#218Daum, FranceEen paar kandelaars met twee armen op ongelijke hoogte. Kleurloos kristal. Gemerkt.
A pair of candle holders with two arms at different heights. Colorless crystal. Marked.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#468“Tante Filomeen”. Een albasten buste. Jaren dertig.
#274A. SchaekenBoszicht met rivier en meer, olieverf op doek. Gesigneerd.
#783Een kleurlose kristallen coupe met messingen rand.
#764Een set van 2 sérigrafien van Guust Flater in kader.
#788Een lot van 5 oude porceleinen popjes.
#258Elli MalevoltiEen uit kunststof gesculpteerd beeld van een roofvogel. Gemerkt Malevolti Italy.
#157Een aardewerken vaas gedecoreerd met saters en blauw glazuur. Gemerkt onderaan: E. Aubry.
#444Een ovalen geslepen spiegel in vergulde kader m strik en guirlandes.
#441RobbedoesEen lot van 100 vintage Robbedoes weekblad magazines. nr 1662-1761. Periode ‘70-’72.
A lot of 100 vintage Robbedoes (Spirou) weekly magazine issues. Numbers 1662-1761. Period '70-'72.No longer availableEstimate: € 25 / 75