Other lots in this auction
-
#392
“De vogels der Nederland”. Herman Schlegel. Drie uitgaven met ingekleurde litho’s van vogels. Dertien prenten werden ingekaderd. Eind XIXe eeuw.
“Les oiseaux des pays Bas”. Herman Schlegel. Trois éditions contenant des lithographies d’oiseaux. Treize images sont encadrées. Fin XIXième siècle.No longer availableDim. 13 x 17 cmEstimate: € 200/240 -
#453
Een Perzisch vaasje van koper, versierd met een gegraveerd en deels zwartgelakt decor.
Petit vase persan en cuivre gravé et partiellement noirci.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80/120 -
#747
Een paar verzilverde kandelaars.
Une paire de chandeliers argentés.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 20/30 -
#519Filip Staes
“Urban chaos”. Een reeks van negen etsen. Genummerd op vier exemplaren en gedateerd ‘94.
“Chaos urbain”. Une série de neuf eaux-fortes. Quatre pièces numérotées et datées ‘94.No longer availableDim. 23 x 15,5 cmEstimate: € 90/120 -
#224J. Coomans
“Danseres”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Danseuse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 133 x 88 cmEstimate: € 300/500 -
#271
Een bronzen kandelaar in barokke stijl met zeven lichtpunten en versierd met bloemen en dolfijnen.
Un chandelier en bronze, style baroque, à sept points lumineux et décoré de fleurs et de dauphins.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 120/180 -
#301
Een ovaal hoogreliëf van meerkleurig porselein met een classicistische voorstelling.
Un relief en hauteur ovale en porcelaine polychrome avec une représentation classique.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60/100 -
#55Delvaux
Een lederen halssnoer bezet met metalen versiering. In origineel etui met certificaat en stofhoes.
Collier en cuir serti de métal. Dans un étui d’origine avec certificat et sac de protection.No longer availableEstimate: € 120/150 -
#467
Een schedel van witgepatineerd gietijzer.
Crâne en fonte laquée blanche.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 80/100 -
#2
Een theeserviesje gemaakt uit Weens porselein, bestaande uit elf kopjes en schoteltjes (één met een klein letseltje).
Un service à thé en porcelaine viennoise, comprenant onze tasses et soucoupes ( dont une endommagée).No longer availableEstimate: € 40/50 -
#560
Een eikenhouten barmeubel met bovenaan een openklapbaar blad en een neerklapbaar gebeeldhouwd front. Onderaan twee paneeldeurtjes en op leeuwenpoten.
Un meuble de bar avec au dessus une tablette abattante et le front abattable. En dessous deux portes panneaux, pieds griffes.No longer availableDim. 133 x 93 x 53 cmEstimate: € 40/60 -
#33
Een lot zilveren voorwerpjes, bestaande uit drie verschillende zoutstrooiertjes, een zoutvaatje met schepje, een parfumflesje en twee pennen. Engelse keuren.
Un lot d’objets divers en argent comprenant trois salières, une salière avec petite cuillère, une petite bouteille à parfum et deux stylos. Poinçons anglais.No longer availableEstimate: € 60/100