Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Hondje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
H. Van de L...

“Hondje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

“Chiot”. Huile sur toile. Signée.
Dim. 51 x 51 cm
SKU: 2706170104.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 27 June 2017 19:00
Catalogue #104
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #319
    Constant Simon

    “Boer”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd. Herkomst: familie van de schilder.

    “Fermier”. Huile sur toile. Attribuée, mais pas signée. Provenance: famille du peintre.
    No longer available
    Dim. 40 x 27 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #204
    Albert Dillens
    Period: °1844

    “Portret van een burgervrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1886. Gerestaureerd.

    “Portait d’une bourgeoise”. Huile sur toile. Signée et datée 1886. Restaurée.
    No longer available
    Dim. 117 x 82 cm
    Estimate: € 20à / 300
  • #564
    Hilde Hendrickx

    “De danseres”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “La danseuse”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 120 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #232

    “Landschap met bomen en bloemen”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    “Paysage d’arbres et de fleurs”. Huile sur toile. Signature illisible.
    No longer available
    Dim. 35 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #572
    Antoon Heyboer

    “Figuren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Figures”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #219
    Alfred Duquenne
    Period: 1874 - 1950

    “Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nu féminin”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 90 x 150 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #234
    Henri Joseph Pauwels
    Period: Haasdonk 1903 - Beveren 1983

    Een lot van vier kleine losse schilderijtjes.

    Un lot de quatre petites peintures.
    No longer available
    Dim. 35 x 24 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #172

    “Stadszicht”. Olieverf op doek. Handtekening ‘Ziani’.

    “Vue sur la ville”. Huile sur toile. Signée: “Ziani”.
    No longer available
    Dim. 31 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #189
    Edgard Breyne

    “Stilleven met hortentia”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte, hortensia”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 75 x 60 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #797
    César De Cock
    Period: 1823-1904

    “Domein de Hulegenrode.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1862.

    “Domaine d’Hulegenrode”. Huile sur toile. Signée. Datée 1862.
    No longer available
    Dim. 99 x 69 cm
    Estimate: € 1500 / 2500
  • #729

    “Zicht op een moskee”. Olieverf op doek. handtekening ‘Sergant’.

    “Vue sur la Mosquée”. Huile sur toile. Signée: “Sergant”.
    No longer available
    Dim. 30 x 21 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #612
    A. Stepanov

    “Boszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Met B. Sabinin.

    “Verdure”. Huile sur panneau. Signé. Avec B. Sabinin.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #329
    Theofiel De Bock

    “Landschap”. Olieverf op schildersboard. Draagt een handtekening.

    “Paysage”. Huile sur carton. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 14 x 19 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #202
    Julien Van de Veegaete

    “Moeder en kind bij het haardvuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Mère et enfant prés du feu ouvert”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 65 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #592
    Daniel Giermonprez
    Period: °1933

    “Stilleven met vissen”. Olieverf op doek. Op de achterkant gesigneerd en gedateerd 25/9/57.

    “Nature morte, poissons”. Huile sur toile. Signée à l’arrière et datée 25/9/57.
    No longer available
    Dim. 97 x 145 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #649
    Roger Vlaminck

    “Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.

    “Vue sur le village”. Huile sur panneau. Non signé.
    No longer available
    Dim. 26 x 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #199
    René De Lanoy

    “Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneeerd.

    “Tournesols”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 76 x 70 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #652
    Cardy

    “Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue sur le port”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 17 x 26 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #216
    Louis Cortois

    “Helena van Troje”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw. Herdoekt.

    “Hélène de Troie”. Huile sur toile. Signée. XIXe siècle. Retoillée.
    No longer available
    Dim. 144 x 95 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #224
    G.C. Hansen

    “Herder met schaapskudde”. Olieverf op doek. gesigneerd.

    “Berger et troupeau de moutons”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 92 x 116 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #239
    Georges Claeys

    “Biddende nonnen in een kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nonnes en prière dans une église”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 32 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #589
    Egide P. Rosseels

    “Winter in de kempen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “L’hiver à la Campine”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #314
    Constant Simon

    “Landweg naast een riviertje”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd. Herkomst: familie van de schilder.

