#80Een lange parelhalssnoer met 18 karaats geelgouden slot bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een saffier van +- 1 ct.
A long pearl necklace with an 18 carat yellow gold clasp set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct. and a sapphire of approximately 1 ct.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 700 / 800 -
#239“Landschappen”. Een paar schilderijen, olieverf op paneel. In gesculpteerde vergulde lijsten.
"Landschappen" translates to "Landscapes". A few paintings, oil on panel. In sculpted gilded frames.No longer availableDim. 33 x 48cmEstimate: € 200 / 300 -
#111Een bronzen beeld van een zittende man getiteld ‘La Lettre’, gesigneerd Roger Bloche.
A bronze sculpture of a seated man titled 'La Lettre', signed Roger Bloche.No longer availableDim. h 82 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#109“Landschap met boerderij”. Olieverf op doek.
"Landscape with farm". Oil paint on canvas.No longer availableDim. 23 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#68Een modern aardewerken servies bestaande uit 8 tassen, 4 kopjes, 7 schoteltjes, 7 kommen, 4 middelgrote kommen, 7 eetborden, 7 lange borden. Gemerkt PTMD. Bijgevoegd 6 borden met oppervlak in reliëf, ongemerkt.
#754“Zicht op de rivier bij schemerlicht” Olieverf op paneel, in vergulde kader, niet gesigneerd.
"View of the river at twilight" Oil on panel, in a gilded frame, unsigned.No longer availableDim. h 10 x b 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#47Faïence St Ghislain BelgiqueEen Art Nouveau jardinière in faience versierd met bloem en zweepslag motief in het reliëf. Onderaan gemerkt.
#773Een lot van 2 koperen Afrikaanse items bestaande uit een getorste armband en een beeldje.
#45DelvauxEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 170 x 170 cmEstimate: € 80 / 120 -
#28Een Kern Aarau 3D microscoop op verstelbare voet.
A Kern Aarau 3D microscope on an adjustable stand.No longer availableDim. 28 x 11 x 26 cmEstimate: € 20 / 30