#131Bottega VenetaEen licht paarse lederen handtas. Gemerkt en met originele stofzak. Made In Italy.
#296Een ovale ‘harptafel’ in Charles X-stijl met lade.
An oval 'harp table' in the Charles X style with drawer.No longer availableDim. h 60 x 49 cmEstimate: € 220 / 240 -
#287Een olielamp van kobaltblauw porselein met bloemendecor en met koperen monturen. Met lampenglas. Op elektriciteit.
An oil lamp of cobalt blue porcelain with floral decoration and copper mounts. With lamp glass. Converted to electricity.No longer availableDim. H. 59 cmEstimate: € 40 / 50 -
#172“Stilleven met druiven en perziken”. Olieverf op doek (herdoekt). Gemonogrammeerd en toegeschreven aan Charles Thomas Bale. (AID1732).
Still life with grapes and peaches. Oil on canvas (repainted). Monogrammed and attributed to Charles Thomas Bale. (AID1732).No longer availableDim. 35 x 29 cmEstimate: € 500 / 800
#674Een vaasje in craquelé aardewerk versierd met apen.
A small vase in crackled faience decorated with monkeys.No longer availableDim. H:17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#24Hanfstaengl“Helene Fourment” & “Lavina”. Een paar gravures op papier. Onderaan opschrift “Peter Paul Rubens Pinx” & “Tiziano Vecellio Pinx”.
"Helene Fourment" & "Lavina". A pair of engravings on paper. Inscribed at the bottom "Peter Paul Rubens Pinx" & "Tiziano Vecellio Pinx".No longer availableDim. 50 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#688Een gesculpteerde houten maniok vijzel en stamper.
A wooden carved cassava mortar and pestle.No longer availableDim. 61 & 33 x Ø 23 cmEstimate: € 100 / 200 -
#461Een lot van 4 bronzen beeldjes van een Komainu wakende leeuw, een olifantje, een Lokeshvara en een Bodhisattva te paard.
#65Hergé2 Franstalige Tintin strips, 1e druk. “Le Tresor de Rackham Le Rouge” & “L’oreille Casséé”.
2 French-language Tintin albums, 1st edition. “Le Tresor de Rackham Le Rouge” & “L’oreille Casséé”.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#613Een bronzen Chinese spiegel met reliëfdecor.
#513Een gestileerde bronzen beeld van een wandelende panter op schuine marmeren voet.
#473Een paar gelakt uit hout gesculpteerde Chinese vazen met figuratief en landschap decor in het snijwerk.
A pair of wooden lacquered sculpted Chinese vases with figurative and landscape decoration in carvings.No longer availableDim. 43 x Ø 21 cmEstimate: € 120 / 180 -
#679Een opaalglazen bonbonnière met deksel en floraal decor. Op gedreven koperen voet.
An opaline glass candy jar with lid and floral decoration. On a cast copper base.No longer availableDim. 14 x Ø 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#571Een terracotta Akan pot met diverse figuren en dieren op gesculpteerd. Vermelding in het Guy van Rijn archief.
A terracotta Akan pot with various figures and animals sculpted on it. Mentioned in the Guy van Rijn archive.No longer availableDim. 20 cmEstimate: € 120 / 180 -
#134Ferdinand AdriaenssensPeriod: 1859 - 1944“Bosgezicht”. Een schilderij, olieverf op doek, verso gesigneerd met opschrift.
"Forest landscape". A painting, oil on canvas, signed and inscribed on the back.No longer availableDim. 44 x 33 cmEstimate: € 200 / 300