“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Delderenne.Beschadigde kader.
Léon Delderenne

“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Delderenne. Beschadigde kader.

"Farm view". A painting, oil on panel, signed L. Delderenne. Damaged frame.
Dim. 35 x 50 cm
SKU: 2701260462.
Categories: Schilderij, XXe eeuw.
Auction day: 28 January 2026 19:00
Catalogue #462
Estimate: € 80 / 120
Interested in this lot?
Place a bid ›

  • #534
    Frans Gys

    Zicht op de Zimmertoren, Lier. Olieverf op doek.

    View of the Zimmer Tower, Lier. Oil on canvas.
    Place a bid ›
    Dim. 50/70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #394
    Armand Jamar
    Period: 1870-1946

    "Standing nude". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. 73 x 60 cm
    Estimate: € 180 / 260
  • #492
    Period: 1960

    “Melancholische Piérrot”, een schilderij, olieverf op paneel. Niet gesigneerd, circa 1960.

    "Melancholic Pierrot", a painting, oil on panel. Not signed, circa 1960.
    Place a bid ›
    Dim. 33 x 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #592

    “Koeien in de sloot”, een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd.

    "Cows in the Ditch", a painting, oil on canvas, unsigned.
    Place a bid ›
    Dim. 65 x 100 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #449

    ‘Landschap met veerboot’. Olieverf op doek, naar de 19e eeuw. Niet getekend.

    ‘Landscape with ferryboat’. Oil on canvas, from the 19th century. Not signed.
    Place a bid ›
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #590

    Abstract expressionistisch schilderij. Acryl op doek, niet getekend. Afkomstig uit de collectie van Guy van den Bulcke.

    Abstract expressionist painting. Acrylic on canvas, not signed. From the collection of Guy van den Bulcke.
    Place a bid ›
    Dim. 81/65 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #432
    Paul Hagemans
    Period: Antwerpen 1884-1959

    ‘Boszicht’. Olieverf op paneel. Getekend.

    'Boszicht'. Oil on panel. Signed.
    Place a bid ›
    Dim. 27/35 cm
    Estimate: € 180 / 260
  • #524
    Pauwaert

    ‘Platbodems onder zeil’. Olieverf op papier. Getekend.

    'Flat-bottomed boats under sail', oil on paper. Signed; M. Pauwaert.
    Place a bid ›
    Dim. 49/64 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #359
    Gerrit Lakmaaker

    ‘Abstracte compositie’, gemengde techniek van hoogdruk, acryl en potlood op papier. Getekend Lakmaaker 1990, nr. 16 uit een oplage van 25 exemplaren.

    Place a bid ›
    Dim. 55/74 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #562
    Carol Colette

    ‘First snow’. Kleurenlithografie, getekend Carol Colette. 1981.

    'First snow'. Color lithograph, signed Carol Colette. 1981.
    Place a bid ›
    Dim. 27/40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #554
    Pierre Diner
    Period: 1832 - 2015

    "Young dancer", a painting, oil on canvas, signed Pierre Diner.
    Place a bid ›
    Dim. 125 x 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #544

    Thankawiel, een schilderij, gemengde techniek op gemaroufleerd doek.

    Thankawheel, a painting, mixed technique on marouflaged canvas.
    Place a bid ›
    Dim. 73 x 46,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #434
    Alex Wauters
    Period: 1899–1965

    Place a bid ›
    Dim. 49 x 68 cm
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #552
    L Moens

    "Farm view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. 22 x 31 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #543
    Joseph Caron
    Period: 1866-1944

    ‘Boszicht’. Olieverf op doek, getekend.

    ‘Forest View’. Oil on canvas, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 37/60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #494
    Robert Arens
    Period: 1905-1998

    Place a bid ›
    Dim. 42.5 x 53.5 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #239

    ‘Landschap met koeien en schapen’, olieverf op doek. Met meerdere scheuren in het doek, niet getekend.

