#67VictoriaEen porseleinen vaas, versierd met figuren, vergulde details en kleurpallet. Gemerkt Victoria Tsjechoslowakije.
A porcelain vase, decorated with figures, gilt details, and a colorful palette. Marked "Victoria Czechoslovakia."No longer availableDim. 40cmEstimate: € 200 / 220 -
#497Een Afrikaans houten beeld met drie op elkaar zittende figuren.
#788Een lot van 5 oude porceleinen popjes.
#25FendiEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 85 x 90 cmEstimate: € 40 / 80 -
#793Een tafellamp in de vorm van een schildpad in messing en glaspasta.
A table lamp in the shape of a turtle, made of brass and glass paste.No longer availableDim. 11 x 22 x 14 cmEstimate: € 20 / 30 -
#115“La Lanterne”. Een 6 hoekige messing hanglantaarn met getint glas. (AID3321)
#12Jules Dubois“Boszicht met stroom”, olieverf op paneel. gesigneerd.
"Boszicht met stroom" translates to "Forest view with stream" in English. It refers to an oil painting on panel, and it is signed.No longer availableDim. 27 x 36 cmEstimate: € 30 / 60 -
#521“Herder”. Een bruingepatineerd zamakken beeld op marmeren sokkel.
#2Nestor CambierPeriod: 1879-1957“Volkstaferelen.” Twee werken, aquarel op papier. Gesigneerd.
"Volkstaferelen." Two works, watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 15,5 x 10,5 cm x 2Estimate: € 80 / 100 -
#297MarpaEen banjoline, gemerkt Marpa. Met stoffern draagtas.
A banjoline, marked Marpa. With a protective carrying case.No longer availableDim. 59cmEstimate: € 75 / 125 -
#129Charles BlinxckKanaalzicht, pastel op papier. Gesigneerd.
#687Een tafelpendule in bronslook met daarop een beeld van moeder en kind.
A tabletop clock in bronze look with a sculpture of mother and child on it.No longer availableDim. 38 x 32 x 22 cmEstimate: € 40 / 60