#392“Bloemenstilleven”. Een ets op papier, genummerd 9/10, signatuur onleesbaar.
"Bloemstilleven." An etching on paper, numbered 9/10, illegible signature.No longer availableDim. 9 x 6cmEstimate: € 15 / 20 -
#731Een lot van 4 Chinese gebruiksvoorwerpen waarvan 2 bloempotten op schaal, een bolle dekselvaas en een neksteun.
#396Een vroeg 20ste eeuws lavabomeubel met 1 lade en een parmeren blad. Het marmer is op 3 plaatsen gebarsten.
#68Een modern aardewerken servies bestaande uit 8 tassen, 4 kopjes, 7 schoteltjes, 7 kommen, 4 middelgrote kommen, 7 eetborden, 7 lange borden. Gemerkt PTMD. Bijgevoegd 6 borden met oppervlak in reliëf, ongemerkt.
A lot of 6 hand-painted porcelain plates. Blue rim with gilded accents. Decorated with birds motif.No longer availableDim. Ø: 21 & 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#188Een mandje op voet van massief zilver, ajour gewerkt en met een druivenrankenmotief. Duitse keuren, 800/1000.
A basket on a foot made of solid silver, worked in openwork and decorated with a grapevine motif. German hallmarks, 800/1000.No longer availableDim. H. 15, Ø 21 cm 460 gEstimate: € 180 / 220 -
#776Een ovaal houten salontafel met onderschap.
#703Een Imari porseleinen bord.
An Imari porcelain plate.No longer availableDim. Ø 17.5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#217Een Madonna met Kind van terracotta. Jaren vijftig.
#296Een gesculpteerde houten tafel, aanvullend twee stoelen met gestoffeerde zitting.
A carved wooden table, complemented by two chairs with upholstered seats.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
"Our daily bread". A painting, mixed media on panel. Signed at the bottom "Laeremans".No longer availableDim. 18 x 25cmEstimate: € 100 / 120