#688Een Zuid Oost Aziatisch bronzen beeldje van een zittende Boeddha en een Boeddha hoofd.
#460Een 18 karaats geelgouden ring bezet met één centrale cognac kleurige briljant van +- 0,30 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.
An 18 carat yellow gold ring set with one central cognac colored brilliant cut diamond of approximately 0.30 ct. and brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.36 ct.No longer availableDim. 2 gEstimate: € 650 / 750 -
#420Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met drie briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 carat white and yellow gold ring set with three brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 1,90 gEstimate: € 250 / 300 -
#764Een set van 2 sérigrafien van Guust Flater in kader.
#610LucleonVier verschillende armbanden bezet met lapis lazuli en amethist.
#467Een art deco danseresje van zamak op een marmeren sokkeltje.
#451RobbedoesEen lot van 100 vintage Robbedoes weekblad magazines. nr 1462-1561. Periode ‘66-’68.
A lot of 100 vintage Robbedoes weekly magazine issues. Numbers 1462-1561. Period '66-'68.No longer availableEstimate: € 25 / 75 -
#795Een messing lampvoet in Hollywood Regency-stijl met groen stoffen kap.
#439Jan Vanriet RevolverPeriod: °1948“Dogmes et instructions”. Een uitgave met 4 litho’s, waarvan 1 gesigneerd “Jan Vanriet”.
"Dogmas and instructions". A publication with 4 lithographs, one of which is signed "Jan Vanriet".No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#185Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
#564Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode. Staart gelijmt.
Un cheval en terre cuite polychrome d'après un exemple de la période Tang.No longer availableDim. H:32cmEstimate: € 120 / 180