#599Een lot van 6 sérigrafieen van verscheidene stripfiguren.
#538Een paar verzilverd metalen kandelaars met vier lichtpunten, op elektriciteit gezet.
#442“Oosterse Ruiters”. Een paar paneel deco’s met verguld Oosters tafereel in het reliëf.
#582Een paar gegoten en zwartgepatineerde classicistische wandreliëfs.
#544Pablo Picasso‘Picador, femme et cheval’, een linosnede aan de hand van Pablo Picasso, gedateerd 1954.
#768Een vaas in Booms glas ontworpen door Paul Heller.
A vase in Booms glass designed by Paul Heller.No longer availableDim. h 22 Ø19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#492“Abstract”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Monogram “LK”.
#561Een bronzen Benin-hoofd met vogelkroon. Vroeg 19e eeuw.
A bronze sculpted Benin head with bird crown. Early 19th century.No longer availableDim. 42cmEstimate: € 500 / 750 -
#511Koos Van der KaaijPeriod: 1900 - 1976“Moeder met kind”. Een terracotta gesculpteerd beeld. Onderaan gesigneerd. Vermoedelijke nummering “8/12”.
#751RobbedoesEen lot van 87 vintage Robbedoes weekblad magazines. nr 1962-2049. Periode ‘75-’77.
A lot of 87 vintage Robbedoes weekly magazines. No. 1962-2049. Period '75-'77.No longer availableEstimate: € 20 / 70 -
#723Een opgezette uil, taxidermie, op tak.
A stuffed owl, taxidermy, on branch.No longer availableDim. h 44 x l 70 cmEstimate: € 60 / 80