#1“Twee uilen op een tak.” Een beeld uit gegoten kristal.
#756Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje.
#402Een paar zittende Staffordshire honden.
#628Een eikenhouten koffer met gesculpteerde versieringen.
Un coffre en chêne aux décorations sculptés.No longer availableDim. b: 105 cmEstimate: € 120 / 180 -
#205LonginesEen oude zakhorloge met 18 karaats gouden kast. In werkende staat. Glas gebroken.
#264Gabriel De PauwPeriod: 1924 - 2000“Zomers hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue estivale, fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#664Een paar architecturale gravures. XIXde eeuw.
Deux gravures architecturales. XIXème siècle.No longer availableDim. 48 x 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#126Een afgebeitste bureautafel in Régence-stijl.
Une table de bureau vernie, style Régence.No longer availableDim. h 78Estimate: € 80 / 100 -
#611Een Koedoeschedel op houten muurplaat.
#650Een Régence klapsecretaire van eikenhout met twee grote en twee kleine laden onder het klapblad. Enkele losse trekkers en rechter achterpootje iets korter.
#452Hisao“Geisha”. Olieverf op karton.
”Geisha”. Huile sur carton.No longer availableDim. 22 x 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#674“Waterlandschap met molen”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Wiegers.
”Paysage fluvial et moulin”. Huile sur panneau. Porte une signature: ‘Wiegers’.No longer availableDim. 13 x 29 cmEstimate: € 100 / 150