#13Een zeer decoratieve eikenhouten presentatiesokkel.
A very decorative oak presentation pedestal.No longer availableDim. 24 x 41 x 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#7Likeurstelletje van verzilverd metaal en geslepen kristal met een karaf en zes borrelglaasjes.
Liqueur set made of silver-plated metal and cut crystal, including a decanter and six shot glasses.No longer availableDim. Karaf H: 20 cmGlaas H: 4 cmEstimate: € 60 / 80 -
#53Een uitschuifbare Engelse wandelstok/meetstok voor het meten van de schouderhoogte van paarden in Inches en/of cm naar believen.
#239“Landschappen”. Een paar schilderijen, olieverf op paneel. In gesculpteerde vergulde lijsten.
"Landschappen" translates to "Landscapes". A few paintings, oil on panel. In sculpted gilded frames.No longer availableDim. 33 x 48cmEstimate: € 200 / 300 -
#406Een paar stoelen met rieten zit van stoomgebogen beukenhout in de geest van Thonet.
#166Een gesculpteerde houten rollertop secretaire met 9 laden.
#607Een tafellamp met zware granieten voet.
#617NankingEen balustervaas van veelkleurig aardewerk, met decor van krijgers, monochrome draken op de schouder en dito fo-honden als oren. Omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.
#597“Lopende panter”. Een modern beeld met zwarte glasfragmenten op gips (?)
#278SèvresEen porseleinen dekselvaas. Onderaan gemerkt “A.C.F. Décor bleu Sévres, fait à la main”.
A porcelain lidded vase. Marked at the bottom "A.C.F. Décor bleu Sévres, handmade."No longer availableDim. 25 x 25cmEstimate: € 250 / 350