Similar lots by type
-
#266
Een eikenhouten commode in Lodewijk XVI-stijl met drie laden. XIXe eeuw.
Une commode en chêne à trois tiroirs, style Louis XVI. XIXième siècle.No longer availableDim. b: 134 cmEstimate: € 200/400 -
#602Christian Johann KrönerPeriod: 1838 - 1911
“Landschap met reeën”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
”Paysage aux chevreuils”. Huile sur toile. Signée. XIXième siècle.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 200/300 -
#135Hilaire à Stenay
Een eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 250 cmEstimate: € 200/400 -
#562Van de Venne
“Kliffen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘36.
”Falaises”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘36.No longer availableDim. 63 x 119 cmEstimate: € 80/120 -
#612
“Man met honden”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
”Homme et chiens”. Huile sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80/100 -
#532Jos Vergauwen
“Schepen aan de kust”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bateaux sur la côte”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 60 x 81 cmEstimate: € 80/120 -
#206
Een hoge eikenhouten bruidskast. XIXe eeuw.
Armoire de mariage en chêne aux coins arrondis et pieds griffes. XIX siècle.No longer availableDim. h: 254 cmEstimate: € 300/500 -
#629Jos Vergauwen
“Hoeve”. Olieverf op doek. gesigneerd.
”Ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48,5 x 68 cmEstimate: € 60/100 -
#614Goosens
“Stilleven met seringen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, lilas”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200/240 -
#256
Een eikenhouten commode in Régencestijl met drie laden. XIXe eeuw.
Une commode en chêne style Régence à trois tiroirs. XIXième siècle.No longer availableDim. b: 122 cmEstimate: € 200/300 -
#706
Een gefineerde kwartronde hoekkast met twee deuren en een lade. Engeland, XIXe eeuw.
Une armoire en coin, quart de cercle, en bois de placage, à deux portes et un tiroir.No longer availableDim. 113 x 104 x 72 cmEstimate: € 80/120 -
#589Joseph Van de RoyePeriod: 1861 - 1941
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘95.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée ‘95.No longer availableDim. 80 x 63 cmEstimate: € 180/260 -
#172
Een paar langwerpige olieverfschilderijen op doek met bloemenstillevens.
Quelques peintures oblong, huile sur toile, représentation de nature mortes, fleurs.No longer availableDim. 117 x 30 cmEstimate: € 400/460 -
#624
“Ruiters in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Cavaliers en automne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 56 cmEstimate: € 40/60 -
#632Fernand GrasmichelPeriod: °1937
“Zonnebloemen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘77.
”Tournesols”. Huile sur panneau. Signé et daté.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#641
Drie borden van Imariporselein met decors van tuinen. Twee met een randschilfer, waarbij één met haarscheuren. XIXe eeuw.
Trois assiettes en porcelaine Imari avec un décor de jardins. Deux ont un éclat au bord, dont une avec des dégâts plus importants.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 60/100 -
#276
Een eikenhouten tweedeursvitrinekast met gebogen kap. XIXe eeuw.
Une vitrine en chêne à deux portes. Corniche en chapeau gendarme. XIXe siècle.No longer availableDim. 212 x 112 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#224Jan Keustermans
“Meertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Petit étang”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 63 x 77.5 cmEstimate: € 120/180 -
#222Ernest MidyPeriod: 1878 - 1938
“Landschap met berken”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1916.
”Paysage de bouleaux”. Huile sur toile. Signée et datée 1916.No longer availableDim. 49 x 79 cmEstimate: € 150/200 -
#171
Een schouwpendule in de stijl van Boulle met schildpad en koperen inlegwerk. De wijzerplaat met geëmailleerde romeinse cijfers. Het geheel versierd met voorstellingen en versieringen van brons. Sleutel en slinger incluis. XIXe eeuw.
Une pendule de cheminée en tortue et cuivre incrusté, style Boulle. Le cadran porte des chiffres romains émaillés. Balancier et clé inclus. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 1000/1800 -
#585Keisai EisenPeriod: 1290 - 1848
“Moeder en kind”. Uit de reeks“The ten views of darling children in the present day”. Houtsnede. Gesigneerd en gedateerd 1820.
