Other lots in this auction
-
#266
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met centraal medaillon.
Un tapis persan en laine avec médaillon central noué main.No longer availableDim. 289 x 192 cmEstimate: € 100/120 -
#386
Twee handgeknoopte Morikarpetjes van wol.
Deux carpettes Mori en laine faites mains.No longer availableDim. 118 x 77 & 120 x 78 cmEstimate: € 40/60 -
#157
Een gepatineerd bronzen schemerlamp met een kap van meerkleurig glas in lood in de geest van Tiffany.
Un lampadaire en bronze patiné avec un abat jour en verre polychrome et plomb, dans l’esprit Tiffany.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 100/150 -
#72Serge Creuz
“Bloesems”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 136/170 buiten de plaat.
”Floraisons”. Une sérigraphie. Signée et numérotée 136/170 hors planche.No longer availableDim. 56 x 43 cmEstimate: € 40/60 -
#570
Een paar nachtkastjes van mahoniehoutfineer in Empirestijl met telkens één deurtje, geflankeerd door zuiltjes en met een lade onder het marmeren blad.
Deux tables de nuit en bois d placage acajou style Empire à une porte flanquée de colonnes et un tiroir sous la tablette en marbre.No longer availableDim. 80 x 40 cmEstimate: € 380/400 -
#309Philippe DupieureuxPeriod: °1944
“Vissersboot op zware zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging.
”Bateau de pêche sur mer agitée”. Huile sur toile. Signée. Petit dégât.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#730
Twee wandelstokken, waarbij één met een degen en de andere met een gemzenpoot en -hoorn als handvat.
Deux cannes, dont une contenant un sabre et l’autre avec une poignée en corne et pied de chamois.No longer availableDim. l: 87 & 94 cmEstimate: € 200/300 -
#743
Een theepotje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van Lange Lijzen in een tuin. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine de Chine avec un décor polychrome de longues élises dans un jardin. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 55/75 -
#497
Een schaaltje op voet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een vogel en pioenen. Onderaan gemerkt.
Petit plat sur piédouche en porcelaine de Chine à décor polychrome d’un oiseaux et de pivoines. Marque sous la base.No longer availableDim. 27 x 23 cmEstimate: € 60/80 -
#236
Een bureau van zwartgelakt hout met imitatieschildpad en verguld bronsbeslag in de stijl van Boulle.
Bureau en bois laqué noir et en imitation d’écaille dans le style de Boulle. Montures en bronze doré.No longer availableDim. 153 x 57 cmEstimate: € 420/480 -
#770
Een halfrond bijzetmeubeltje van mahoniehoutfineer met vier tapse poten, een klapblad en twee laden, versierd met messingen ingelegde biesjes. XIXe eeuw.
Petit meuble demi-lune en placage d’acajou sur quatre pieds gaines, tablette abattante et deux tiroirs, orné de traits de laitons. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 79 cmEstimate: € 80/100 -
#400
Een lot van negen wekkers in diverse uitvoeringen. We voegen er een verguld bronzen zakhorlogehangertje aan toe.
Un lot de neuf réveils divers. Nous ajoutons un petit pendentif en forme de montre de poche.No longer availableEstimate: € 45/55