#39Een lot van 7 miniatuurtjes met diverse taferelen en portretten.
A lot of 7 miniatures with various scenes and portraits.No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#537“Toba on his mule”. Een brons gepatineerd beeld van een Aziatische ruiter op ezel, met perkament in hand.
"Toba on his mule". A bronze patinated sculpture depicting an Asian rider on a mule, holding a scroll in his hand.No longer availableDim. 45 x 45cmEstimate: € 250 / 350 -
#768Een vaas in Booms glas ontworpen door Paul Heller.
A vase in Booms glass designed by Paul Heller.No longer availableDim. h 22 Ø19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#235Een kristallen luchter met negen lichtarmen in twee rijen.
#136Een antieke, massief eiken Brugse kapiteelkast met 2 deuren en gesneden elementen.
#344Elysé SchuermansPeriod: °1938“De watermolen”. Olieverf op board. Gesigneerd linksonder.
"The Water Mill". Oil paint on board. Signed on the bottom left.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#671“Roadrunner”. Een uit messing gesculpteerd beeld in modern abstracte stijl. Op houten voet.
#255Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.
#594AertsensEen schilderij, olie op doek, met als titel ‘Hommage à Labisse’, getekend Aertsens, A’pen ‘80.
A painting, oil on canvas, titled 'Hommage à Labisse', signed Aertsens, A'pen '80.No longer availableDim. h 80 x b 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#644Nicole Halsberghe“Man in het groen”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
"L'homme en verdure". Aquarelle sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 33 x 39 cmEstimate: € 40 / 60