Other lots in this auction
-
#40
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.
Une bague en or jaune et or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,38 gEstimate: € 300/400 -
#529
“Expressionistisch dorpsgezicht”. Olieverf op board. Draagt handtekening: ‘R. V. Gindertael’
”Scène de village expressionniste”. Huile sur carton. Porte la signature: ‘R.V. Gindertael’.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 220/260 -
#145
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,25 ct.
Une bague en or blanc et or jaune 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,25 ct.No longer availableEstimate: € 700/800 -
#793
The Faber Collection. 4 kunstboeken: Klee (2 vol.), Sienese Paintings en Turner. Jaren 50.
”The Faber Collection”. 4 livres: Klee (2 volumes), Sienese Paintings et Turner. Années ‘50.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#813
Een smalle en een brede piëdestal van grijsgepatineerd hout.
Un piédestal étroit et un piédestal large, tous deux en bois à patine grise.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 50/80 -
#158
“Arabische ruiter”. Groep van Italiaans aardewerk.
”Cavalier arabe”. Un groupe en faïence italien.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 80/120 -
#764
Een Reclamespiegel voor sigaretten: Players Navy Cut.
Un miroir publicitaire pour cigarettes: Players Navy Cut.No longer availableDim. 31 x 20,5Estimate: € 26/30 -
#191
Een Romeins misboek in met goud versierde lederen band met verzilverde sloten. Uitgegeven bij Plantin. Antwerpen, 1773. In zeer goede staat.
Un missel romain à reliure en cuir doré et fermoirs argentés. Ed. Plantin. Anvers, 1773. En excellent état.No longer availableEstimate: € 350/450 -
#395
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,47 gEstimate: € 160/200 -
#532Mietje Boonen
“Personages”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. We voegen er een naslagwerk over de schilderes aan toe.
”Personnages”. Techniques mixtes sur papier. Signé. Nous ajoutons un ouvrage de référence en relation avec l’artiste.No longer availableDim. 68 x 96 cmEstimate: € 120/200 -
#541
Een balustervaas van Chinees porselein met een sang-de-boeufglazuur.
Un vase balustre en porcelaine de Chine, glaçure sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 160/180 -
#148
“Windhond”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel naar een werk van Fremiet.
”Lévrier”. Une statue en bronze sur socle en pierre de taille d’après Fremiet.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120/200