#182
Een set van 3 donkerglazen kandelaars.
#4
Een paar bloempotten van blauw-wit porselein en een polychrome vaas.
A pair of blue and white porcelain flowerpots and a polychrome vase.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. h 29 & Ø15 cmEstimate: € 35/45 -
#26
#130
Een lot van 6 kristal geslepen en 7 kristal gekleurde wijnglaasjes.
#53
Een set van 2 indonesische danseressen in hout .
#125
“Diploma Aartsbroederschap van O.L.V. van het H. Hart. Druk op papier.
#59
Een lot van een koperen kandelaar en een koperen kadertje.
#46
Een lot van 6 Chinees porseleinen vaasjes.
#261
Een lot polychroom porselein 10 stuks. Waaronder borden en een vaas.
A lot of polychrome porcelain 10 pieces. Including plates and a vase.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 30/50 -
#197
Een vergrote fotoaffiche van Charles Trenet. Achteraan gedateerd 1971. Slijtage.
An enlarged photo poster by Charles Trenet. Dated 1971 on the back. Wear.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 49 x 39 cmEstimate: € 35/45 -
#136
Een paar reproducties naar werken van Schapner.
#139Maria Innocentia Hummel
Een Hummeltje, “Sister/Girl With Basket”, 98/0, TMK2, 1950-1955.
A Hummel, “Sister/Girl With Basket”, 98/0, TMK2, 1950-1955.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h 14.5 cmEstimate: € 45/55