Other lots by Pauwels
-
#129Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Stilleven met fruit en aardewerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux fruits et faïences". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#134Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Vijver in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Etang dans le bois". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 90 cmEstimate: € 100 / 150 -
#132Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Moeraslandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur le marais". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 101 cmEstimate: € 100 / 150
Similar lots by type
-
#692Joseph LépinePeriod: 1867 - 1943“Kampement aan een meertje”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
"Campement auprès de l'étang". Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#579Cotianna Horvath“Compositie in Oud-Egyptische stijl”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Composition de style Ancienne Egypte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 51 cmEstimate: € 40 / 50 -
#805Andrés Cortes y AguilarPeriod: 1812-1879“Herderin met schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Bergère aux moutons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 54 cmEstimate: € 300 / 500 -
#800Edmond SandersPeriod: 1898 - 1961“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 120 / 180 -
#704Charles LebonPeriod: 1906-1957“Winters hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue hivernale sur la ferme". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20 x 27 cmEstimate: € 200 / 300 -
#804Richard BaseleerPeriod: 1867 - 1951“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 300 / 400 -
#702J. Cooper“Schots landschap met runderen”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1863.
"Paysage et boeufs d'Ecosse". Huile sur carton. Signé et daté 1863.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 200 / 300 -
#672Marinus Van Eys“Marine met zeilboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging.
"Marine au voilier". Huile sur toile. Signée. Petit dégât.No longer availableDim. 42 x 72 cmEstimate: € 100 / 120 -
#682Edgard Heirman“Beewegkapel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Chapelle du Beeweg". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#819Rik WeggePeriod: 1923 - 2009“Portret van de dochter van de kunstenaar”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“La fille de l’artiste”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 60 / 80 -
#806R. Collon“Stilleven met bloemen en fruit”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs et aux fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 47 x 37 cmEstimate: € 60 / 100 -
#714Marcel Van Cauwenbergh“Stilleven met zonnebloemen en koper”. Olieverf op doek, gesigneerd.
"Nature morte, tournesols et cuivres". Huile sur toile, signée.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 80 / 120 -
#174Delen“Wandelaarster in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd XIXe eeuw.
"Promeneuse dans le bois". Huile sur toile. Signée, XIXième siècle.No longer availableDim. 66 x 50,5 cmEstimate: € 200 / 220 -
#802Constant Simon“Landweg naast een riviertje”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd. Herkomst: familie van de schilder.
“Sentier au bord d’une rivière”. Huile sur toile. Attribuée, mais pas signée. Provenance: famille du peintre.No longer availableDim. 40 x 26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#310Jacques BagePeriod: °1942“Instant Provençal”. Acryl op doek. Gesigneerd en gedateerd 1993.
“Instant Provençal”. Acrylique sur toile. Signé et daté 1993.No longer availableDim. 97,5 x 200 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#400Renée KempenPeriod: 1914 - 2002“Kustzicht met boten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux devant la côte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#664Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986“Bloemenvaas”. Een églomisé. Gesigneerd links onderaan.
"Vase fleuri". Un églomisé. Signature à gauche en bas.No longer availableDim. 64 x 54 cmEstimate: € 50 / 70 -
#801Stanislas WarniePeriod: 1879-1958“Chemin boisé à Carolles, France”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chemin boisé à Carolles, France”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 25 x 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#803Constant TroyonPeriod: 1810-1865“Landschap met hoeve bij de rivier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme au bord d’une rivière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#299R. Rosini“Bloemenstillevens”. Olieverf op koper. Beide gesigneerd.
"Natures mortes aux fleurs". Huile sur cuivre. Signés.No longer availableDim. 9,5 x 7,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#602“Bloemenstilleven”. Een drieluik, olieverf op doek. Omstreeks 1900.
“Nature morte aux fleurs”. Triptyque en huile sur toile. Vers 1900.No longer availableDim. 85 x 50 & 85 x 38 cmEstimate: € 120 / 200 -
#212K. Fenser (?)“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1989.
"Nu féminin". Huile sur toile. Signée et datée au verso 1989.No longer availableDim. 130 x 80 cmEstimate: € 200 / 300 -
#808J. de Bruyn“Abstract stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte abstraite”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 54 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#262Jakob SmitsPeriod: 1855 - 1928“Familie in een interieur”. Een kleurenets. Gesigneerd door de weduwe van Jakob Smits en genummerd 42/200
"Famille dans un intérieur". Une eau-forte en couleurs. Signée par la veuve de Jakob Smits et numérotée 42/200.No longer availableDim. 51,5 x 56 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#732Een paar handgeknoopte Oosterse wollen karpetten.
Paire de carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 172 x 93 cmEstimate: € 50 / 70 -
#679Pisani“Havenzicht bij nacht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur le port par la nuit". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 28 x 39 cmEstimate: € 60 / 100 -
#305Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol en katoen.
Carpette d’Orient en laine et coton. Nouée main.No longer availableDim. 194 x 94 cmEstimate: € 30 / 50 -
#348Val. St. LambertEen vaasje op voet en een grote vaas van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa. Beide gemerkt.
Petit vase sur piédouche et grand vase en cristal taillé coloré mauve dans la masse. Les deux avec marque.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#322Een lot zilverwerk, bestaande uit een coctailstaander met zes lepeltjes en een suikertangetje.
Un lot d'objets en argent, comprenant un porte-cuillères à cocktail et une pince à sucre.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#589Indo-KeshanEen handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 298 x 213 cmEstimate: € 120 / 200 -
#795Karel VerelstPeriod: 1898-1982“Landschap met brug”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Paysage au pont”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. x cmEstimate: € 100 / 120 -
#567Staande Guanyin van monochroom wit porselein in de geest van de blancs de Chine.
Un Guanyin en porcelaine blanche monochrome d'après les blancs de Chine.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 90 / 110 -
#396Een eikenhouten nachtkastje met een lade, een deurtje en een wit marmeren blad.
Une table de chevet en chêne avec un tiroir, une petite porte. Tablette en marbre blanc.No longer availableDim. H. 81 cmEstimate: € 20 / 40 -
#549Twee gedeeltelijke drankserviezen van kleurloos glas. 44 stuks.
Deux services à verres partiels en verre incolore. 44 pièces.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#399A. Haesaerts“Bocht van de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Virage de l’Escaut”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 49 cmEstimate: € 40 / 50 -
#267Een eikenhouten neogothische engel. Vleugels hersteld.
Un ange en chêne néogothique. Les ailes ont étés restaurées.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100 / 120

