“Hoevezicht bij valavond”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.
Juul De Bruyne

"Howeview at Dusk", a painting, oil on canvas, signed.
Dim. 59 x 73 cm
SKU: 2701260044.
Categories: Schilderij, XXe eeuw.
Auction day: 27 January 2026 19:00
Catalogue #44
Estimate: € 60 / 80
Interested in this lot?
Place a bid ›

  • #289

    ‘Bergmeer met zeilschepen’, olieverf op doek. Naar de 19e eeuw, onleesbaar getekend.

    'Mountain lake with sailing ships', oil on canvas. From the 19th century, signed illegibly.
    Place a bid ›
    Dim. 26/36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #422

    ‘Staand naakt’, olieverf op schilderspaneel. Een abstract impressionistisch werk, getekend Bach ‘90. Met op de achterkant een niet geverifiëerde toewijzing aan Elvira Bach, 1990.

    'Standing nude', oil on panel. An abstract impressionist piece, signed Bach '90. With an unverified attribution to Elvira Bach, 1990, on the back.
    Place a bid ›
    Dim. 33/23 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #119
    Louis Van Engelen
    Period: 1856 - 1940

    “Veere”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Van Engelen.

    "Veere," a painting, oil on panel, signed by L. Van Engelen.
    Place a bid ›
    Dim. 24 x 36 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #274
    Alois De Laet
    Period: 1866 - 1949

    ‘Parklandschap met twee personages’, een impressionistische olieverfstudie op paneel. Getekend A. De Laet.

    ‘Park landscape with two figures’, an impressionistic oil study on panel. Signed A. De Laet.
    Place a bid ›
    Dim. 27/37 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #559
    Jean Kirsch

    “Stilleven met koperen pan”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd (achteraan) 1962.

    "Still life with copper pan", a painting, oil on canvas, signed and dated (on the back) 1962.
    Place a bid ›
    Dim. 33 x 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #302
    Bernard Charoy
    Period: 1931 - 2024

    “Jongedame met hoed”, een lithografie in kleur, E.A., gesigneerd buiten de plaat.

    Place a bid ›
    Dim. 45 x 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #584

    ‘Dansende mensen in het bos’, olieverf op paneel. Getekend A. Veaniers?

    'Dancing people in the forest', oil on panel. Signed A. Veaniers?
    Place a bid ›
    Dim. 40/42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #39

    ‘Portret van een man met snor’, olieverf op doek. Medio 1900, niet getekend.

    'Portrait of a man with a mustache', oil on canvas. circa 1900, unsigned.
    Place a bid ›
    Dim. 46/36 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #99

    ‘Zicht op Antwerpen vanaf linkeroever’, olieverf op doek. Een postimpressionistisch werk, niet getekend.

    'View of Antwerp from the left bank', oil on canvas. A post-impressionist piece, not signed.
    Place a bid ›
    Dim. 54/73 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #162
    Francois Dumont

    “De Tamboerijnspeelster.” Olieverf op doek, gesigneerd. Herdoekt en schoongemaakt.

    "The Tambourine Player." Oil on canvas, signed. Re-backed and cleaned.
    Place a bid ›
    Dim. 49 x 34 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #156
    Lucas Meersman
    Period: °1938 - ....

    Een modernistische vierkante salontafel, het blad met een abstracte schildering in églomisé, gesigneerd.

    A modernist square coffee table, the top with an abstract painting in églomisé, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 33 x 89 x 89 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #264
    Alois De Laet
    Period: 1866 - 1949

    ‘Duinenzicht’, olieverfstudie op paneel. Getekend A. De Laet.

    'Duinenzicht', oil study on panel. Signed A. De Laet.
    Place a bid ›
    Dim. 25/35 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #132

    ‘Stilleven met abrikozen’, olieverf op paneel. Een impressionistisch werkje getekend Fantin ‘71.

    'Still life with apricots', oil on panel. An impressionistic piece signed Fantin '71.
    Place a bid ›
    Dim. 22/29 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #254

    ‘Twee odalisken’, olieverf op paneel. Naar de 19e eeuw, getekend Mahut.

    'Two odalisques', oil on panel. After the 19th century, signed Mahut.
    Place a bid ›
    Dim. 20/25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #352
    Jack Godderis
    Period: 1916-1971

    ‘Amerikaans straatbeeld’, olieverf op papier. Getekend Godderis ‘54.

    "American street scene", oil paint on paper. Signed Godderis '54.
    Place a bid ›
    Dim. 26/37 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #139
    Victor De Groux
    Period: 1895 - 1973

    “Plaine Flamande”, een schilderij, olieverf op board, gesigneerd V.D. Groux.

    "Plaine Flamande", a painting, oil on board, signed by V.D. Groux.
    Place a bid ›
    Dim. 33x 41 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #349
    Yvonne Reper
    Period: 1908- 1964

    “Meisjesportret”, een schilderij, olieverf op doek, achter glas, gesigneerd YV Reper.

