Similar lots by type
-
#289Lis
“Collages”. Beide gesigneerd en resp. gedateerd 1997 & 2007.
Collages . Signés et datés respectivement de 1997 et 2007.No longer availableDim. 40 x 27 & 45 x 27 cmEstimate: € 80/120 -
#164Theo PraetPeriod: 1889 - 1967
“Stilleven met geraniums”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine herstelling.
Nature morte aux géraniums . Huile sur toile. Signée. Petite réparation.No longer availableDim. 60 x 74 cmEstimate: € 320/380 -
#272W. Hertoghs
“Moderne compositie”. Olieverf op doek. Aan de zijkant gesigneerd.
Composition moderne . Huile sur toile. Signée sur le côté.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#292Amanda De Clercq
“Portret van een Arabier”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 2002.
Portrait d'un Arabe . Huile sur panneau. Signé et daté 2002.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60/100 -
#179Leo SpanoghePeriod: 1874 - 1955
“Palingbotters op de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Pêcheurs d’anguilles sur l’Escaut. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 550/600 -
#119Hubert De VriesPeriod: 1899 - 1979
“Boten op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Bateaux sur la plage . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#382Eric Suriyasena
“Moeder met kind”. Een gebatikt kunstwerk.
“Mère avec enfant” . Une œuvre d'art teint à la main.No longer availableDim. 155 x 84 cmEstimate: € 40/60 -
#349A. Nuyts
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vase à fleurs . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 25 x 34 cmEstimate: € 60/100 -
#4
Een beeltenis van de God Ganesh. Gouache op zijde. Indisch werk.
Représentation du Dieu Ganesh. Gouache sur soie. Travail indien.No longer availableDim. 26 x 18 cmEstimate: € 30/50 -
#109Jan DeckersPeriod: 1865 - 1942
“Stilleven met klaprozen en rode bessen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Nature morte aux coquelicots et fruits rouges . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 80/120 -
#139Jan DeckersPeriod: 1865 - 1942
Een drieluik met bloemenstillevens, olieverf op paneel. Allen gesigneerd.
Un triptyque aux natures mortes florales, huile sur panneau. Le tout signé.No longer availableDim. 48 x 30 & 48 x 61 cmEstimate: € 120/200 -
#184Rudi PillenPeriod: 1931 - 2014
“Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd.
Nu féminin . Technique mixte sur toile. Signé.No longer availableDim. 175 x 92 cmEstimate: € 250/350 -
#134Henriette Daenen
“Rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1931.
Roses . Huile sur toile. Signée et datée 1931.No longer availableDim. 80 x 35 cmEstimate: € 100/150 -
#174Luk HostePeriod: °1953
“Stilleven met schelpen en verrekijker op het strand” Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘81.
“Nature morte aux coquilles et binoculaires sur la plage”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘81.No longer availableDim. 39 x 34 cmEstimate: € 120/200 -
#49
“De groentensnijdster”. Olieverf op doek. Vlaamse school. XIXe eeuw.
Le marchand de légumes . Huile sur toile. Ecole flamande. XIXème siècle.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 180/220 -
#142Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994
“Boer met kar voor de hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysan avec charrette devant la ferme . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 220/240 -
#122Franz De VadderPeriod: 1862 - 1936
“Hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Ferme . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 100/150 -
#192Alexis De LeeuwPeriod: act. 1848 - 1896
“La promenade sur la glace”. Olieverf op paneel. gesigneerd en gedateerd 1869.
La promenade sur la glace . Huile sur panneau. Signée et datée 1869.No longer availableDim. 25 x 32 cmEstimate: € 550/600
Other lots in this auction
-
#126
Een eikenhouten buffet met drie laden in de gordel, boven twee deuren. Vroeg XIXde eeuw.
Buffet en chêne à trois tiroirs dans la ceinture, au-dessus de deux portes. Début XIXème siècle.No longer availableDim. 120 x 58 x 56 cmEstimate: € 100/120 -
#253
Een metalen beeld op marmeren sokkel met voorstelling van een kruisdragende Christus.
Une statue en métal sur un socle en marbre représentant un Christ portant une croix.No longer availableDim. H. 82 cmEstimate: € 100/120 -
#82
“Compositie op wit veld”. Olieverf op doek.
Composition sur fond blanc . Huile sur toile.No longer availableDim. 115 x 75 cmEstimate: € 300/400 -
#285
Een 18 karaats geel gouden armband bezet met zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en een vervangbare lapis lazuli.
Un bracelet en or jaune 18 carats serti de diamants noirs d'un poids combiné de + - 1 ct. Et de brillants d'un poids combiné de + - 0,40 ct. Et d'un lapis-lazuli remplaçable.No longer availableDim. 11,73 gEstimate: € 1000/1200 -
#29Van Beeck
“Antwerpen, de rede +/- 1870”. Een inkttekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
" Anvers, rade +/- 1870 ". Un dessin à l'encre sur papier. Signé et daté 1989.No longer availableDim. 18 x 53 cmEstimate: € 100/120 -
#206
Een uit drie delen opgebouwde tulpenvaas van Chinees porselein, versierd met blauw op wit floraal decor.
Un vase tulipe en porcelaine de Chine en trois parties, décoré de fleurs bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 260/280 -
#63
Een lot penningen, spelden, 2 épinglettekettingen (XIXde eeuw) e.d. Waaronder een jubileumplaquette van Zurich Verzekeringen ontworpen door E. Monti, 950/1000 zilver (280 g). Evenals een lepel en een vork van “Tir National de Belgique”, 800/1000 zilver gemerkt Wolfers, een zilveren stempel in etui (800/1000) en een doos oude muntjes van diverse landen met een metalen spaarpot in de vorm van een huisje.
Lot de jetons y compris une plaque anniversaire de Zurich Assurances dessinée par E. Monti, argent 950/1000 (280 g), ainsi qu'une cuillère et une fourchette du Tir National de Belgique, argent 800/1000 marqué Wolfers, un cachet en argent en étui (800/1000) et une boîte de pièces de monnaie anciennes de divers pays avec une tirelire en métal en forme de maison.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#311
Een Chinees gesculpteerd houten rokersstelletje met een lampje, gedragen door een draak. Schade aan de kap.
Une garniture de fumeur en bois sculpté chinoise sertie d'une lampe, portée par un dragon. Abat-jour endommagé.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 50/80 -
#149Frans BeckersPeriod: 1898-1983
“Twee koeien in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Deux vaches dans le pré . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 120/200 -
#288
“Boogschutter”. Massief modern bronzen beeldje.
Archer . Statue en bronze massif moderne.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 70/90 -
#380
Een paar leeuwen met bal van meerkleurig porselein naar Engels voorbeeld.
Une paire de lions avec une boule en porcelaine multicolore d'après un exemple anglais.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 90/110 -
#269Emile NelisPeriod: 1853 - 1884
“Interieur met palmiers”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Intérieur avec palmiers . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 51 x 64 cmEstimate: € 200/240