Other lots by Pauwels
#542Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Kapelletje en hoeve in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Chapelle et ferme dans un paysage ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 cm x 60 cmEstimate: € 60 / 100
#34Marten MelsenPeriod: 1870 - 1947“Lezende boer”. Olieverf op doek. zonder signatuur, met toeschrijving.
#302Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“St. Margaretastraat - Begijnhof Lier”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 22/100 buiten de plaat.
"St. Margaretastraat - Béguinage Lierre». Une gravure. Signée et numérotée 22/100 hors planche.No longer availableDim. 22 cm x 35 cmEstimate: € 30 / 40 -
#150Een 14 K rooskleurige gouden geweven halssnoer.
#418Een uit drie delen opgebouwde tulpenvaas van monochroom wit Chinees porselein.
Un tulipier en porcelaine de Chine blanche monochrome, construit en trois parties.No longer availableDim. h: 39,5 cmEstimate: € 85 / 100 -
#540Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,19 ct.
#343Een geslepen kristallen vaas, versierd met bloemen in een paarse fries en me vergulde rand.
Vase en cristal taillé, à décor de fleurs dans une frise violette et à bordure dorée.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#209Bosmans“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#377Leopold MullerEen porseleinen dekselpotje op opengewerkte voet. Met meerkleurig en verguld decor. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘36.
Pot à couvercle en porcelaine sur pied ajouré. A décor multicolore et doré. Signé et daté en bas '36.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 100 / 120