Similar lots by type
-
#699
Een paar XIXe eeuwse potloodstudies en één op doek. Vochtschade.
Paire d’études en crayon et une sur toile. XIXe siècle. Taches d’humidité.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#808
“Havenzicht”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Vue de port”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée.No longer availableDim. 31 x 40 cmEstimate: € 25/50 -
#258
Twee zilveren pillendoosjes, waarvan één met Duitse keuren. We voegen er twee verzilverde exemplaren aan toe, waarbij één gemerkt van Wiskemann. Gewicht zilver: 73g.
Deux boîtes à pilules en argent dont une aux poinçons allemands. Nous ajoutons deux exemplaires en métal argenté dont un de Wiskemann. Poids de l’argent 73 g.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#509Marjan Janssens
“Vrouwenfiguur in blauw”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Femme en bleue”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 73 x 56 cmEstimate: € 60/80 -
#462Vic Van Berckelaer
“Portret van een jongetje”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Portrait d’un petit garçon”. Technique mixte sur papier. Signée.No longer availableDim. 33 x 27 cmEstimate: € 30/50 -
#104E. Orban
“Kloosterscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Naar een werk van Louis Tytgadt.
“Scène de monastère”. Aquarelle sur papier. Signée. D’après un oeuvre par Louis Tytgadt.No longer availableDim. 55 x 65 cmEstimate: € 40/60 -
#549DillensPeriod: 1821 - 1877
“Burgervrouw”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Bourgeoise”. Croquis en crayon sur papier. Signé. XIXe siècle.No longer availableDim. 21 x 16 cmEstimate: € 80/120 -
#782Balfoort (?)
“Straatzicht”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
“Vue d’une rue”. Fusain et pastel sur papier. Signé. Vers 1900.No longer availableDim. 51 x 35 cmEstimate: € 40/60 -
#579
Twee Chinese inkttekeningen op papier. Gesigneerd en gestempeld.
Deux dessins chinois en encre sur papier. Signés et avec cachets.No longer availableDim. 29 x 22 & 27 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#494Georges De VlamynckPeriod: 1877 - 1980
“La Vierge de Nubie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd, gedateerd 1967 en met opdracht op de verso.
“La Vierge de Nubie”. Technique mixte sur papier. Signée, datée 1967 et avec dédicace au verso.No longer availableDim. 50 x 51 cmEstimate: € 150/250 -
#122Marcel CockxPeriod: 1930-2007
“Clowns”. Aquarel op papier. Gesigneerd
“Clowns”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 49 x 52 cmEstimate: € 50/80 -
#449Vanderzanden
“Stilleven met bloemen en fruit”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1982.
“Nature morte aux fleurs et aux fruits”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1982.No longer availableDim. 55 x 35 cmEstimate: € 30/50 -
#272Jacques Van den SeylberghPeriod: 1884-1960
“Bloemenstilleven”. Pastel op papier. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1960.
“Nature morte aux fleurs’. Pastel sur papier. Signé et au verso daté 1960.No longer availableDim. 67 x 57 cmEstimate: € 80/120 -
#102Gaby De PauwPeriod: 1924-2000
“Mediterraan kustzicht’. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Côte méditerranéenne”. Huile sur papier. Signée.No longer availableDim. 22 x 33,5 cmEstimate: € 60/80 -
#79Joe Van RossumPeriod: °1940
“Personage in een landschap met boerderij”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Personnage dans un paysage à la ferme”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 63 x 49 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#53
Een paar handgeschilderde miniatuurtjes. Gemonogrammeerd.
Paire de miniatures peintes à la main. Monogrammées.No longer availableDim. l: 6 cmEstimate: € 80/120 -
#156
Een bruidskast van gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw.
Armoire de mariage en chêne sculpté. Début du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#608
Een fauteuil en cabriolet in Lodewijk XV-stijl van witgelakt hout met gepolychromeerde details en bekleed met naaldwerk.
Fauteuil cabriolet de style Louis XV en bois laqué blanc aux détails polychromes et recouvert de tapisserie.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#197Victor Szczeblewski
“Jongeman”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd, gedateerd 1889 en met gieterijstempel.
“Petit garçon”. Statuette en bronze à patine brune. Signée, datée 1889 et au cachet de fonderie.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 700/800 -
#534
Een theepotje van Chinees porselein met een met een blauw op wit gedrukt bloemendecor en versierd met wit metalen monturen met mythologische dieren. Onderaan gemerkt.
Théière en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et aux montures en métal argenté représentant des animaux mythiques. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60/100 -
#548
Een lot van zeven gepolijste fossielen van Orthoceras (Mollusk).
Lot de sept fossiles polis d’orthocères (mollusque).No longer availableEstimate: € 80/100 -
#456
Een Engelse wandconsole van eikenhout met twee laden.
Console anglaise en chêne ouvrant à deux tiroirs.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#480
Een halssnoer-plastron van leder en haaienvel.
Collier-cravatte en cuir et galuchat.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#565Mexico
Drie verschillende halssnoeren en één armband van 925 ‰ zilver.
Trois colliers et un bracelet en argent 925‰.No longer availableDim. 97 gEstimate: € 150/250 -
#158Val St. Lambert
Een paar kandelaars van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Paire de bougeoirs en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120/140 -
#125
Een parelsnoer met witte parels met een zilveren slot.
Collier de perles blanches. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 180/250 -
#204Achiel LombaertPeriod: 1911 - 1990
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 300/340