#4
#103
Een antieke tempelsteen met nis, vermoedelijk Aziatisch.
An antique temple stone with niche, possibly Asian. -
#218
Een houten Art Deco ronde eettafel. Enige slijtage aanwezig.
A wooden Art Deco round dining table. Some wear present. -
#357Christofle
Een verzilverde schaal, onderaan gemerkt “Christofle France”.
A silver-plated dish, marked "Christofle France" on the bottom. -
#23
“Moeder en kind”, een beeld in composietsteen naar middeleeuws voorbeeld. Gemonogrammeerd RW.
"Mother and Child," a sculpture in composite stone based on a medieval design. Monogrammed RW. -
#127
Een Griekse handbeschilderde kruik in terracotta met 3 figuren in het decor, Italiaanse bodemvondst, de hals is gerestaureerd en onvolledig.
Een massief houten barkast met Gotisch snijwerk en smeedijzeren beslag.
A solid wood bar cabinet with Gothic carvings and wrought iron fittings. -
#265
Een bankje voor 2 personen in gestreepte stof.
A bench for 2 persons in striped fabric. -
#344V. Van Mierlo
“Landweg aan de tuinmuur”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#336
Een set van 2 krukjes en een bijhorend bankje, hout met grijze stof.
A set of 2 stools and a matching bench, wood with grey fabric. -
#31Hergé - Moulinsart
A lot of 4 airplanes from the adventures of comic book hero Tintin, scale 1/72, consisting of The orange plane, The fighter plane, The Arabian fighter plane, and The blue plane of the kidnappers. With accompanying booklets.