesigneerd.
“Portrait de jeune femme”. Craie rouge et noire sur papier. Signé.No longer availableDim. 29 x 22,5 cmEstimate: € 100/150 -
#194
“Heiligentafereel”. Gouache op papier. XIXe eeuw. Vochtsporen.
“Scène de la vie d’un saint”. Gouache sur papier. XIXe siècle. Traces d’humidité.No longer availableDim. 18,5 x 13 cmEstimate: € 50/80 -
#619Anne Verrassel
Een reeks van drie architecturale studies voor een woning. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘96.
Suite de trois études architecturales. Aquarelle sur papier. Signées et datées ‘96.No longer availableDim. 34 x 99 cmEstimate: € 60/80 -
#542Theo Idserda
“Haven van Nieuwpoort”. Twee aquarellen. Gesigneerd.
“Le port de Nieuport”. Deux aquarelles. Signées.No longer availableDim. 68 x 88 cmEstimate: € 200/300 -
#649Hilde Hendrickx
“Dame met rozen”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Dame aux roses”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 110 x 75 cmEstimate: € 100/150 -
#674Frans Croes
“Heidezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1986.
“Vue de bruyère”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1986.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#749
“Familiescène aan de haard”. Pastel op papier.
“Scène de famille devant l’âtre”. Pastel sur papier.No longer availableDim. 42 x 54 cmEstimate: € 60/80 -
#214
“Portret van een adellijke dame”. Pastel op papier. XIXe eeuw.
“Portrait d’une dame de qualité”. Pastel sur papier. XIXe siècle.No longer availableDim. 70 x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#56Gerard CoxPeriod: 1902-1982
“Heidezicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Vue de bruyère”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 58 x 119 cmEstimate: € 120/180 -
#382Valentijn De WaelePeriod: °Hamme 1918
“Hoeve”, “Boereninterieur” en “Landschap”. Aquarel op papier. We voegen er een paar dorpszichten en vier landschappen aan toe. Potlood op papier, waarvan twee gesigneerd.
“Ferme”, “Intérieur campagnard” et “Paysage”. Aquarelle sur papier. Nous ajoutons une paire de vues de village et quatre paysages. Crayon sur papier, dont deux signés.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 30/40 -
#675Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967
“Dorpszicht”. Aquarel en inkt op papier. Gesigneerd.
“Vue de village”. Aquarelle et encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 12 x 22 cmEstimate: € 160/200 -
#489A. Pilate
“Hoevezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1976.
“Vue de ferme”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1976.No longer availableDim. 35 x 48 cmEstimate: € 20/40 -
#614L. Ad Cock
“Zittende vrouwenfiguur”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Femme assise”. Technique mixte sur papier. Signée.No longer availableDim. 58 x 44 cmEstimate: € 60/80 -
#357Leon AbryPeriod: 1857 - 1905
“Soldaten bij de open haard”. Aquarel op papier.
“Soldats devant l’âtre”. Aquarelle sur papier.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#114
“Dame met parasol”. Een Oriëntalistische aquarel op papier.
“Dame à l’ombrelle”. Aquarelle orientaliste sur papier.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#659Pieter Pas
“Hoevezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 48 x 63 cmEstimate: € 30/50 -
#623
“Vrouwenportret”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening en ‘48
“Portrait de femme”. Technique mixte. Porte une signature et ‘48.No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 200/300 -
#642Tony-Luc Blickx
“Winterlandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#198
Een zilveren taartschep met een ajourwerk rond een reliëfdecor met een genretafereel. Nederlandse keur, tweede gehalte (833‰.). Tussen 1814 en 1953.
Pelle à tarte en argent ajourée et décorée d’une scène de genre en relief. Poinçon hollandais, deuxième titre (833‰). Entre 1814 et 1953.No longer availableDim. ± 59 gEstimate: € 40/50 -
#391
Een coupe van kleurloos geslepen kristal met voet en montuur van zilver. 800‰. Gemerkt van Delheid voor 1942.
Coupe en cristal taillé incolore. Piédouche et monture en argent 800‰. Poinçon de Delheid pour 1942.No longer availableDim. h: Ø: 19 cmEstimate: € 120/200 -
#589Floris Jespers
“Afrikaanse marktscène”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Scène de marché africain”. Technique mixte sur papier. Signée.No longer availableDim. 30 x 38 cmEstimate: € 380/420 -
#105
Een paar wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en twee grote parels.
Paire de boucles d’oreilles serties de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct et deux grandes perles.No longer availableDim. bruto: 12,12 gEstimate: € 800/1000 -
#743Rosenthal
Een gedeeltelijk servies van wit porselein met vergulde rand.
No longer available -
#242Rik Wesemael
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 80/120 -
#660
Een lot Afrikaans ivoor, bestaande uit een buste van een stamhoofd, twee siervaasjes, een antilope, een kameel, enz. We voegen er een rood koperen olifantje aan toe.
Lot d’ivoires africains comprenant un buste de chef, deux vases décoratifs, un antilope, un chameau etc. Nous ajoutons un petit éléphant en cuivre rouge.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#344J. Wolter
“Herfstlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Letsels.
“Paysage d’automne”. Huile sur toile. Signée. Dégâts.No longer availableDim. 68 x 76 cmEstimate: € 120/160 -
#734Limoges
Een porseleinen servies voor vier personen met een meerkleurig Chinees decor bestaande uit een theepot, een chocoladekan, een melkkannetje, vier mokkatasjes met onderschoteltjes, twee koppen met vier bijbehorende onderschoteltjes en vier borden. Onderaan gemerkt.
Service pour quatre personnes au décor polychrome à la chinoise comprenant une théière, une chocolatière, un pot à lait, quatre tasses et soucoupes à moka, deux tasses et quatre soucoupes et quatre assiettes. Marques au verso.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#226
Een linenpress van mahoniehout in George III-stijl.
Linenpress en acajou de style George III.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#786
Een gebeeldhouwd houten armstoel in Lodewijk XIII-stijl, bekleed met naaldwerk.
Fauteuil en bois sculpté de style Louis XIII recouvert de tapisserie.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 80/100 -
#100Rolex Oyster Perpetual
Cosmograph Daytona. Een automatisch herenpolshorloge van 18 karaats geel goud. Witte wijzerplaat en gouden bezel. In oorspronkelijke groene doos en kartonnen beschermdoos. Met garantiebewijs Y496205 - 116528, uitgereikt te Milaan in 2005. Met handleiding. Cal. 4130.
Cosmograph Daytona Automatique. Montre à bracelet homme en or jaune 18 ct. Cadran blanc, lunette en or. Dans la boîte originale verte et la boîte de protection en carton. Preuve de garantie Y496205 - 116528, distribuée à Milan en 2005. Avec instructions. Cal. 4130.No longer availableDim. 186,24 g brutoEstimate: € 8000/10000