Other lots by Vermeylen
-
#74R. Vermeylen“Op de Soeteweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1955.
Op de Soeteweg . Huile sur panneau. Signé et daté 1955 au dos.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#112R. Vermeylen“In de bossen te Westmalle”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Dans les bois de Westmalle . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#289R. Vermeylen“Zomer in het dorp”. Olieverf op board. Gesigneerd.
L'été au village . Huile à bord. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 80
Similar lots by type
-
#159Paul PermekePeriod: 1918 - 1990“’t Zwin”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Verso etiket retrospectieve tentoonstelling, Lokeren 1980.
't Zwin . Huile sur toile. Signée. Étiquette sur le revers de l'exposition rétrospective, Lokeren 1980.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 650 / 750 -
#569Een collage op vijf papieren panden tussen glas. Achteraan over het geheel gesigneerd en gedateerd 1995.
Un collage sur cinq panneaux de papier entre verre. Signé au dos et daté 1995.No longer availableDim. 78 x 18 cm (5)Estimate: € 100 / 160 -
#400Micheline Minne“Opgaande trap in groen en blauw”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd.
Escalier en vert et bleu . Huile sur toile. Signé au dos.No longer availableDim. 110 x 95 cmEstimate: € 40 / 60 -
#24M. Van Cuyck“Schaapherder met kudde”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1927. Zeer lichte schade ter hoogte van het water. Kader beschadigd.
Berger avec troupeau . Peinture à l'huile sur toile marouflée. Signé et daté 1927. Très léger dommage près de l'eau. Cadre endommagé.No longer availableDim. 18,5 x 26,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#464Silva“Personages”. Een kunstwerk, olieverf op acht stukken canvas. Gesigneerd.
Personnages . Oeuvre d'art, huile sur huit toiles. Signé.No longer availableDim. 64 x 89 cmEstimate: € 100 / 160 -
#514Michel FlammePeriod: °Gent, 1951“Compositie in grijs en zwart”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
Composition en gris et noir . Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 80 x 65 cmEstimate: € 300 / 400 -
#482“Moderne compositie”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
Composition moderne. Huile sur panneau. Signé illisiblement.No longer availableDim. 153 x 114 cmEstimate: € 120 / 180 -
#32Pol MarijnissenPeriod: °1943“Stilleven met peren”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Nature morte aux poires . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#299“Landschap met stormachtige lucht”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd.
Paysage avec un ciel orageux . Huile sur panneau. Signé et daté illisiblement.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#469“Moderne compositie”. Olieverf op papier. Onleesbaar gesigneerd.
Composition moderne . Huile sur papier. Signé illisible.No longer availableDim. 112 x 77 cmEstimate: € 120 / 180 -
#154Magda Resseler“Wachtende dame”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Geïnspireerd op een werk van Alma Tademan.
Dame qui attend . Huile sur panneau. Signé. Inspiré d'une œuvre d'Alma Tademan.No longer availableDim. 64 x 118 cmEstimate: € 200 / 300 -
#274“Kinderen op een landweg”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
Enfants sur une route de campagne . Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 23 x 34 cmEstimate: € 90 / 110 -
#134Lucien Van de VeldePeriod: 1910 - 1997“Bij het haardvuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Au coin du feu . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 40 x 49 cmEstimate: € 160 / 180
Other lots in this auction
-
#70Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,49 ct. FVS2 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant central de + - 0,49 ct. FVS2 et de diamants d'un poids combiné de + - 0,15 ct.No longer availableDim. 3,85 gEstimate: € 900 / 1000 -
#550Een witgelakt metalen vintage hanglamp.
Une suspension vintage en métal peint en blanc.No longer availableDim. Ø: 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#147Theresia van Lisieux. Een bronzen heiligenbeeld op marmeren sokkel.
Thérèse de Lisieux. Une statue en bronze sur un socle en marbre.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 180 / 200 -
#207“Viola”. Een bronzen beeld naar een werk van Flora. Op grijs marmeren sokkel
Viola . Une statue en bronze d'après une œuvre de Flora. Sur un socle en marbre grisNo longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 400 / 600 -
#680Een vol messingen luchter met tien lichtarmen.
Un lustre en laiton massif avec dix bras lumineux.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 25 / 35 -
#9Frans Van ImmerseelPeriod: 1909 - 1978“De pijprokers”. Twee originele voorontwerpen voor glasramen. Gemonogrameerd.
Les fumeurs de pipe . Deux dessins préliminaires originaux pour des vitraux. Monogrammés.No longer availableDim. 14 x 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#25De Greef SwissEen dameshorloge met roestvrijstalen polsband.
Une montre pour femme avec bracelet en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#592Een collage op papier. Gemonogrammeerd.
Un collage sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 60 / 100 -
#193“Danseres”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel naar een werk van David Williams-Ellis.
Danceuse . Une statue en bronze sur un piédestal en pierre bleue d'après une œuvre de David Williams-Ellis.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 120 / 200 -
#679Armand Jamar“Golgotha”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 24 avril 1939. Lichte krassen.
Golgotha . Huile sur toile. Signée et datée le 24 avril 1939. Légères rayures.No longer availableDim. 37 x 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#264“Christus aan het kruis”. Een litho naar werk van Albert Servaes.
Le Christ en croix . UNe litho d'après Albert Servaes.No longer availableDim. 63 x 64 cmEstimate: € 40 / 60 -
#334Een lot van zes XIXe eeuwse gravures met zichten op de Sint Pauluskerk te Antwerpen.
Un lot de six gravures du XIXème siècle avec vue sur l'église Saint-Paul d'Anvers.No longer availableDim. 26 x 20 - 31 x 23 cmEstimate: € 40 / 60