    “Sentier au bord d’une rivière”. Huile sur toile. Attribuée, mais pas signée. Provenance: famille du peintre.
    No longer available
    Dim. 40 x 26 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #312
    Henri Rottiers
    Period: 1880 - 1958

    “Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Paysage”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 21 x 23 cm
    Estimate: € 50 / 60

Other lots in this auction

  • #313
    Val St. Lambert

    Een asbak van geslepen kristal, rood geslepen in de massa. Gemerkt en in originele doos.

    Un cendrier en cristal taillé, couleur rouge dans la masse. porte une marque, et dans sa boite d’origine.
    No longer available
    Dim. Ø: 11 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #349

    Een mahoniehouten tafel met gecanneleerde poten op wieltjes.

    Table en acajou aux pieds cannelés sur roulettes.
    No longer available
    Dim. 128 x 66 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #506

    Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.

    Un tapis turque fait main en laine.
    No longer available
    Dim. 210 x 134 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #90

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een diamant baguette van ± 0,45 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie d’une baguette de diamant de ± 0,45 ct.
    No longer available
    Dim. 4,72 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #601

    Paar grote vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buiken, lichtjes verbredende basissen. Koppels qilongs op de schouders. Verbredende kragen met oren in de vorm van Fohonden. Decor in boven elkaar geplaatste, afgeronde vierkante uitsparingen met galante scènes in interieurs, evenals met bloemen en vogels. Groene achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Canton, tijdperk Qing, XIXde eeuw. Eén vaas met een grote haarbarst over de bu(..)

    Paire de grands vases en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panses ovoïdes, bases légèrement élargies. Couples de qilong sur les épaules. Cols évasés accostés de couples de chiens de Pho. Décor dans des réserves carrées superposées aux coins arrondis de scènes galantes dans des intérieurs et d’oiseaux et des fleurs. Fond vert aux semis de fleurs et de papillons. Canton, période Qing, XIXe siècle. Un vase avec un long cheveux sur la panse.(..)
    No longer available
    Dim. H. 83 cm
    Estimate: € 1000 / 1600
  • #66

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Une carpette d’Orient en laine. Fait main.
    No longer available
    Dim. 270 x 165 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #387

    Een lot varia, bestaande uit twee boompjes van jade, een houten naaktsculptuur, een jardinière met vogels van speksteen, een kruikje, een glazen vaas, twee verzilverde kandelaars, een tinnen beker, een bloemvormige asbak, een koperen brasero, een handspiegeltje van messing en jade en een bronzen olielampje.

    Un lot d’objets divers, comprenant deux arbres en jade, une sculpture de nu en bois, une jardinière en pierre de lard avec oiseaux, une cruche, un vase en verre, deux chandeliers argentés, une calice en étain, un cendrier en forme de fleur, un brasero en cuivre, un miroir à main en laiton et jade et une petite lampe à huile en bronze.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #720

    Een mahoniehouten kaarttafeltje met vier tapse poten en een klapblad.

    Table à jeux en acajou sur quatre pieds gaines dont deux amovibles et à tablette pliante.
    No longer available
    Dim. b: 82 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #409
    Bakst

    “Operafiguur”. Ontwerp voor een kostuum. Aquarel en potlood. Draagt een handtekening: Bakst. Met watermerk: “...academie voor schilderkunst”. “...академия живописи”

    “Personnage de l’Opéra”. Dessin pour un costume. Aquarelle et crayon. Porte une signature: Bakst.
    No longer available
    Dim. 30 x 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #705

    Een rond gefineerd tafeltje met marquetterie en een lade.

    Petite table ronde en bois de placage et marquetterie ouvrant à un tiroir en ceinture. Style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. Ø: 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #448
    Dinky Toys

    Een Land Rover met aanhangwagen. Onderaan gemerkt.

    Une miniature Land Rover avec remorque. Marque à la base.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #481
    Märklin

    Een lot van zeven wagons, spoortype HO. Modellen 3128, 4042, 4046, 4077, 4082, 4083 & 4159. We voegen er een wagon model 3128 van Primex aan toe. Allen in originele doos.

    Un lot de sept wagons, rail HO. Modèles 3128,4042,4046,4077,4082,4083 & 4159. Nous ajoutons un wagon modèle 3128 Primex. Le tout dans son emballage original.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2017

De veiling is volledig - 805 items online. De catalogus is beschikbaar in .pdf en .xls

27 June 2017 19:00
28 June 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 June 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More