#686Een lot van 4 gesculpteerde houten stoelen met gestoffeerde bekleding.
#425Een set van 2 Japanse draagkoffers voor voedsel .
#643Een jaren 60 kristallen modernistische vaas.
#196Een marqueterie commode Louis XV stijl met 3 laden en marmeren blad. Steunend op bronzen leeuwenpoten. Her en der kleine fineerschade.
A marquetry commode Louis XV style with 3 drawers and marble top. Resting on bronze lion feet. Small veneer damage here and there.No longer availableDim. 89 x 130 x 53cmEstimate: € 200 / 280 -
#238Raymond CandriesEen gesculpteerd mahoniehouten beeld van Maria in gewaad met slang. Achteraan gesigneerd “Candries Raymond 22-11-77”.
A carved mahogany statue of a Holy Mary in a robe with a snake. Signed on the back "Candries Raymond 22-11-77".No longer availableDim. 59cmEstimate: € 200 / 240 -
#430Een zilveren ketting met zilveren medaillon met 50 Belgische Frank met beeldenaar van Boudewijn en Fabiola.
A silver necklace with a silver medallion with 50 Belgian Francs depicting Boudewijn and Fabiola.No longer availableDim. 26,90 g 935‰ en 800‰Estimate: € 40 / 80 -
#103Limousin“Jachttafereel met antilopen.” Beeld van zamak op groen en wit marmeren sokkel.
“Hunting scene with antelopes.” Statue of zamak on a green and white marble base.No longer availableDim. 36, 5 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#641Een lot van 3 kunstboeken.
A lot of 3 art books.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#475Kooiluchter van messing en met oranje en groene glazen vruchten versierd in de geest van Baguès. Jaren 60-70.
A hanging lamp with 2 light points and a glass lampshade, contemporary version with an industrial design. Marked Ikea.No longer availableDim. 80 x 75 cmEstimate: € 30 / 40