    "Girl portrait", a painting, oil on canvas, behind glass, signed YV Reper.
    Place a bid ›
    Dim. 35 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #79
    Alfred Pietercelie
    Period: 1879 - 1955

    ‘Soir de Pluie, Holleke Linkebeek’, olieverf op doek. Getekend A. Pietercelie, 1935. Titel op de achterkant.

    'Evening Rain, Holleke Linkebeek', oil on canvas. Signed A. Pietercelie, 1935. Title on the back.
    Place a bid ›
    Dim. 38/45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #279
    Tilla Van Hees

    Portret van Aloïs De Laet, olieverf op schilderspaneel. Getekend Tilla Van Hees. Tilla Van Hees leerde schilderen in het atelier van Aloïs De Laet.

    Portrait of Aloïs De Laet, oil on panel. Signed by Tilla Van Hees. Tilla Van Hees learned to paint in the studio of Aloïs De Laet.
    Place a bid ›
    Dim. 53/40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #252

    ‘Heidezicht’, olieverf op paneel. Een impressionistisch werkje, getekend op de rug ‘Pennings’.

    'Heidezicht', oil on panel. An impressionistic piece, signed on the back 'Pennings'.
    Place a bid ›
    Dim. 24/28 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #582
    Giorgio De Chirico
    Period: 1888 - 1978

    “Manichino”, een serigrafie op koper, gesigneerd en met certificaat.

    "Manichino", a serigraphy on copper, signed and with certificate.
    Place a bid ›
    Dim. 33 x 24.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #262
    Alois De Laet
    Period: 1866 - 1949

    ‘Weidelandschap met beek’, olieverfstudie op paneel. Getekend A. De Laet.

    'Rural landscape with stream', oil study on panel. Signed A. De Laet.
    Place a bid ›
    Dim. 19/25 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #269
    Leo Jordaens
    Period: 1944-2000

    ‘Marine’, olieverf op paneel. Getekend L. Jordaens.

    'Marine', oil on panel. Signed L. Jordaens.
    Place a bid ›
    Dim. 38/43 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #222

    ‘Oude gewelven’, olieverf op paneel. Getekend D. Cox.

    'Old Vaults', oil on panel. Signed D. Cox.
    Place a bid ›
    Dim. 37/27 cm
    Estimate: € 80 / 120

  • #258
    Canon

    Een analoog fototoestel, Canon A-1 met handleiding, lenskapjes, aankoopbewijs (1982) en toegevoegd 2 tafel tripods.

    An analog camera, Canon A-1 with manual, lens caps, purchase receipt (1982), and 2 small tripods included.
    Place a bid ›
    Dim.
    Estimate: € 80 / 120
  • #259
    Felicien Rops

    ‘Oude vrouw aan de kachel’, een monochrome ets. Getekend binnen de plaat, Félicien Rops.

    ‘Old Woman by the Stove’, a monochrome etching. Signed within the plate, Félicien Rops.
    Place a bid ›
    Dim. 19/16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #69
    Jozef De Bruyn
    Period: 1914 - 1999

    “Nature morte”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Still life", a painting, oil on canvas, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 60 x 75 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #81

    Een een kazuifel met borduursel en een stola.

    A chasuble with embroidery and a stole.
    Place a bid ›
    Estimate: € 80 / 120
  • #122
    Joseph François Belin

    Place a bid ›
    Dim. H. 47 cm
    Estimate: € 320 / 540
  • #83

    Een verzilverd koffie-en theestel met suikerpot en melkkannetje op dienblad. Gemerkt: Carmen.

    A silver-plated coffee and tea set with sugar bowl and milk jug on a tray. Carmen.
    Place a bid ›
    Dim. H: 18 cm 43 x 31,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #31
    Christofle France

    Een set van 8 verzilverd metalen servetringen. Gemerkt.

    A set of 8 silver-plated metal napkin rings. Marked.
    Place a bid ›
    Dim. Ø 4,3 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #286

    Een zwart geschilderde massief houten zuil met rode vilt.

    A black painted solid wooden column with red felt.
    Place a bid ›
    Dim. 102 x 22 x 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #150
    Longines EFC°

    Een 18 kt geelgouden geweven horlogeketting met 18 kt geelgouden zakhorloge. Gemerkt en genummerd.

    An 18kt yellow gold woven watch chain with an 18kt yellow gold pocket watch. Marked and numbered.
    Place a bid ›
    Dim. K:51,04g H:Br:28,40g
    Estimate: € 4600 / 5000
  • #53
    Christofle France

    Place a bid ›
    Dim.
    Estimate: € 80 / 100
  • #86

    Een gefineerde houten commode met 3 laden.

    A veneered wooden chest of drawers with 3 drawers.
    Place a bid ›
    Dim. 88 x 125 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #500

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 1 ct.
    Place a bid ›
    Dim. 9,80 g
    Estimate: € 1500 / 1600

Antiekveiling 27 & 28 Januari 2026

27 January 2026 19:00
28 January 2026 19:00

Bid deadline: 27 January 2026 18:00

Gelieve uw adres gegevens te vervolledigen alvorens te bieden.