#247Hergé“De Zwarte Rotsen”. Oude spelling. Titel uitgelijnd. Houtvrij papier. Ed. Casterman 1946. Zeer goede staat, blauwe rug ietwat verschenen.
“The Black Rocks”. Old spelling. Title aligned. Wood-free paper. Ed. Casterman 1946. Very good condition, blue spine slightly worn.No longer availableEstimate: € 150 / 180 -
#690K.LM.20 Amsterdamse huisjes van blauw en wit Delfts aardewerk, uitgegeven door Bols als jeneverflesjes voor KLM, sommige nog afgesloten.
20 Amsterdam houses of blue and white Delft earthenware, issued by Bols as gin bottles for KLM, some still sealed.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#468Een paar bronzen gesculpteerde Sfinks kandelaren op marmeren voet.
#605Een Chinees zwartgelakt bijzettafeltje met glazen blad met verguld geschilderd decor. Krassen aan het glas.
#15Een pijpenkop van gebeeldhouwd buxushout met voorstelling van lopende herten. Dekseltje van zilver of verzilverd metaal.
A pipe bowl of carved boxwood depicting walking deer. Lid of silver or silver-plated metal.No longer availableDim. L: 10 cmEstimate: € 30 / 50 -
#246Een lage mahoniehouten ladenkast met drie grote en twee kleine laden. Engeland, Georgian stijl.
A low mahogany chest of drawers with three large and two small drawers. England, Georgian style.No longer availableDim. 91x45x98 cmEstimate: € 100 / 140 -
#301H. Bequet QuaregnonEen set van vier polychroom aardewerken stukken, waaronder twee schalen, een kruik en een doosje in de vorm van een gitaar. Met vergulde rand. Jaren 50. Minieme slijtage, grote schaal met schilfer aan de rand.
#140Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,29 ct.
#633Lot van 4 geglazuurd aardewerken kruiken, vermoedelijk 16e eeuws, bodemvondsten Siegburg.
Lot of 4 glazed earthenware jugs, presumably 16th century, archaeological finds Siegburg.No longer availableDim. 10cm x Ø8cmEstimate: € 120 / 200 -
#620DelvauxEen cognackleurige lederen portefeuille met stofzak.
A cognac coloured leather wallet with dust bag.No longer availableDim. 11,5 x 12,5 cmEstimate: € 300 / 350