“Hoevezicht”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
Alfons Vermeir

“Fermette”. Technique mixte sur papier. Signée.
Dim. 16 x 23 cm
SKU: 3005170044.
Categories: Aquarel, Papier.
Auction day: 30 May 2017 19:00
Catalogue #44
Estimate: € 200 / 240

Other lots by Vermeir

  • #659
    Alfons Vermeir

    “Sneeuw bij avond.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage enneigé”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 70 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #264
    Alphons Vermeir
    Period: 1905-1994

    “Uitgestrekt landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Paysage étendu”. Huile sur panneau. Signé.
    Dim. 68,5 x 89 cm
    Estimate: € 200 / 300

  • #659
    Alfons Vermeir

    Dim. 70 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #659
    Alfons Vermeir

    Dim. 70 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #659
    Alfons Vermeir

    Dim. 70 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #659
    Alfons Vermeir

    Dim. 70 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #659
    Alfons Vermeir

    Dim. 70 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #659
    Alfons Vermeir

    Dim. 70 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #659
    Alfons Vermeir

    Dim. 70 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #659
    Alfons Vermeir

    Dim. 70 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #659
    Alfons Vermeir

    Dim. 70 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #659
    Alfons Vermeir

    Dim. 70 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #659
    Alfons Vermeir

    Dim. 70 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #659
    Alfons Vermeir

    Dim. 70 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 200

Veiling van 30 & 31 Mei 2017

30 May 2017 19:00
31 May 2017 19:00