    Place a bid ›
    Dim. 68/92 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #539

    "View of the sea." A painting, oil on canvas, not signed.
    Place a bid ›
    Dim. 68,5 x 58,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #489

    “Twee koppen”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Two heads". Engraving. Signed outside the plate.
    Place a bid ›
    Dim. 44 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #542

    "Sitting nude". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. 69,5 x 49,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #499
    Lucas Meersman

    ‘Rood fabeldier’, een brutalistisch impasto oliverfschilderij op paneel. Getekend L. Meersman.

    Place a bid ›
    Dim. 72-77 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #580

    ‘Zonder titel’. Action painting, acryl op doek. Niet getekend.

    'Untitled'. Action painting, acrylic on canvas. Not signed.
    Place a bid ›
    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #569
    Jean-Guy Beernaert
    Period: 1928 - 1999

    "Bosdreef", an églomisé, oil on glass, signed J.G. Beernaert.
    Place a bid ›
    Dim. 80 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #444
    Frans Siaens

    ‘Bloemenvaas’. Olieverf op doek, getekend.

    ‘Flower vase’. Oil on canvas, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 40/30 cm
    Estimate: € 80 / 120

  • #34
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Stilleven met druiven en fazant”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Still life with grapes and pheasant", a painting, oil on canvas, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 65 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #220

    Een 18 kt witgouden ring bezet een solitair van +- 1 ct.

    An 18 kt white gold ring set with a solitaire of approximately 1 ct.
    Place a bid ›
    Dim. 3,43 g
    Estimate: € 1900 / 2000
  • #222

    ‘Oude gewelven’, olieverf op paneel. Getekend D. Cox.

    'Old Vaults', oil on panel. Signed D. Cox.
    Place a bid ›
    Dim. 37/27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #91
    Christofle France

    Een set van 7 verzilverd metalen onderborden, gemerkt.

    A set of 7 silver-plated metal underplates, marked.
    Place a bid ›
    Dim. Ø 31 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #134
    Louis Royon
    Period: 1882 - 1968

    “Albertville - remonte l’escaut” een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd vooraan alsook achteraan, getiteld en gedateerd 1947.

    "Albertville - remonte l’escaut" a painting, oil on canvas, signed on front and back, titled and dated 1947.
    Place a bid ›
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #26

    Een messingen plantenstaander met twee niveaus, opengewerkt in Louis XV stijl.

    A brass plant stand with two levels, openwork in the Louis XV style.
    Place a bid ›
    Dim. 67 x 30 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #298

    Een massief messingen kerkkandelaar, de voetjes zijn draken.

    A solid brass church candlestick, with dragon feet.
    Place a bid ›
    Dim. h 59 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #70

    Een paar geelgouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.

    A pair of yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.40 ct. and rubies totaling approximately 0.60 ct.
    Place a bid ›
    Dim. 3,53 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #252

    ‘Heidezicht’, olieverf op paneel. Een impressionistisch werkje, getekend op de rug ‘Pennings’.

    'Heidezicht', oil on panel. An impressionistic piece, signed on the back 'Pennings'.
    Place a bid ›
    Dim. 24/28 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #323

    Een set van 2 Chinese porseleinen schalen.

    A set of 2 Chinese porcelain bowls.
    Place a bid ›
    Dim. 5.5 x 28 x 22.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #374
    Philippe Henri Noyer
    Period: 1917-1985

    ‘Lady Libellula’, een kleurenlithografie. Getekend Ph. Noyer, niet genummerd.

    Place a bid ›
    Dim. 72/105
    Estimate: € 80 / 120
  • #83

    Een verzilverd koffie-en theestel met suikerpot en melkkannetje op dienblad. Gemerkt: Carmen.

    A silver-plated coffee and tea set with sugar bowl and milk jug on a tray. Carmen.
    Place a bid ›
    Dim. H: 18 cm 43 x 31,5 cm
    Estimate: € 100 / 150

Antiekveiling 27 & 28 Januari 2026

27 January 2026 19:00
28 January 2026 19:00

Bid deadline: 28 January 2026 18:00

Gelieve uw adres gegevens te vervolledigen alvorens te bieden.