Other lots in this auction
-
#494Dali
Een lithografie uit de reeks “La divine comédie”. Gesigneerd buiten de plaat.
Lithographie de la série “La divine comédie”. Signée hors planche.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 200 / 220 -
#751
Een vaas van Murano glas.
Vase en verre de Murano.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 70 / 100 -
#116
Een antieke blankhouten console/keukentafel met twee laden.
Grande table de cuisine en bois clair ouvrant à deux tiroirs en ceinture et avec tablette d’entretoise.No longer availableDim. H. 90 x 244 x 79 cmEstimate: € 200 / 300 -
#662Corneille
“Image du paradis”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd 118/150 buiten de plaat.
“Image du paradis”. Lithographie. Signée, datée ‘98 et numérotée 118/150 hors planche.No longer availableDim. 68 x 50 cmEstimate: € 280 / 300 -
#39
“Louis Neefs - 20 jaar later.”. Een affiche uit 1999 naar ontwerp van Alfred Ost.
“Louis Neefs - 20 ans après”. Affiche de 1999 d’après un dessin d’Alfred Ost.No longer availableDim. 60 x 42 cmEstimate: € 30 / 40 -
#441
Een lot houten voorwerpen, bestaande uit een paar kandelaars, een zandloper, een vaas, enz.
Lot d’objets en bois comprenant une paire de candélabres, un sablier, un vase etc.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 30 / 40 -
#163
“Hond in jas”. Een beeld met bruin en groen patina. Met stempel en genummerd 7/8.
“Chien dans un manteau”. Sculpture en bronze brun et vert. Avec cachet et numéro 7/8.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 120 / 200 -
#518Michel HeremanPeriod: 1933 - 2000
“Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van deels gepolychromeerd aardewerk. Gemonogrameerd.
“Etre post-apocalyptique”. Sculpture en terre cuite partiellement polychromée. Monogrammée.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 65 / 80 -
#695
Een commode van wortelnootfineer met twee grote en twee kleine laden en een zwart marmeren blad.
Commode en ronce de noyer ouvrant à deux grands et deux petits tiroirs. Tablette en marbre noir.No longer availableDim. 78 x 89 x 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#138Val St. Lambert
Een vaas van geslepen groen en kleurloos kristal met ruitmotieven. Onderaan gemerkt.
Vase en cristal taillé partiellement coloré vert dans laa masse, décor aux losanges. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#692
“Moeras bij valavond.” Olieverf op doek.
”Marais au coucher de soleil”. Huile sur toile.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 180 -
#561
Japanse wakizashi met lederen schede (scheurtje), voorzien van een werpmesje met bronzen grip, deels verguld. Plantvormige tsuba met vergulde details.
Wakizashi japonais à gaine en cuir (fissure), munie d’un petit couteau à manche en bronze, partiellement doré. Tsuba de forme végétal avec détails dorés.No longer availableDim. L. 51 cmEstimate: € 100 / 150