Other lots by Eyskens
-
#184Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986
“Landweg met paard en kar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Route de campagne avec cheval et charrette". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 125 cmEstimate: € 120/200 -
#189Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986
“Herfstzicht met boerenpaarden bij een hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue d'automne avec des chevaux de ferme devant la ferme". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 102 cmEstimate: € 120/200 -
#192Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986
“Weidezicht met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la pâturage avec des vaches". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 100 cmEstimate: € 120/200 -
#254Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986
“Portaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Portail". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 34 x 30 cmEstimate: € 60/100 -
#304Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986
“Bootje op het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Bateau sur l'eau". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 50/80 -
#264Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986
“Antwerps straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur une rue à Anvers". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 80/120
Similar lots by type
-
#394Albert Hulstaert
“Vissersboot op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Bateau de pêche sur la plage". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 70 cmEstimate: € 70/100 -
#204Alfred Jacques VerwéePeriod: 1838 - 1895
“Schaap in een landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XIXe eeuw.
"Mouton dans un paysage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. XIXème siècle.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 200/300 -
#172Michel DepyperePeriod: 1923 - 1978
“Leiesymfonie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd op de verso ‘Herfst 1973’.
"Symphonie du Lys". Huile sur toile. Signée et datée au verso 'Automne 1973'.No longer availableDim. 80x100cmEstimate: € 300/500 -
#194Stein
“Hollands winterlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Paysage d'hiver hollandais". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 100/120 -
#609
“Zeilboten op het water”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Voiliers sur l'eau". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#444Charles Louis La SallePeriod: 1938
“Damesportret”. Pasteltekening op doek. Gesigneerd.
"Portrait de dame". Dessin au pastel sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 cm x 100 cmEstimate: € 80/100 -
#482Jef Leener
“Boeren erf in de winter”. Olieverf op gemaroufleerd doek op karton. Gesigneerd.
"La cour du fermier en hiver". Huile sur toile marouflée sur carton. Signée.No longer availableDim. 37 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#174Napoléon François GhesquierePeriod: 1812 - 1862
“De schilder in zijn atelier”. Olieverf op mahoniehouten paneel. Gesigneerd en gedateerd 1852 (?).
Le peintre dans son atelier. Huile sur panneau d'acajou. Signée et datée 1852 (?).No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 800/1000 -
#449M. Ellens
“Massa”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘91.
"Masse". Technique mixte sur papier. Signé et daté '91.No longer availableDim. 50 x 29 cmEstimate: € 80/120 -
#130Titus Genève Swiss
Een 18 K geelgouden herenhorloge met lederen polsband.
Une montre pour homme en or jaune 18 ct avec un bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#484Lode Bosmans
“Boom naast het veld”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Arbre à côté du champ". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 54 cmEstimate: € 80/120 -
#182
“Romantisch landschap met vee”. Olieverf op doek. Enkele restauraties. XIXe eeuw.
Paysage romantique avec du bétail. Huile sur toile. Quelques restaurations. XIXème siècle.No longer availableDim. 62 x 89 cmEstimate: € 800/1200 -
#619Bernard Ruysbroek
“Terug naar den stal, Brasschaat”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Retour à l'écurie, Brasschaat." Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 60/80 -
#534I. Dehouck
“Hoeves”. Olieverf op board/ papier. Gesigneerd.
"Fermes". Huile sur carton/papier. Signé.No longer availableDim. 23,5 x 31 cmEstimate: € 75/100 -
#599Gino MilaniPeriod: °1921
“Le Radet - Moulin de Montmartre”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1977.
« Le Radet - Moulin de Montmartre ». Huile sur toile. Signée et datée 1977.No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 120/200 -
#529Karel VerschootenPeriod: 1910 - 1993
“Heidezicht te Kalmthout”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1979.
Heidezicht à Kalmthout. Huile sur toile. Signée et datée 1979.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 50/80 -
#209Lode Verhoeven
“Landelijk vergezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 66 cmEstimate: € 50/70 -
#532
“Huisje bij een meertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Maison au bord d'un lac". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 40/60 -
#620
Een 18 K witgouden ring bezet met een robijn van +- 0,15 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van+- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un rubis de +- 0,15 ct et de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 2,32 gEstimate: € 300/400 -
#459M. Ellens
“Massa”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘90.
