#305
Een lot van 2 vijzels waaronder 1 oude gietijzeren en 1 messing replica .
A lot of 2 mortars including 1 old cast iron and 1 brass replica.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 30/45 -
#327
Kleurloos glazen art deco vaasje gemerkt Lalique France.
Colorless glass art deco vase marked Lalique France.No longer availableDim. H.13 cmEstimate: € 350/400 -
#300
Een grote bruin lederen juwelen doos met spiegel en vijf schuiven.
#7
Een lot van 5 strips, Kuifje, hardcover.
A lot of 5 comics, Tintin, hardcover.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#588
Een lot van vijf Imari borden, eind XIXde eeuw.
A lot of five Imari plates, late 19th century.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 50/70 -
#441
Een grote moderne salontafel met rieten tablet.
#182
Een zilveren schaaltje met handvat, Engelse keurmerken gedateerd London 1831 met een wapenschild voorstellende een arm met 3 pijlen in de vuist. Mogelijks het wapenschild van William Brodie. Gewicht bedraagt 105 gram.
#651
Een Art-Deco vaas in aardewerk onderaan gemerkt .
#443Delft
Een vroeg Delftse vaas met fijn schilderwerk en pagode. Onderaan gemerkt, oude collectie. Deksel manco. Begin 18e eeuw.
#438
#250
An 18 karat white gold necklace with pendant of white and yellow gold set with old cut diamonds +- 1 ct. and two sapphires of +- 0.40 ct.No longer availableDim. 13,88gEstimate: € 900/1000