#166
Een zitbank van gesculpteerd en goud gepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Un banc en bois sculpté et à patine doré style Louis XV.No longer availableDim. 95 x 130 cmEstimate: € 360 / 400 -
#66
Een oude lederen hutkoffer.
#444
“Geisha met Samisen”. Gouache op zijde. Gesigneerd.
”Geisha au Samisen”. Gouache sur soie. Signée.No longer availableDim. 40 x 35 cmEstimate: € 25 / 40 -
#390
Twee trouwringen en één zegelring van 18 karaats geel goud.
#436
Een Kaukasisch handgeknoopt wollen tapijt.
#294Floris Jespers
“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Scène de village”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#685
Koekoeksklok. Met twee koekoekjes. Met slinger en gewichten.
#406
Een bord van blauw en wit Chinees porselein.
#814
Een schommelstoel van geplooid beukenhout in de manier van Thonet.
#424
Een amberkleurige waaier met struisvogelveren.
Un éventail ambre avec des plumes d’autruche.No longer availableDim. b: 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#183
Een replica van een meesterstuk in de vorm van een wenteltrap in een toren.
#9Van der Auwera
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 25 / 40