#206Samuel MartiPeriod: 1922 -Een pendule van verguld brons in Rococo stijl. Rondom versierd met rocailles en acanthus. Wijzerplaat van email op koper. Frankrijk, omstreeks 1900. Gemerkt op het uurwerk. Met sleutel en slinger.
A gilded bronze clock in Rococo style. Decorated all around with seed beads and acanthus. Dial of enamel on copper. France, circa 1900. Marked on the movement. With key and pendulum.No longer availableDim. h:42 cmEstimate: € 250 / 350 -
#218Daum, FranceEen paar kandelaars met twee armen op ongelijke hoogte. Kleurloos kristal. Gemerkt.
A pair of candle holders with two arms at different heights. Colorless crystal. Marked.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#700Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,74 ct.
An 18 karat white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a combined weight of approximately 0.74 ct.No longer availableDim. 4,70 gEstimate: € 700 / 800 -
#760Grandjean & Cie GenèveEen zilveren zakhorloge 800‰ onder stolp met sokkel.
#790RoskopfTwee zakhorloges waarvan één op staander met op de achterkant een trein en leeuw. En één met klein beschadiging aan wijzerplaat.
Two pocket watches, one of which is on a stand with a train and lion on the back. The other one has a small damage on the dial.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#788Een lot van 5 oude porceleinen popjes.
#372Een reproductie van een tekening van Watteau, Een reproductie van een landschap van Corot, twee van handschriften van Da Vinci. (AID1255 e.v.
A reproduction of a drawing by Watteau, a reproduction of a landscape by Corot, and two handwritten manuscripts by Da Vinci. (AID1255 and onwards.)No longer availableDim. 18x25 cm33x20 cm16x23 cm (2)Estimate: € 60 / 80 -
#529K. Chau***“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#550Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct.
An 18 karat white gold necklace with pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.16 ct.No longer availableDim. 6,37 gEstimate: € 200 / 250 -
#167GuérinEen aardewerken bolle vaas met bruin en blauw glazuur.
An earthenware convex vase with brown and blue glaze.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 800 / 1200