"Masse". Technique mixte sur papier. Signé et daté '90.No longer availableDim. 37 x 32 cmEstimate: € 100/120 -
#540
“L’union fait la force”. Een verzilverd metalen zakhorloge met afbeelding op de achterkant. Souvenir de l’indépendance. 1830-1905.
"L'union fait la force". Une montre de poche en métal argenté avec une image au dos. Souvenir de l'indépendance. 1830-1905.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#354
“Zicht met bomen aan water”. Vier schilderijen olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd
"Vue avec des arbres sur l'eau". Quatre tableaux huile sur toile. Signées illisiblement.No longer availableDim. 24 x 32 cm & 32 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#464Francis Busschots
“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage d'hiver". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#539R. Martin
“Schuurtje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1938. Restauratie.
"Hangar". Huile sur toile. Signée et datée 1938. Restauration.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#489
“Compositie met blauwe kringen.” Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
”Composition, anneaux bleus”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 110 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#435Goebel, Germany
“Wanderbub”. Een beeldje van veelkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt en genummerd 7/II. Met houten sokkeltje. Speciale editie 1999.
"Wanderbub". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué et numéroté 7/II en bas. Avec socle en bois. Édition spéciale 1999.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 35/50 -
#371
Een oorvaasje van Luiks glas met decor van druiventrossen.
Un vase à oreilles en verre liégeois à décor de grappes de raisin.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40/60 -
#446
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 234 x 128 cmEstimate: € 80/120 -
#494
Een paar mannequins, bestaande uit een vrouwenbuste en een kindertorso.
Une paire de mannequins, composée d'un buste de femme et d'un torse d'enfant.No longer availableDim. H: 70cmEstimate: € 100/140 -
#211Capodimonte
“Visserspaar”. Twee groepjes in meerkleurig biscuit. Gesigneerd en gemerkt.
"Couple de pêcheurs". Deux groupes en biscuit multicolore. Signés et marqués.No longer availableDim. H:41&42cmEstimate: € 160/180 -
#441
Een polychroom houten masker in de vorm van een rundskop. Burkina faso.
Masque en bois polychrome en forme de tête de vache. Burkina Faso.No longer availableDim. 33 cmEstimate: € 100/150 -
#547
‘Albums de Croÿ’. J.M. Duvosquel. Ed. Gemeentekrediet 1985 - 1996. Delen I tot en met XXV Franstalig, drie Nederlandstalige volumes met betrekking tot de eigendommen De Croÿ in Vlaanderen. Hardcovers met stofomslag in zeer goede staat. Bijgevoegd drie uitgaven: “Monastères Bénédictins et Cisterciens dans les Albums de Croÿ”; “Een stad en een geslacht, Leuven & Croÿ” & “Abbayes et Collegiales entre Sambre et Meuse”.
'Albums de Croÿ'. J.M. Duvosquel. Éd. Crédit communal 1985 - 1996. Volumes I à XXV en français, trois volumes en néerlandais relatifs aux propriétés De Croÿ en Flandre. Couvertures rigides avec jaquette en très bon état. Ci-joint trois éditions : « Monastères Bénédictins et Cisterciens dans les Albums de Croÿ » ; « Une ville et une génération, Louvain & Croÿ » & « Abbayes et Collégiales entre Sambre et Meuse ».No longer availableEstimate: € 750/1000 -
#400
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,16 ct.No longer availableDim. 5,60 gEstimate: € 320/360 -
#145
Een 18 K witgouden trouwring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Une alliance en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1 ct.No longer availableDim. 2,58 gEstimate: € 850/950 -
#58Porcelaines des Champs Elysées
Een sierterrine van meerkleurig Parijs’ porselein met handgeschilderd bloemendecor met vergulde motieven. Op bijhorende schotel. Onderaan gemerkt.
Soupière d'ornement en porcelaine parisienne multicolore à décor floral peint à la main avec des motifs dorés. Sur présentoir assorti. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 80/100 -
#487
“In gedachten verzonken”. Vrouwelijk naakt. Een bronzen beeldje naar het werk van Jozef Cantré.
"Plongé dans tes propres pensées". Nu féminin. Une statue en bronze d'après l'oeuvre de Jozef Cantré.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 700/750