#38Een religieus lot bestaande uit een ingekaderde foto van een pater, een tekening van Christus en een plaasteren Christusbeeld in de Art-Deco stijl.
#439Jan Vanriet RevolverPeriod: °1948“Dogmes et instructions”. Een uitgave met 4 litho’s, waarvan 1 gesigneerd “Jan Vanriet”.
"Dogmas and instructions". A publication with 4 lithographs, one of which is signed "Jan Vanriet".No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#380Een 18 karaats witgouden ring bezet met één centrale briljant van +- 0,33 ct.
An 18 karat white gold ring set with one central brilliant cut diamond of approximately 0.33 carats.No longer availableDim. 1,95 gEstimate: € 450 / 550 -
#784Een polychrome vaas, gestempeld Emaux de Longwy.
#740Een zakhorloge met paard op de achterkant met horloges ketting en sleutel.
#537“Toba on his mule”. Een brons gepatineerd beeld van een Aziatische ruiter op ezel, met perkament in hand.
"Toba on his mule". A bronze patinated sculpture depicting an Asian rider on a mule, holding a scroll in his hand.No longer availableDim. 45 x 45cmEstimate: € 250 / 350 -
#513Een set van 2 Oezbeekse 10000 Tengas biljetten, ca 1920.
#320Een 18 karaats witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,70 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. FSI1.
An 18 carat white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.70 ct. and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct. FSI1.No longer availableDim. 5,80 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#460Een 18 karaats geelgouden ring bezet met één centrale cognac kleurige briljant van +- 0,30 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.
An 18 carat yellow gold ring set with one central cognac colored brilliant cut diamond of approximately 0.30 ct. and brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.36 ct.No longer availableDim. 2 gEstimate: € 650 / 750