Other lots by Callaerts
-
#94Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965
“Portret van een dame”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Portrait de dame”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 30 cmEstimate: € 50/80 -
#349Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 53 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#544Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965
“Bloemen, vogels en vlinders”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Fleurs, oiseaux et papillons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 71 x 61 cmEstimate: € 120/200 -
#112Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965
“Interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1945.
”Intérieur”. Huile sur toile. Signée et datée 1945.No longer availableDim. 55 x 66 cmEstimate: € 50/80 -
#149Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965
“Bloemenvaas”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Vase à fleurs”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#79Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vase à fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 50 cmEstimate: € 30/50 -
#72Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965
“Damesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 61 cmEstimate: € 50/80 -
#102Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965
“Dok te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Dock à Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 40/60 -
#89Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965
“De naaister”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1925.
”La couturière”. Huile sur toile. Signée et datée 1925.No longer availableDim. 59 x 70,5 cmEstimate: € 80/120
Similar lots by type
-
#564
“Kanaalgezicht”. Olieverf op paneel”. Gesigneerd ‘De kat’.
”Vue sur le canal”. Huile sur panneau. Signé ‘De kat’.No longer availableDim. 34 x 39 cmEstimate: € 300/500 -
#479
“Vissersboten aan een steiger”. Olieverf op paneel. Recent atelierwerk in de stijl van de XIXe eeuw.
”Bateaux de pêche au quai”. Huile sur panneau. travail d’atelier récent, style XIXème siècle.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 60/80 -
#894Henri Delattre
“Haven van Perros-Guirec”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Port Perros-Guirec”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 80/120 -
#534
“Strandscène”. Olieverf op paneel.
”Scène de plage”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 200/300 -
#379
“Pastorale landschap”. Olieverf op koper. XVIIIde-XIXe eeuw.
”Paysage pastoral”. Huile sur cuivre. XIXème siècle.No longer availableDim. 13 x 16 cmEstimate: € 100/150 -
#712Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994
“Industrie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Industrie”. techniques mixtes sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 28 cmEstimate: € 80/100 -
#584
“Nar”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd ‘Schoonde woerd den Beremen’.
”Fou du Roi”. Huile sur toile. Signature au verso ‘Schoonde woerd den Beremen’.No longer availableDim. 100 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#579
“Zicht op een meer met personages op de oever”. Olieverf op doek.
”Vue sur mer et personnages au bord de la rive”. Huile sur toile.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 300/340 -
#764Alfons Van Beurden
Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 56 x 67cmEstimate: € 300/400 -
#132Robert DetrixhePeriod: °1935
“Spelende kittens”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘R. D.
”Chaton qui joue”. Huile sur panneau. Monogramme ‘R.D.’No longer availableDim. 11,5 x 11,5 cmEstimate: € 120/150 -
#574
“Personages in de duinen”. Olieverf op doek. Gemonogramleerd ‘CTA’.
”Personnages dans les dunes”. Huile sur toile. Monogramme ‘CTA’.No longer availableDim. 41 x 52 cmEstimate: € 120/180 -
#549
“Dames op straat”. Olieverf op paneel.
”Dames en rue”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 150/200 -
#512Jaak SchaepherdersPeriod: 1890-1964
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 80 cmEstimate: € 50/70 -
#509
“Sumoworstelaars”. Olieverf op board. Gesigneerd
”Des lutteurs sumo”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 12 x 17 cmEstimate: € 80/120 -
#118
Drie olieverfschilderijtjes op koper, waarbij één met een voorstelling van Christus aan het kruis, geflankeerd door twee engeltjes. Op plexiglazen staander.
Trois petites huiles sur cuivre, dont une représentant le Christ et la Croix flanqué par deux anges. Avec support en plexi.No longer availableDim. 18 x 10 cmEstimate: € 50/80 -
#289
“Madonna met kind”. Olieverf op paneel. Vroeg XIXe eeuw.
”Vierge à l’Enfant”. Huile sur panneau. Début XIXème siècle.No longer availableDim. 75 x 33 cmEstimate: € 200/300 -
#552
“Strandscène”. Olieverf op doek.
