Similar lots by type
-
#45Clémence BironPeriod: °1889-?
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 30/60 -
#46G. Wagener
“Polderhuisje aan Grauwsedijk”. Olieverf op papier. Gesigneerd op verso.
“Petite maison des polders au Grauwsedijk”. Huile sur papier. Signé au verso.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 65 cmEstimate: € 60/100 -
#59Marcel StobbaertsPeriod: 1899-1979
“Herenportret”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd en achteraan toegeschreven aan Marcel Stobbaerts. Gedateerd 1933.
“Portrait d’homme”. Huile sur toile. Illisiblement signée et attribuée au verso à Marcel Stobbaerts. Datée 1933.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 28 cmEstimate: € 200/300 -
#129
Een paar marines. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Paire de marines. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableOnline onlyDim. 9 x 14 cmEstimate: € 100/150 -
#158Jos BeeckPeriod: 1912-1986
“Trommelspeler”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Tambour”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 80 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#156G.H.B.
“De baadster”. Olieverf op board. Gemonogrammeerd. Oude toeschrijving aan Breitner op de keerzijde.
“La baigneuse”. Huile sur carton. Monogrammé. Ancienne attribution a Georg Breitner au verso.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 28,5 x 22,5 cmEstimate: € 200/300 -
#54César De Cock
“Landschap met boerderijen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysages aux fermes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 39 x 49 cmEstimate: € 40/80 -
#95Nin
“Landweggetje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chemin de campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 29 cmEstimate: € 50/80 -
#98Lei Tomsin
“Boefje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
“Le petit escroc”. Huile sur toile. Signée et datée 1949.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#106J. Peeters
“Stilleven met fruit en aardewerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1985.
“Nature morte aux fruits et aux faïences”. Huile sur toile. Signée et datée 1985.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#71
“Portret van een oude Arabische man” en “Portret van een officier”. Respectievelijk olieverf op doek en een églomisé (barst over de gehele rechterzijde).
No longer availableOnline onlyDim. 80 x 60 en 55 x 43 cm -
#107Philip
“Portret van een clown”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘72.
“Portrait d’un clown”. Huile sur toile. Signée et datée 1972.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50/80 -
#161Aloys de Lignière
“Peersbos (sic)”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1927. Titel op verso.
“Peersbos (sic)”. Huile sur panneau. Signé et daté 1927. Titre au verso.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 46 cmEstimate: € 120/200 -
#109P. Mertens
“Kinderportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait d’enfant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#52
“Marine bij maanlicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marine au clair de lune”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#157Pol Boudry
“Portret van een oud vrouwtje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait d’une vieille femme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 28.00 €Dim. 30 x 25 cmEstimate: € 100/120 -
#61
“Bloemenstilleven”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Onduidelijk gesigneerd en gedateerd 1947.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile marouflé. Illisiblement signée et datée 1947.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. 36 x 31 cmEstimate: € 40/50 -
#68H. Alti
“Stilleven met kreeft”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1956.
“Nature morte au homard”. Huile sur toile. Signée et datée 1956.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 57 cmEstimate: € 40/60 -
#160Alfred Bollaert
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1968.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée et datée 1968.No longer availableOnline onlyDim. 64 x 83 cmEstimate: € 40/60 -
#60Albert CaulletPeriod: 1875 - 1950
“Koeien aan de Leie”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
“Vaches au bord de la Lys”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 28 x 36 cmEstimate: € 200/240 -
#108Ferdinand RousseauxPeriod: 1892 - 1971
“Spelend jongetje op het neerhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.
“Petit garçon jouant”. Huile sur toile. Signée et datée. 1924.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 44 x 60 cmEstimate: € 100/140 -
#91J. Dardenne
“Chiny sur Semois”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Chiny sur Semois”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 31 cmEstimate: € 100/120 -
#58W. Hadermann
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 24 cmEstimate: € 100/120 -
#116
“Boszicht”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Paysage boisé”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#13Milenko Divjak
“Ocean day”. Olieverf op doek.
“Ocean Day”. Huile sur toile.No longer availableOnline onlyDim. 84 x 61 cmEstimate: € 60/100 -
#128R. Bosschaert
Vijf kleine litho’s met betrekking tot zeevogels. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
Cinq petites lithos représentant des oiseaux de la mer. Signées et numérotées hors planche.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100/150 -
#53
“Tweelingen” en “Kreeft”. Twee kleurlitho’s. Genummerd 61/ 250 en 186/250 buiten de plaat. Onleesbaar gesigneerd.
“Gémeaux” et “Cancer”. Deux lithos en couleurs. Numérotées 61/250 et 186/250 hors planche. Signées illisiblement.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 23 cmEstimate: € 40/60 -
#77A. De Seck
Paar parkzichten. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paire de vues de parc. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 58 cmEstimate: € 30/50 -
#151René Debraux
“Zicht op Brugge”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de Bruges”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 24 cmEstimate: € 40/60 -
#123Maurice Langaskens
“Biddende communicant”. Litho. Gesigneerd binnen de plaat.
“Communiant en prière”. Litho. Signée dans la planche.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 20 cmEstimate: € 60/100 -
#10Leo Van PaemelPeriod: 1914-1995
“Landschap met knotwilgen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1963.
“Paysage aux saules têtards”. Huile sur toile. Signée et datée 1963.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100/150 -
#140
Vier gravures:-Jean Cambresin. “Rue Hors Château”. Ingekleurd en gesigneerd buiten de plaat.- “The Pulpit in the Church of St. Gudule, Brussels”. P. Dagobert naar Borremans.We voegen er een gravure met zicht op de Lesse en een ingekleurde gravure met een zicht te Luik aan toe
Quatre gravures:-Jean Cambresin. “Rue Hors Château”. Colorée et signée hors planche.- “The Pulpit in the Church of St. Gudule, Brussels”. P. Dagobert d’après Borremans.Nous y joignons une gravure représentant la Lesse et une gravure colorée de Liège.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100/150 -
#105V. Vleyms
“Stadszicht”. Kleurkrijt op papier. Gesigneerd.
“Vue de ville”. Craie en couleurs sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 29 x 35 cmEstimate: € 20/30 -
#134
“Huismus op een tak”. Japanse houtsnede.
“Moineau sur une branche”. Gravure sur bois japonaise.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 22 x 15 cmEstimate: € 40/60 -
#145
Twee lijstjes:- Een Indische jachtscène op ivoor. 22 x 11 cm- Een olifant met zijn drijver. Boven en onderaan een Arabische tekst. Gouache op papier. 23 x 14 cm.
Deux petits cadres:- une scène de chasse sur ivoire. 22 x 11 cm.- un éléphant et son cornac. Texte arabe dessus et dessous.Gouache sur papier. 23 x 14 cm.No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Estimate: € 100/150 -
#92Paul Verbeeck
“Zittend naakt”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
“Nu assis”. Litho. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 40 cmEstimate: € 50/60