Similar lots by type
-
#222
“Portret van een edelman”. Pastel op papier. Info op verso. XVIIIe eeuw.
“Portrait d’un gentilhomme”. Pastel sur papier. XVIIIe siècle. Info au verso.No longer availableDim. 44 x 36 cmEstimate: € 200/220 -
#819Rik WeggePeriod: 1923 - 2009
“Portret van de dochter van de kunstenaar”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“La fille de l’artiste”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 60/80 -
#109
“Vaas met seringen”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
"Vase et Lilas". Aquarelle sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 48 x 33 cmEstimate: € 20/30 -
#38
Lot boeken m.b.t. W.O. II: Maurice De Wilde. “L’Ordre Nouveau” (omslag Labisse), Hubert Lapaille. “Buchenwald”. Michel Bar-Zohar. “La Chasse aux Savants Allemands (1944-1960). Reader’s Digest. “Dans les Coulisses de la Guerre Secrète (1939-1945). Winston Churchill. “The Second Word War V”. Jochen von Lang. “Eichmann l’Interrogatoire”. Paul Paillole. “Services Spéciaux (1935-1945). Europe. “Brecht”. “De Nazibeulen”. Band 2. Ed. Libra, Antwerpen.
Lot de livres sur la Guerre Mondiale II: Maurice De Wilde. “L’Ordre Nouveau” (omslag Labisse), Hubert Lapaille. “Buchenwald”. Michel Bar-Zohar. “La Chasse aux Savants Allemands (1944-1960). Reader’s Digest. “Dans les Coulisses de la Guerre Secrète (1939-1945). Winston Churchill. “The Second Word War V”. Jochen von Lang. “Eichmann l’Interrogatoire”. Paul Paillole. “Services Spéciaux (1935-1945). Europe. “Brecht”. “De Nazibeulen”. Band 2. Ed. Libra, Antwerpen.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#259Jules Van AelPeriod: 1912 - 1997
“De familie”. Inkt en aquarel op papier. Gesigneerd.
"La famille". Encre et aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 50 x 43 cmEstimate: € 50/80 -
#514Daan ThulliezPeriod: 1902 - 1965
“Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1963.
"Nu féminin". Techniques mixtes sur papier. Signée et datée 1963.No longer availableDim. 100 x 57 cmEstimate: € 50/80 -
#49de Kat
“Winters zicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘41.
“Paysage hivernal”. Une aquarelle sur papier. Signée et datée ‘41.No longer availableDim. 20 x 27 cmEstimate: € 30/50 -
#64Jean-Pierre StemmerPeriod: 1876 - 1950
“Gorges du Tarn - Peyreleau”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘55.
"Gorges du Tarn - Peyreleau". Aquarelle sur papier. Signé et daté '55.No longer availableDim. 20 x 27,5 cmEstimate: € 50/80 -
#452
Twee affiches van Kuifje. “ Kuifje in Congo” van Moulinsart en een andere affiche.
Deux affiches de Tintin. “Tintin au Congo” de Moulinsart et une autre affiche.No longer availableDim. 61 x43 cm & 69 x 49 cmEstimate: € 50/80 -
#689Gabby De Pauw
“Hoevezicht”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
"Vue sur fermette". Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 30 cmlEstimate: € 30/50 -
#815Ferdinand SchirrenPeriod: 1872 - 1944
“Stilleven in interieur”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte dans un intérieur”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 31 x 25 cmEstimate: € 400/500 -
#818Kagen
“Bergzicht met brug”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘64.
“Vue de montagne au pont”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘64.No longer availableDim. 43 x 54 cmEstimate: € 30/50 -
#294Karel de Posson
“Hoevelandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd .
"Vue fermière". Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 44 x 64 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#405Mori & Afghan
Twee verschillende handgeknoopte wollen karpetten.
Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 143 x 122 & 169 x 131 cmEstimate: € 60/80 -
#485
Een verlengbare ovale tafel van eikenhout met gecanneleerde poten.
Table ovale à allonges en chêne. Pieds cannelés.No longer availableDim. 130 x 116 cmEstimate: € 120/180 -
#59Jakob SmitsPeriod: 1855 - 1928
“Personages in een boereninterieur”. Ets. Met atelierstempel. Tweede oplage van 100 exemplaren.
"Personnages dans un intérieur campagnard". Une eau-forte, avec cachet d'atelier. Seconde édition de 100 exemplaires.No longer availableDim. 12 x 16 cmEstimate: € 40/50 -
#57Val St. Lambert
Twee verschillende lampenvoeten van mauve kristal. Gemerkt.
Deux pieds de lampes différents en cristal mauve. Marqués.No longer availableDim. h: 35 & 39 cmEstimate: € 60/100 -
#54Edgard Heirman
“Ons Dorp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Notre village". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#634
Verguld bronzen zuiltje met gotische motieven. Binnenin een messingen huls met een uitvouwbaar papieren waaiertje, bovenaan te monteren. XIXde eeuw (slijtage aan papier).
Une colonnette en bronze doré, motifs gothiques. A l'intérieur se trouve un manchon en laiton, et un éventail en papier dépliant à monter vers le haut. XIXième siècle (dégâts au papier).No longer availableDim. L. 23,5 cmEstimate: € 100/120 -
#502Bernard CharoyPeriod: °1931
“Nicole”. Een lithografie. Artiestenproef op 25 exemplaren. Gesigneerd buiten de plaat.
"Nicole". Une lithographie. Epreuve d'artiste sur 25 exemplaires. Signée hors planche.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#123
Een notenhouten regulateur.
Régulateur en noyer.No longer availableDim. 60cmEstimate: € 40/60 -
#220
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct., met roze saffier met een gezamenlijk gewicht ± 1,10 ct. en een centrale amethist van ± 13 ct.
Bague en ro blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,15 ct, de saphirs roses ayant un poids total de ± 1,10 ct et d’une améthyste centrale de ± 13 ct.No longer availableDim. 12 gEstimate: € 1300/1500 -
#586
Een Engels bureau met drie laden in de gordel en een kalfslederen blad.
Bureau anglais ouvrant à trois tiroirs en ceinture, tablette recouverte de vachette.No longer availableDim. b: 158 cmEstimate: € 200/240 -
#128
Een schelp van meerkleurig glaspasta.
Une coquille en pâte de verre polychrome.No longer availableDim. b: 30 cmEstimate: € 40/50 -
#786
Een bijzettafeltje in Lodewijk XVI-stijl. Marmer gebroken.
Une petite table de style Louis XVI. La tablette en marbre cassée.No longer availableDim. b: 63 cmEstimate: € 100/120