Other lots in this auction
-
#307
Een houten wandklok met handgeschilderde wijzerplaat. Zonder slinger en gewichten.
Une horloge murale en bois avec cadran peint à la main. Sans pendule ni poids.No longer availableDim. H:40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#372
“De tijgerjacht met talrijke figuren”. Gouache en goudverf op papier. Indisch werk.
La chasse au tigre aux nombreuses figures. Gouache et peinture dorée sur papier. Travail indien.No longer availableDim. 12 x 21 cmEstimate: € 200 / 300 -
#529Gust VerelstPeriod: 1901 - 1978
“Stilleven met appels”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 14-8-59.
Nature morte aux pommes. Aquarelle sur papier. Signée et datée 14-8-59.No longer availableDim. 49 x 63 cmEstimate: € 50 / 80 -
#377
Een polychrome fruitschaal van Imari porselein met decor van kraanvogels.
Un bol à fruits en porcelaine polychrome Imari à décor de grues.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#291
Twee kunstboeken:- Kevin Hendley- Sarian.
Deux livres d'art : - Kevin Hendley - Sarian.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#343
Een paar zonnebaadsters van papier-maché. Met parasolletje.
Une paire de baigneuses de soleil en papier mâché. Avec parasol.No longer availableDim. h: 22 & 27 cmEstimate: € 60 / 100 -
#253
Een menustaander van polychroom biscuit. Voorstelling van een kleine kok met attributen, einde XIXde eeuw. Onderaan reliëfmerk.
Un présentoir de menu en biscuit polychrome. Représentation d'un petit cuisinier avec attributs, fin XIXe siècle. Marque en relief en bas.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
#148Emile Laporte
“Jongen met haan”. Een bruingepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
Garçon au coq. Une statue en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 750 / 1000 -
#170
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van + 0,50 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de + 0,50 ct.No longer availableDim. 3,56 gEstimate: € 950 / 1000 -
#279
Twee diverse kristallen karaffen.
Deux carafes en cristal assorties.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#7
Een lot van negentien boeken van Marnix Gyssen, waarbij één eerste druk en één gesigneerd.
Un lot de dix-neuf livres de Marnix Gyssen, une édition originale et une signée.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#21
Een lot van negen kleine en twee grote borden van Straatsburgs aardewerk.
Un lot de neuf petites et deux grandes assiettes en faïence strasbourgeoise.No longer availableDim. Ø: 22 - 27 cmEstimate: € 90 / 120