Similar lots by type
-
#294Karel de Posson
“Hoevelandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd .
"Vue fermière". Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 44 x 64 cmEstimate: € 30/50 -
#514Daan ThulliezPeriod: 1902 - 1965
“Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1963.
"Nu féminin". Techniques mixtes sur papier. Signée et datée 1963.No longer availableDim. 100 x 57 cmEstimate: € 50/80 -
#819Rik WeggePeriod: 1923 - 2009
“Portret van de dochter van de kunstenaar”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“La fille de l’artiste”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 60/80 -
#300
“Windhonden”. Inkt op papier. Frankrijk, vroeg XVIIIe eeuw.
“Lévriers”. Encre sur papier. France, début XVIIIième siècle.No longer availableDim. 10,5 x 14,5 cmEstimate: € 150/180 -
#222
“Portret van een edelman”. Pastel op papier. Info op verso. XVIIIe eeuw.
“Portrait d’un gentilhomme”. Pastel sur papier. XVIIIe siècle. Info au verso.No longer availableDim. 44 x 36 cmEstimate: € 200/220 -
#109
“Vaas met seringen”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
"Vase et Lilas". Aquarelle sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 48 x 33 cmEstimate: € 20/30 -
#492Etienne Le Compte
“Papua New Guinea”. Sanguine tekening. Gesigneerd.
"Papua New Guinea". Un dessin en sanguine. Signé.No longer availableDim. 54 x 29,5 cmEstimate: € 55/65 -
#469Vladimir KomarekPeriod: 1928-2002
Lithografie. Gesigneerd en gedateerd 1993 buiten de plaat
Une lithographie. Signée et datée 1993 hors planche.No longer availableDim. 37 x26 cmEstimate: € 30/50 -
#259Jules Van AelPeriod: 1912 - 1997
“De familie”. Inkt en aquarel op papier. Gesigneerd.
"La famille". Encre et aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 50 x 43 cmEstimate: € 50/80 -
#818Kagen
“Bergzicht met brug”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘64.
“Vue de montagne au pont”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘64.No longer availableDim. 43 x 54 cmEstimate: € 30/50 -
#302
“Hof van Busleyden te Mechelen”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
"Hof van Busleyden à Malines". Aquarelle sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 25/35 -
#64Jean-Pierre StemmerPeriod: 1876 - 1950
“Gorges du Tarn - Peyreleau”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘55.
"Gorges du Tarn - Peyreleau". Aquarelle sur papier. Signé et daté '55.No longer availableDim. 20 x 27,5 cmEstimate: € 50/80 -
#49de Kat
“Winters zicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘41.
“Paysage hivernal”. Une aquarelle sur papier. Signée et datée ‘41.No longer availableDim. 20 x 27 cmEstimate: € 30/50 -
#452
Twee affiches van Kuifje. “ Kuifje in Congo” van Moulinsart en een andere affiche.
Deux affiches de Tintin. “Tintin au Congo” de Moulinsart et une autre affiche.No longer availableDim. 61 x43 cm & 69 x 49 cmEstimate: € 50/80 -
#38
Lot boeken m.b.t. W.O. II: Maurice De Wilde. “L’Ordre Nouveau” (omslag Labisse), Hubert Lapaille. “Buchenwald”. Michel Bar-Zohar. “La Chasse aux Savants Allemands (1944-1960). Reader’s Digest. “Dans les Coulisses de la Guerre Secrète (1939-1945). Winston Churchill. “The Second Word War V”. Jochen von Lang. “Eichmann l’Interrogatoire”. Paul Paillole. “Services Spéciaux (1935-1945). Europe. “Brecht”. “De Nazibeulen”. Band 2. Ed. Libra, Antwerpen.
Lot de livres sur la Guerre Mondiale II: Maurice De Wilde. “L’Ordre Nouveau” (omslag Labisse), Hubert Lapaille. “Buchenwald”. Michel Bar-Zohar. “La Chasse aux Savants Allemands (1944-1960). Reader’s Digest. “Dans les Coulisses de la Guerre Secrète (1939-1945). Winston Churchill. “The Second Word War V”. Jochen von Lang. “Eichmann l’Interrogatoire”. Paul Paillole. “Services Spéciaux (1935-1945). Europe. “Brecht”. “De Nazibeulen”. Band 2. Ed. Libra, Antwerpen.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#149Dees De BruynePeriod: 1914-1981
“Bobonne van Gent”. Houtskooltekening. Gesigneerd en gedateerd: 1969.
"Bobonne de Gand". Fusain. Signé et daté : 1969.No longer availableDim. 98 x 68 cmEstimate: € 200/240 -
#815Ferdinand SchirrenPeriod: 1872 - 1944
“Stilleven in interieur”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte dans un intérieur”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 31 x 25 cmEstimate: € 400/500
Other lots in this auction
-
#9
Een paar kopjes en schoteltjes van polychroom porselein met een decor van bloemen en guirlandes. China, omstreeks 1800. Eén schoteltje beschadigd aan de rand.
Deux tasses et coupelles en porcelaine polychrome avec un décor de fleurs et guirlandes. Chine, +- 1800. Une coupelle est endommagée au rebord.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#242Aloïs Van RegemorterPeriod: Lier, 1895-1961
“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"La lande". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 78,5 cmEstimate: € 100/150 -
#339
Lot koper: weegschaal, processielamp, kruisbeeld, offerschaal, twee kolenscheppen.
Un lot d'objets en cuivre, comprenant une balance, une lampe de procession, un crucifix, un plat d'offrande et deux pelles à charbon.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#167
Een paar bronzen kandelaars in art decostijl met telkens vier lichtpunten, gedragen door een knielende vrouw.
Une paire de candélabres style art déco a quatre points lumineux, portées par une femme agenouillée.No longer availableDim. H: 33,5 cmEstimate: € 120/200 -
#416
Een mahoniehouten plantenstaander met entretoise, versierd met sober inlegwerk.
Un piédestal en acajou avec entretoise, décor sobrement incrusté.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 50/70 -
#353
Een vaas van kobaltblauw aardewerk, een schenkkan van Brussels aardewerk en een kruik van Rouen.
Un vase en faïence bleue cobalt, une verseuse en faïence de Bruxelles et une cruche de Rouen.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#347
Vijf verschillende hangklokjes in de vorm van huisjes, met gewichten.
Cinq pendules à suspendre différentes en forme de maisons. Avec poids.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 50/80 -
#613
Een buikvaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor met vogels op bloesemtakken in cartouches. Onderaan gemerkt.
Un vase pansu en porcelaine chinoise , décor famille rose avec des oiseaux sur des branches en fleurs, en cartouches. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 40/60 -
#310Jacques BagePeriod: °1942
“Instant Provençal”. Acryl op doek. Gesigneerd en gedateerd 1993.
“Instant Provençal”. Acrylique sur toile. Signé et daté 1993.No longer availableDim. 97,5 x 200 cmEstimate: € 800/1200 -
#328
Een kleine hangvitrine, versierd met sober inlegwerk. Omstreeks 1780.
Une petite vitrine murale, avec une décoration sobre en placage. +- 1780.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80/100 -
#63
“Choix d’inscriptions et Monuments funéraires de la ville de Malines et de ses environs”. Ang. Van den Eynde. Ed. J. F. Gilis. Mechelen, 1856. Op 75 exemplaren.
"Choix d'inscriptions et Monuments funéraires de la ville de Malines et de ses environs". Ang. Van den Eynde. Ed. J.F. Gilis. Malines, 1856. Sur 75 exemplaires.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#137
Een coupe van Cantonporselein.
Une coupe en porcelaine Canton.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 60/80