Similar lots by type
-
#84
“Herenportret”. Potlood op papier. Draagt handtekening ‘Thoorop’.
"Portrait d'homme". Crayon sur papier. Porte une signature 'Thoorop'.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 100/120 -
#324Em. De Cooman
“Villa van de kluizenaar” en “Bruno’s woning”. Twee etsen. Gesigneerd, genummerd 58/100 en 44/100 en gedateerd 1959.
"La Villa de l'Ermite" et "La Résidence de Bruno". Deux gravures. Signé, numéroté 58/100 et 44/100 et daté 1959.No longer availableDim. 18 cm x 26 cm & 26 cm x 18 cmEstimate: € 35/45 -
#35L. Deriche
“Personages bij een kruisbeeld”. Pastel en houtskool op papier. Gesigneerd.
"Personnages à un crucifix". Pastel et fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 cm x 29 cmEstimate: € 80/120 -
#634
“Mercedes Benz 300 SL Coupe”. Een vintage poster en een pop-art poster van Andy Warhol uit 1954.
"Mercedes Benz 300SL Coupé". Une affiche vintage et une affiche pop art d'Andy Warhol de 1954.No longer availableDim. 28 cm x 44 cmEstimate: € 120/200 -
#279Marguerite Stienon
“Riviertje aan de bosrand”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Rivière à l'orée de la forêt". Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 60 cm x 44 cmEstimate: € 50/60 -
#289
“Personages bij de waterplaats in een romantisch landschap”. Aquarel op papier.
"Personnages à l'abreuvoir dans un paysage romantique". Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 29,5 x 42 cmEstimate: € 80/100 -
#354
“Christus aan het kruis”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
« Le Christ en croix ». Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 15,5 x 9,5 cmEstimate: € 80/120 -
#644Bernard Charoy
“Vrouwenportret met zeilboten”. Lithografie op papier. Gesigneerd.
"Portrait de femme aux voiliers". Lithographie sur papier. Signé.No longer availableDim. 55 cm x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#329Marcel CockxPeriod: °1930
“Boeren kinderen”. Een aquarel op papier. Gesigneerd
"Enfants d'agriculteurs". Une aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 17 cm x 13 cmEstimate: € 30/40 -
#404
“Stier”. Potlood op karton.
"Taureau". Crayon sur carton.No longer availableDim. 12 x 18 cmEstimate: € 35/45 -
#664Sonia Grootjans
“Abstract interieur”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Intérieur abstrait”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 46 x 46 cmEstimate: € 60/100 -
#654
“ Ferrari, a legend”. Een poster uit 1980. Waterschade.
"Ferrari, une légende". Une affiche de 1980. Dégâts d’humidité.No longer availableDim. 96 cm x 67 cmEstimate: € 40/50 -
#659Prakash
“The green land”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1978. Thanjavur, India.
"Le Pays Vert". Huile sur toile. Signée et datée au verso 1978. Thanjavur, Inde.No longer availableDim. 69 x 107 cmEstimate: € 100/120 -
#379
“Plassende vrouw”. Aquarel op papier. Draagt handtekening ‘Pascin’.
"Femme urinant". Aquarelle sur papier. Porte la signature 'Pascin'.No longer availableDim. 20,5 x 15,5 cmEstimate: € 100/120 -
#632
“Abstract”. Inkt op papier. Onleesbaar gesigneerd.
"Abstrait". Encre sur papier. Signé illisible.No longer availableDim. 14 x 18,5 cmEstimate: € 200/240 -
#74Frans Merckx
“Vissersboten bij nacht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1951.
« Bateaux de pêche de nuit ». Aquarelle sur papier. Signé et daté 1951.No longer availableDim. 35 x 50 cmEstimate: € 40/50 -
#412
Een Perzische gouache op papier.
Une gouache persane sur papier.No longer availableDim. 26 x 21,5 cmEstimate: € 60/80 -
#89P. Simonson
“Zuiderse dorpsstraat”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd.