”Mere et enfant”. De la série”The ten views of darling children in the present day”. Gravure sur bois. Signée et datée 1820.No longer availableDim. 37 x 26 cmEstimate: € 80/120 -
#226
Een mahoniehouten buffetkast met opzet in Louis-Philippestijl. Onderaan twee paneeldeuren onder een lade, het opzet met twee gedecoreerde en gevitreerde deuren boven vier bestekladen. XIXe eeuw.
Un buffet en acajou style Louis Philippe. Le dessous comprends deux portes à panneaux sous un tiroir, la partie de dessus comporte deux portes vitrées et dorées au dessus de quatre tiroirs à couverts. XIXième siècle.No longer availableDim. 200 x 118 x 69 cmEstimate: € 200/300 -
#594Toyohara ChikanobuPeriod: 1838 - 1912
“Singing songs for primary education”. Een oude handgekleurde houtsnede. Gesigneerd en gedateerd 1887. Als linkerpaneel van een triptiek.
”Singing songs for primary education”. Une gravure sur bois ancienne. Signée et datée 1887. Panneau de gauche d’un triptyque.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 200/260 -
#604Armand DandoyPeriod: 1834 - 1898
“Duinenzicht te Knokke”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur les dunes à Knokke”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 42 cmEstimate: € 180/240
Other lots in this auction
-
#711
Een gebeeldhouwd houten masker. Chokwe, Angola.
Un masque en bois sculpté. Chokwe, Angola.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 70/100 -
#471Michel Hereman
“Honden”. Een aardewerken kunstwerk. Gemonogrammeerd.
”Chiens”. Une oeuvre d’art en faïence. Porte un monogramme.No longer availableDim. l: 44 cmEstimate: € 70/100 -
#473
Een bowl en een cachepot van Imari porselein. Onderaan gemerkt en “Gold Imari”.
“Gold Imari”. Un bol et un cache-pot en porcelaine. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#173
Een lot zilver waaronder twee servetringen, één Delheid 855‰ en één 800‰, twee suikertangen, één Vietnam 900‰ en één 830‰, twee serveermesjes 800‰, een gebakstang 800‰, twee schoteltjes 800 en 835‰, zes borreltjes 800‰ Duits en een belletje 925‰ Ecuador.
Un lot d’objets en argent dont deux ronds de serviettes, un Delheid 855‰ et un 800‰, deux pinces à sucre, une Vietnam 900‰ et une 830‰ , deux couteaux de service 800‰, une pelle à tarte 800‰, deux petits plats 800 et 835 et six gouttes 800‰ allemand et une sonnette 925‰ Ecuador.No longer availableDim. 470 gEstimate: € 250/350 -
#31
“Garibaldi”. Groep van polychroom porselein.
”Garibaldi.” Un groupe en porcelaine polychrome.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#142Louis Melis
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue fermière”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#817
Een lot van drie verschillende schelpen.
Lot de trois coquilles différentes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#520
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met twee diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serti de deux diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 2,74 gEstimate: € 550/650 -
#715
Paar olielampen van porselein en messing. Met bloemenmotief.
Deux lampes à huile en laiton et porcelaine. Avec un motif de fleurs en décoration.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#766
Een tweedeurskast van mahoniehoutfineer in Louis-Philippestijl met een lade en doucine en met een grijs marmeren blad.
Une armoire à deux portes en bois de placage acajou , style Louis Philippe, avec un tiroir et doucine, tablette en marbre gris.No longer availableDim. 113 x 110 x 48 cmEstimate: € 40/70 -
#414Jan Toorop
“Mijnwerker”. Litho gesigneerd in de plaat.
”Mineur”. Une lithographie, signée dans la planche.No longer availableDim. 63 x 68 cmEstimate: € 40/50 -
#25
‘Instappen a.u.b.! honderd jaar buurtspoorwegen in Belgie’, 1985.
‘Instappen a.u.b.! honderd jaar buurtspoorwegen in Belgie’, 1985.No longer availableEstimate: € 20/24