Other lots in this auction
-
#637
Een vintage designvaas van geglazuurd steengoed.
Un vase au design vintage en grès émaillé.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 40/60 -
#260
Een zilveren herdenkingsmunt van het Rubensjaar 1977. 900/1000. 25 g.
Une pièce commémorative en argent de l'année Rubens 1977. 900/1000. 25 grammes.No longer availableDim. Ø 37 mmEstimate: € 20/30 -
#486Kirman
Oosters wollen karpet, rijkelijk gedecoreerd met figuren en landschap.
Tapis oriental en laine, richement décoré de personnages et de paysages.No longer availableDim. 220 x 142 cmEstimate: € 350/500 -
#676
Een notenhouten meubeltje met twee lades, opklapbare zijvleugeltjes op gedraaide poten. Een van de zijvleugels klapt niet open.
Meuble en noyer à deux tiroirs, battants latéraux rabattables sur pieds tournés. Une des ailes latérales ne s'ouvre pas.No longer availableDim. 77 cm x 58 cm x 80 cmEstimate: € 40/60 -
#228
19de eeuws zwart kruit percussiewapen. Onleesbaar gemerkt ‘U.S. - ...’
Arme à percussion à poudre noire du XIXe siècle. Illisiblement marquée 'US - ...'No longer availableDim. 140 cmEstimate: € 120/200 -
#644Bernard Charoy
“Vrouwenportret met zeilboten”. Lithografie op papier. Gesigneerd.
"Portrait de femme aux voiliers". Lithographie sur papier. Signé.No longer availableDim. 55 cm x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#582
“Personages op een boot met vogels en schildpadden.” Een borduurwerk.
"Personnages sur un bateau avec des oiseaux et des tortues." Une broderie.No longer availableDim. 84 cm x 87 cmEstimate: € 60/80 -
#382Anne-Pierre De KatPeriod: 1881-1968
“Stilleven met kruik, appels en olielamp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte à la cruche, aux pommes et à la lampe à huile". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 cm x 70 cmEstimate: € 400/600 -
#535
Een mahoniehouten buffet met drie laden en drie paneeldeuren.
Buffet en acajou ouvrant à trois tiroirs et trois portes pleines.No longer availableDim. 91 x 182 x 47 cmEstimate: € 80/120 -
#304
“Kinderen bij een boomkapelletje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Enfants à la chapelle des arbres". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 31 cmEstimate: € 120/200 -
#384Edward Fierens
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte florale". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 80/120 -
#512
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 335 x 247 cmEstimate: € 200/300