#56Een commode met drie laden in Louis-Philippestijl.
#827WiskemannEen vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal. Onderaan gemerkt. We voegen er een lage kandelaar aan toe.
Garniture à café et à thé quatre pièces en métal argenté. Marque sous la base. Nous ajoutons un candélabre bas.No longer availableDim. h: 12 - 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#747Mikiphone System Vadàsz Pocket Phonograph. Kleine muziekdoos met platen.
#153LancelEen handtas van bruin leder. Met stofhoes.
#809Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949Twee Mechelse interieuren. Kleurenetsen. Gesigneerd buiten de plaat en genummerd 283/300 en 11/200.
Deux intérieurs malinois. Eaux-fortes en couleurs. Signées hors planche et numérotées 283/300 et 11/200.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#367Een paar vazen van Booms glas met een handgeschilderd bloemendecor.
#340Twee 18 karaats geel gouden zegelringen met initialen.
Deux chevalières en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,56 gEstimate: € 200 / 250 -
#167Hermès ParisEen groen lederen agendacover met inhoud. In origineel doosje.
#826Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#264Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994“Plattelandszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de campagne”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120