Other lots by Voets
-
#252L. Voets
“Zicht op de Onze-Lieve-Vrouwekerk te Aarschot. Gesigneerd.
”Vue sur l’église Sainte-Marie à Aerschot”. Signé.No longer availableDim. 58 x 44 cmEstimate: € 40/60 -
#272L. Voets
“Watermolen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Moulin à eau”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 43 x 54 cmEstimate: € 40/50
Similar lots by type
-
#594
“Moderne compositie”. Aquarel op papier. Gedateerd ‘63.
”Composition moderne”. Aquarelle sur papier. Daté ‘63.No longer availableDim. 51 x 30 cmEstimate: € 420/500 -
#332
“Ballerina”. Aquarel en inkt op papier. Onduidelijk gesigneerd en gedateerd ‘68.
”Ballerine”. Aquarelle et encre sur papier. Signature illisible, daté ‘68.No longer availableDim. 48 x 30 cmEstimate: € 25/35 -
#472
Drie aquarellen met Aziatische landschappen”. Allen gesigneerd.
Trois aquarelles aux paysages asiatiques. Signées.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 25/40 -
#224F. Verm***
“Dorpszicht” & “Plattelandszicht”. Twee aquarellen op papier. Beide gesigneerd.
”Vue de village” & “Paysage de campagne”. Deux aquarelles sur papier. Signées.No longer availableDim. 34 x 54 cmEstimate: € 25/40 -
#29
“Sloepen op het strand”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd ‘60.
”Chaloupes sur la plage”. Aquarelle sur papier. Signature illisible.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 25/35 -
#314
“Zittende vrouw op een rots”. Aquarel op papier. Apocrief gesigneerd.
”Femme assise sur un rocher”. Aquarelle sur papier. Signature apocryphe.No longer availableDim. 26 x 18 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#312Louis RaemaekersPeriod: 1869 - 1956
“Kanaaltje”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Petit canal”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 34 x 27 cmEstimate: € 25/35 -
#478
Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein, versierd met een bloemendecor.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine polychrome, décor fleuri.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40/60 -
#662
Een Napoleon III schouwpendule van zwartgelakt hout met vier getorste zuiltjes, met messingen monturen en inlegwerk. Zonder sleuteltje.
Une pendule de cheminée Napoléon III en bois laqué noir à quatre colonnes torsadées, montures en laiton et aux incrustations.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80/120 -
#46
Een gedraaid houten kapstok.
Un portemanteau en bois tourné.No longer availableDim. h: 184 cmEstimate: € 20/30 -
#105
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,14 ct. en twee Akoya parels van 9,20 mm.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,14 ct et deux perles Akoya de 9,20 mm.No longer availableDim. 8,10 gEstimate: € 400/500 -
#211
Een eikenhouten bureau met gecanneleerde poten en met vijf laden.
Bureau en chêne aux pieds cannelés et ouvrant à cinq tiroirs.No longer availableDim. 150 x 80 cmEstimate: € 60/100 -
#610
“Reiziger met vogel”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
”Voyageur et oiseau”. Un netsuke en ivoire sculptée. Porte une signature. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 5,5 cmEstimate: € 80/100 -
#292Robbe & Berking
Een bestek van verzilverd metaal, bestaande uit een visbestek voor twaalf personen en een etui met bestek voor zes personen.
Un couvert en métal argenté, comprenant un couvert à poisson pour douze convives et un étui avec des couverts pour six personnes.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#546
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bomen.
Un tapis de Perse en laine noué main, décor d’arbres.No longer availableDim. 310 x 206 cmEstimate: € 120/200 -
#135
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,80 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 3,45 gEstimate: € 1200/1400 -
#28
Twee paar herinneringsglazen met handvat van kleurloos glas, met gegraveerde namen. Omstreeks 1900.
Deux paires de verres souvenirs avec manche en verre incolore et noms gravés. +- 1900.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/50 -
#734
Een gebeeldhouwd houten masker. “Ibo, Nigeria.
Un masque en bois sculpté. Ibo, Niger.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 75/85