Numéros reliés du magazine Robbedoes (6 pièces entre janvier 1943 et décembre 1946). 12, 14 (numéro de la libération, numéro spécial Noël) 15, 16 (numéro spécial Noël, bons découpés) 17 (bons découpé) 19. Usures, traces de papier collant et petits dégâts.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#109“Ardeense villa”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Onleesbaar.
”Villa Ardennaise”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 40 / 50 -
#780Een Kaukasisch wollen tapijt.
#255Jean d’EveEen roestvrij stalen herenhorloge.
Montre à bracelet en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#260Een roestvrij stalen herenhorloge en polsband.
Une montre pour homme en acier inoxydable avec bracelet.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#381Een vierdelig koffie- en theestel van tin met houten handvatten. Onderaan gemerkt.
#181BochEen vaas met decor van damherten in blauw-groen glazuur. Niet gemerkt, maar veel voorkomend decor. Onderaan genummerd ‘31’.
Un vase au décor de daims en glaçure bleue-verte. Pas de marque, mais decor connu. Numéroté en dessous ‘31.No longer availableDim. H:23 cmEstimate: € 260 / 280 -
#359Drie grafische werken:- “Kathedraal te Reims” - Een ets van Paul Mansard. 22 x 16 cm- “Mechelen” - Een lithografie naar Samuel Prout. 27 x 42 cm- “Moeder en kind”. Een lithografie, genummerd 15/30. 41 x 28 cm
#240PontiacEen roestvrijstalen dameshorloge met lederen polsband in originele doos.
Une montre pour dame en acier inoxydable, bracelet en cuir, dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 60 / 100