”Scène de plage”. Huile sur toile.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120/180 -
#519
Bloemenstilleven”. Olieverf op papier. Gesigneerd ‘Eugen Arc’.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur papier. Signé ‘Eugen Arc’.No longer availableDim. 18 x 18 cmEstimate: € 80/120 -
#374
“Jachttafereel”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Draagt een handtekening.
”Scène de chasse”. Huile sur toile marouflée. Porte une signature.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 120/200 -
#569
“Boottochtje Nel”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘R.W’, toegeschreven aan Rik Wouters”. Kleine perforatie.
”Promenade en bateau, Nel”. Huile sur toile. Monogramme ‘R.W.’. Dédicace à Rik Wouters. Petite perforation.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 1000/1500 -
#710E. Haegemans
“Stilleven met fruit en kruik”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#309Eugene Van MierloPeriod: 1880 - 1972
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue fermière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 200/240 -
#674
“Romantisch landschap met personages, vee en een ruïne”
”Paysage romantique, personnages, bétail et une ruine”.No longer availableDim. 27 x 46 cmEstimate: € 550/650 -
#700Indo-Mahai
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine noué main.No longer availableDim. 186 x 121 cmEstimate: € 200/250
Other lots in this auction
-
#589
“Marokkaanse bruid”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘Chaïbia’.
”La mariée marocaine”. Huile sur panneau. Signé ‘Chaïba’.No longer availableDim. 24 x 24 cmEstimate: € 200/300 -
#801
Een lot van 37 strips met onder andere strips van de Ketnetseries ‘Basta’, ‘W817’ en ‘Spring, een Album van Gaston en Leo, vijf heruitgaven uit de ‘Fenix collectie’, twee oude albums van ‘Pilot Storm’, ‘Urbanus’, enz.
Un lot de 37 bandes dessinées.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#498
Een lampje in de vorm van een vlinder van gekleurd glas.
Une lampe en forme de papillon en verre de couleur.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 35/45 -
#87
Een paar bronzen houders met struisvogeleieren.
Une paire de supports en bronze et oeufs d’autruche.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100/120 -
#99Johan Baptiste Homanni
”Flandriae”. Een oude, met de hand ingekleurde kaart.
”Flandriae”. Une ancienne carte mise en couleurs à la main.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 120/160 -
#702Gesso Yoshimoto
“Owl in the evening”. Een Japanse houtsnede. Omstreeks 1900. Gesigneerd.
”Owl in the evening”. Une gravure sur bois japonaise. +- 1900. Signée.No longer availableDim. 18 x 27,5 cmEstimate: € 50/80 -
#279
“Oud-Bijbelse voorstelling”. Inkt en sanguine op papier. XVIIIe eeuw.
”Ancienne scène Biblique”. Encre et sanguine sur papier. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 25 x 25 cmEstimate: € 80/100 -
#854
Een reeks van zes kristallen glazen met roze kelk. Gaaf.
Une série de six verres en cristal à calices roses. Intact.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 30/40 -
#857
Twee gekleurde kristallen asbakken, waarbij één van Maastricht en van Val St. Lambert.
Deux cendriers en cristal de couleur, dont un de Maastricht et l’autre Val St. Lambert.No longer availableDim. Ø: 12 & 18 cmEstimate: € 30/35 -
#363Studio Vandersteen
“Bessy”. Een lot van 38 albums, waaronder eerste uitgaven. 1957 - 1983.
”Bessy”. Un lot de 38 albums, dont des premières éditions. 1957 -1983.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#169Urbain GerloPeriod: Waasmunster 1897-1986
“Winterstemming in Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1978.
”Ambiance hivernale à Anvers”. Huile sur toile. Signée et datée au verso 1978.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 160/200 -
#468
En lot van vier verschillende houten doosjes, waarbij een sigarendoos en een sigarettendoos.
Un lot de quatre petites boîtes en bois, dont une boîte à cigares et une boîte à cigarettes.No longer availableEstimate: € 40/60