#45DelvauxEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 170 x 170 cmEstimate: € 80 / 120 -
#800LucleonEen lederen halssnoer met metalen sluiting, een dasspeld, vier bruin houten en twee zwarte armbanden.
A leather necklace with metal closure, a tie clip, four brown wooden and two black bracelets.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#326Armstoel van notenhout in Lodewijk XIII-stijl.
#299J. FoltierGestileerd Dorpszicht, gemengde techniek met aquarel op papier, gedateerd 1974.
#594AertsensEen schilderij, olie op doek, met als titel ‘Hommage à Labisse’, getekend Aertsens, A’pen ‘80.
A painting, oil on canvas, titled 'Hommage à Labisse', signed Aertsens, A'pen '80.No longer availableDim. h 80 x b 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#201Een neogotisch kruisbeeld van gebeeldhouwd eikenhout.
#772“Oude Vlierstruik”. Een ets op papier, genummerd 11/20, gesigneerd buiten de plaat.
#162Anna CuperusPeriod: 1904-1956“Bloemstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. In Romantisch gesculpteerd kader. Gesigneerd “Anna Cuperus”.
"Flower still life". A painting, oil on canvas. In a romantically sculpted frame. Signed "Anna Cuperus".No longer availableDim. 66 x 82cmEstimate: € 300 / 400 -
#711Een lot Afrikaanse 6 metalen speerpunten en 4 pijlpunten.
A lot of African 6 metal spearheads and 4 arrowheads.No longer availableDim. L: 42-82 cmEstimate: € 60 / 100 -
#432“Antwerpen Begijnhof en Slijkhoek”. Een paar etsen op papier. Gesigneerd en genummerd 3/25 & 7/25.
#205NouveltaEen handtas van nachtblauw leder. Gemerkt. Met stoftas.
A handbag made of midnight blue leather. Marked. Comes with a dust bag.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 25 / 50 -
#297MarpaEen banjoline, gemerkt Marpa. Met stoffern draagtas.
A banjoline, marked Marpa. With a protective carrying case.No longer availableDim. 59cmEstimate: € 75 / 125