Similar lots by type
-
#805Andrés Cortes y AguilarPeriod: 1812-1879“Herderin met schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Bergère aux moutons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 54 cmEstimate: € 300 / 500 -
#664Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986“Bloemenvaas”. Een églomisé. Gesigneerd links onderaan.
"Vase fleuri". Un églomisé. Signature à gauche en bas.No longer availableDim. 64 x 54 cmEstimate: € 50 / 70 -
#802Constant Simon“Landweg naast een riviertje”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd. Herkomst: familie van de schilder.
“Sentier au bord d’une rivière”. Huile sur toile. Attribuée, mais pas signée. Provenance: famille du peintre.No longer availableDim. 40 x 26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#803Constant TroyonPeriod: 1810-1865“Landschap met hoeve bij de rivier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme au bord d’une rivière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#310Jacques BagePeriod: °1942“Instant Provençal”. Acryl op doek. Gesigneerd en gedateerd 1993.
“Instant Provençal”. Acrylique sur toile. Signé et daté 1993.No longer availableDim. 97,5 x 200 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#299R. Rosini“Bloemenstillevens”. Olieverf op koper. Beide gesigneerd.
"Natures mortes aux fleurs". Huile sur cuivre. Signés.No longer availableDim. 9,5 x 7,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#174Delen“Wandelaarster in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd XIXe eeuw.
"Promeneuse dans le bois". Huile sur toile. Signée, XIXième siècle.No longer availableDim. 66 x 50,5 cmEstimate: € 200 / 220 -
#808J. de Bruyn“Abstract stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte abstraite”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 54 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#714Marcel Van Cauwenbergh“Stilleven met zonnebloemen en koper”. Olieverf op doek, gesigneerd.
"Nature morte, tournesols et cuivres". Huile sur toile, signée.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 80 / 120 -
#819Rik WeggePeriod: 1923 - 2009“Portret van de dochter van de kunstenaar”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“La fille de l’artiste”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 60 / 80 -
#309Jules de SennezcourtPeriod: 1818 - 1866“Huisvrouw op de binnenkoer”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1858. Toegeschreven aan.
"Femme au foyer sur la cour". Huile sur panneau. Monogrammé et daté 1858. Attribué à.No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 120 / 200 -
#800Edmond SandersPeriod: 1898 - 1961“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 120 / 180 -
#672Marinus Van Eys“Marine met zeilboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging.
"Marine au voilier". Huile sur toile. Signée. Petit dégât.No longer availableDim. 42 x 72 cmEstimate: € 100 / 120 -
#704Charles LebonPeriod: 1906-1957“Winters hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue hivernale sur la ferme". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20 x 27 cmEstimate: € 200 / 300 -
#682Edgard Heirman“Beewegkapel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Chapelle du Beeweg". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#801Stanislas WarniePeriod: 1879-1958“Chemin boisé à Carolles, France”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chemin boisé à Carolles, France”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 25 x 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#806R. Collon“Stilleven met bloemen en fruit”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs et aux fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 47 x 37 cmEstimate: € 60 / 100 -
#579Cotianna Horvath“Compositie in Oud-Egyptische stijl”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Composition de style Ancienne Egypte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 51 cmEstimate: € 40 / 50 -
#212K. Fenser (?)“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1989.
"Nu féminin". Huile sur toile. Signée et datée au verso 1989.No longer availableDim. 130 x 80 cmEstimate: € 200 / 300 -
#692Joseph LépinePeriod: 1867 - 1943“Kampement aan een meertje”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
"Campement auprès de l'étang". Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#702J. Cooper“Schots landschap met runderen”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1863.
"Paysage et boeufs d'Ecosse". Huile sur carton. Signé et daté 1863.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 200 / 300 -
#602“Bloemenstilleven”. Een drieluik, olieverf op doek. Omstreeks 1900.
“Nature morte aux fleurs”. Triptyque en huile sur toile. Vers 1900.No longer availableDim. 85 x 50 & 85 x 38 cmEstimate: € 120 / 200 -
#400Renée KempenPeriod: 1914 - 2002“Kustzicht met boten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux devant la côte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#262Jakob SmitsPeriod: 1855 - 1928“Familie in een interieur”. Een kleurenets. Gesigneerd door de weduwe van Jakob Smits en genummerd 42/200
"Famille dans un intérieur". Une eau-forte en couleurs. Signée par la veuve de Jakob Smits et numérotée 42/200.No longer availableDim. 51,5 x 56 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#681Val saint lambertEen lot van twaalf kristallen onderzetters, in twee dozen.
Douze sous-verres en cristal dans deux boîtes.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#159“Bacchanaal.” Composiet in kader, naar een werk van Emile Boisseau.
"Bacchanale". Composition encadrée, d'après une oeuvre de Emile Boisseau.No longer availableDim. 43 x 15 cmEstimate: € 80 / 100 -
#748Een mokkaserviesje van porselein met een meerkleurig decor van bloemen en planten. Compleet voor twaalf personen.
Un service à moka en porcelaine avec un décor polychrome de fleurs et de plantes. Complet pour douze personnes.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#340Twee kleine handgeknoopte wollen karpetten.
Deux petites carpettes en laine. Nouées main.No longer availableDim. 193 x 130 & 133 x 114 cmEstimate: € 40 / 60 -
#173Een handtas van bruin baby croco met vergulde sluitingen. Vintage.
Grand sac à main vintage en croco brun aux fermoirs dorés.No longer availableDim. h: 20 x 43 cmEstimate: € 300 / 400 -
#210Een 18 karaats wit gouden halssnoer bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en smaragden met en gezamenlijk gewicht van ± 0,75 ct.
Collier en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 0,75 ct.No longer availableDim. 10 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#180Een 18 karaats wit gouden broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Broche en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 13,24 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#133Een pendule in Lodewijk XV-stijl in Italiaanse fineer en koper.
Pendule de style Louis XV en placage et cuivre. Travail italien.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 180 / 220 -
#367Lot tin bestaande uit een ijsemmer gedecoreerd met plantenmotief, een bowl, drie kannen en een kandelaartje.
Un lot d'objets en étain dont un seau à glace avec décoration de plantes, un bol, trois verseuses et un petit chandelier.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#192Charles WellensPeriod: 1889-1959“Oud Hoeve-interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Intérieur d'une vieille fermette". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50,5 x 60,5 cmEstimate: € 420 / 480 -
#468Twee houten speculaasvormen.
Deux moules à spéculaas en bois.No longer availableDim. 30 x 11 cmEstimate: € 50 / 80 -
#311Een lot van 12 verzilverd metalen messenleggers en twee verschillende modellen van glas. 28 stuks.
Un lot de douze porte-couteaux en métal argenté et deux différents modèles en verre. 28 pièces.No longer availableEstimate: € 25 / 35

