#68Een modern aardewerken servies bestaande uit 8 tassen, 4 kopjes, 7 schoteltjes, 7 kommen, 4 middelgrote kommen, 7 eetborden, 7 lange borden. Gemerkt PTMD. Bijgevoegd 6 borden met oppervlak in reliëf, ongemerkt.
#157Een aardewerken vaas gedecoreerd met saters en blauw glazuur. Gemerkt onderaan: E. Aubry.
#297MarpaEen banjoline, gemerkt Marpa. Met stoffern draagtas.
A banjoline, marked Marpa. With a protective carrying case.No longer availableDim. 59cmEstimate: € 75 / 125 -
#519Ferdinand SchirrenPeriod: 1872 - 1944Stilleven met Chinees beeld, aquarel op papier. Gesigneerd.
Still life with Chinese statue, watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 30 x 24,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#282Alexander WustEen boszicht met stroom. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
A forest view with a stream. Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 120 / 140 -
#295Een Italiaanse porseleinen luchter met drie armen. Met typisch bloemdecor.
#553Een Japanse houtsnede, Shunsho Katsukawa, 1726-1793, ‘One hundred poets in brocade woven in the east’.
A Japanese woodblock print, Shunsho Katsukawa, 1726-1793, 'One hundred poets in brocade woven in the east'.No longer availableDim. h 22 x b 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#31Een vintage camera model Super Ricohflex met lederen tas.
#178Een ronde coupe op voet van massief zilver, motief van getorste ribben. Engelse keuren, M. Bros en datumletter d. (Mappin Brothers, Sheffield 1896).
A round footed bowl made of solid silver, adorned with twisted ribs. English hallmarks, M. Bros and date letter d. (Mappin Brothers, Sheffield 1896).No longer availableDim. H. 16, Ø 21 cm 685 gEstimate: € 180 / 220 -
#634Laeremans“Starr.44 Percussion revolver 1876”. Een schilderij, aquarel op papier, gesigneerd “Laeremans”.
Church chair painted grey and with a wicker seat.No longer availableDim. H:116cmEstimate: € 25 / 30