#536Een handgeknoopt wollen Perzisch tapijt.
#549Isidore Meyers“Veehoedster in een landschap met een kerktoren op de achtergrond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd linksonder. Kleine herstelling achteraan.
"Cowherd in a landscape with a church tower in the background." Oil paint on panel. Signed on the lower left. Small repair on the back."No longer availableDim. 38 x 54 cmEstimate: € 300 / 500 -
#501Een zeer grote Chinese vaas op sokkel beschilderd met bloemen en figuren.
#531Jan CobbaertPeriod: 1909-1995“Personages op het strand, abstract.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Figures on the beach, abstract." Watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 47 x 52 cmEstimate: € 500 / 600 -
#170Een 18 karaats witgouden schakelketting.
An 18 carat white gold link chain.No longer availableDim. 29,66 gEstimate: € 900 / 1000 -
#564Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode. Staart gelijmt.
A Japanese woodblock print, Utagawa Kunisada, 1786-1865, Record of the valiant and loyal retainers.No longer availableDim. h 23 x b 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#695Een Chinees bijzettafeltje/plantentafeltje in hout en marmer.
#377Kruisbeeld van gedraaid perenhout, met benen versierigen onderaan en met een zilveren corpus. Kleine manco’s.
Crucifix made of twisted pearwood, with bone decorations at the bottom and a silver corpus. Small imperfections.No longer availableDim. H: 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
"Landscape". Oil on canvas. Signed. Restauration at the middle of the left tree.No longer availableDim. 65 x 84 cmEstimate: € 100 / 150