"Rue de village méditerranéenne". Un dessin au pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 cm x 39 cmEstimate: € 60/80 -
#352
“Sens”. Olieverf op papier. Gemonogrammeerd, LD.
"Sens". Huile sur papier. Monogrammé, LD.No longer availableDim. 23 cm x 16 cmEstimate: € 80/100 -
#359Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971
“Landweg”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 15/75.
"Route de campagne". Une gravure. Signée et numérotée 15/75.No longer availableDim. 13 cm x 18 cmEstimate: € 40/45 -
#34A. De Neuville
“Infanterist”. Aquarel en inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd 1843.
"Fantassin". Aquarelle et encre sur papier. Signé et daté 1843.No longer availableDim. 13 cm x 8 cmEstimate: € 10/120 -
#312
“Gestileerd plattelandszicht met bomen”. Twee kleuren litho’s. Gemonogrammeerd.
"Vue de campagne stylisée avec des arbres". Deux lithographies en couleurs. Monogrammées.No longer availableDim. Ø 33 cmEstimate: € 40/60 -
#25Karel De BauwPeriod: 1909-2002
“De molen van O.L.V.-Lombeek”. Een inkttekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1962.
"Le moulin d'O.LV.-Lombeek". Un dessin à l'encre sur papier. Signé et daté 1962.No longer availableDim. 30 cm x 26 cmEstimate: € 30/40 -
#584D. Hermann
“Daldalgeheim”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1994.
"Secret daldal". Aquarelle sur papier. Signé et daté 1994.No longer availableDim. 56 cm x 37 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#355
Een mahoniehouten canterbury, Engels dagbladenrekje met lade.
Un porte-journaux anglais Canterbury en acajou avec tiroir.No longer availableDim. 54 cm x 51 cm x 35 cmEstimate: € 50/80 -
#244Bernard De Bruyn
“Antiek interieur met brandende haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur ancien avec foyer brûlant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#210Geovani, Swiss Made
Quartz horloge van roestvrij staal, bezet met 96 diamantjes, samen 0,64 ct. Als nieuw, met etui en certificaten.
Montre à quartz en acier inoxydable, sertie de 96 diamants, totalisant 0,64 ct, comme neuve, avec écrin et certificats.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#546
Een Afghaans wollen karpet.
Un tapis de laine afghan.No longer availableDim. 240 cm x 156 cmEstimate: € 100/150 -
#212Jules De Cort
“Buitenzicht op een kerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue extérieure d'une église". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 cm x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#382Anne-Pierre De KatPeriod: 1881-1968
“Stilleven met kruik, appels en olielamp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte à la cruche, aux pommes et à la lampe à huile". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 cm x 70 cmEstimate: € 400/600 -
#415
“Amanecer”. Een gestileerd bronzen beeldje op zwart marmeren sokkel.
"Amanecer". Statuette stylisée en bronze sur socle en marbre noir.No longer availableDim. l: 17 cmEstimate: € 40/60 -
#167Delvaux, Bruxelles
Een zwart lederen handtas. Model Eugène’.
Un sac à main en cuir noir. Modèle Eugène'.No longer availableEstimate: € 580/650 -
#555
Een tafeltje met gesculpteerde randen en poten.
Une table avec des bords et des pieds sculptés.No longer availableDim. 72 x 98 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#51
“Jachthond met buit”. Een beeld van gepatineerd gips.
« Chien de chasse au butin ». Une image de plâtre patiné.No longer availableDim. l: 45 cmEstimate: € 40/60 -
#511Charles LevyPeriod: 1820-1899
“De mijnwerker”. Een bronzen beeld met bruin patina. Gesigneerd.
"Le Mineur". Une statue en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 101 cmEstimate: € 1000/1500 -
#149
Italiaans vrouwenportret in miniatuur. Vroeg 19de eeuw. In fijn gesculpteerde kader (herstellingen).
Portrait de femme italienne en miniature. Début du 19ème siècle. Dans un cadre finement sculpté (réparations).No longer availableDim. 6,5 x 4,5 cmEstimate: € 120/180