Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Horen, zien & zwijgen”. Drie gesculpteerde beeldjes van wrattenzwijnivoor.

“Horen, zien & zwijgen”. Drie gesculpteerde beeldjes van wrattenzwijnivoor.

”Singes de la sagesse”. Trois statues sculptées en ivoire de phacochère.
Dim. h: 10 cm
SKU: 2708190483.
Categories: Afrikaans, Beeld, ivoor.
Auction day: 28 August 2019 19:00
Catalogue #483
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #773
    Michel Hereman

    “Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrameerd.

    ”Être post-apocalyptique”. Une statue en faïence glaçurée. Monogramme.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #798

    Een tijger van brons. Aziatisch werk.

    Un tigre en bronze. Travail asiatique.
    No longer available
    Dim. l: 24 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #783

    “Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van aardewerk. Gemonogrameerd.

    ”Être post-démoniaque”. Une statue en faïence. Monogramme.
    No longer available
    Dim. l: 40 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #271

    “Engel met vis”. Een bronzen beeld als fontein. Bijgevoegd een piëdestal van kunststof in de vorm van een Corinthische zuil.

    ”Ange et poisson”. Une statue en bronze en fontaine. Nous ajoutons un piédestal en plastique sous forme de colonne corinthienne.
    No longer available
    Dim. h: 77 + 74 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #601

    Een groot kubistisch beeld van brons naar een werk van Zadkine.

    Une grande statue cubique en bronze d’après Zadkine.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #631

    “Keizer en Keizerin”. Een paar beelden van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Met houten sokkels. Omstreeks 1930.

    ”Empereur et Impératrice”. Une paire de statues en ivoire sculpté et polychrome. Signature à la base. Sur socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #181

    “De hofmaking”. Een bronzen groep met tweekleurig patina op zwart marmeren voetstuk. Gesigneerd ‘Madrassi’.

    ”Courtiser”. Un groupe en bronze à patine de deux couleurs sur socle en marbre noir. Signée: ‘Madrassi’.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #781

    Een zittende Bodhisatva van brons.

    Un Bodhisatva assis en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #648

    Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.

    Une paire de statues de jardin en composite blanc sous forme d’anges.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 1500 / 1800
  • #284

    Een Madonna met kind van monochroom wit biscuit onder glazen stolp. XIXe eeuw.

    Une Vierge à l’Enfant en biscuit blanc monochrome sous cloche en verre. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #187

    “Leeuwinnen”. Een groep van zamak op een sokkel van grijsgeaderd zwartmarmer en albast. Tijdperk art deco.

    ”Lionnes”. Un groupe en régule sur socle en marbre noir veiné et albâtre. Période Art Déco.
    No longer available
    Dim. l: 84 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #573

    Een neushoorn van brons. Japans werk.

    Un rhinocéros en bronze. Travail japonais.
    No longer available
    Dim. l: 33 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #868
    A. Koztowski

    “Zittende Christus”. Een gebeeldhouwd en gepolychromeerd houten kunstwerk. Achteraan gesigneerd en gedateerd 1998.

    ”Christ assis”. Une oeuvre-d’art en bois sculpté polychrome. Signature au dos et daté 1998.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #661

    Twee keizersbeeldjes van gebeeldhouwd hout. China, eerste helft XXe eeuw.

    Deux statues représentant des empereurs en bois sculpté. Chine, première partie du XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 20 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #753

    Een bronzen kameel. Poten gerestaureerd.

    Un chameau en bronze. Pattes restaurées.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #630

    “Vrouw bij een fontein in de vorm van Bacchus”. Een marmeren tuinbeeld.

    ”Femme et fontaine sous forme de Bacchus”. Une statue de jardin en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 157 cm
    Estimate: € 1500 / 1800
  • #161

    Een paar kindjes van zandsteen.

    Une paire d’enfants en pierre de sable.
    No longer available
    Dim. 42 x 40 x 65 cm
    Estimate: € 460 / 480
  • #787

    Een Afrikaans houten masker. Kambula, Zaïre.

    Un masque africain en bois. Kambula, Zaïre.
    No longer available
    Dim. l: 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #313

    Een bronzen stier.

    Un taureau en bronze.
    No longer available
    Dim. l: 25 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #767

    Een Zuid-Afrikaans houten helmmasker met stro.

    Un masque-casque de l’Afrique du Sud en bois et paille.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #231
    E. Laurent

    “Pêcheuse”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Gesigneerd.

    ”Pêcheuse”. Une statue en bronze à patine foncée. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #318

    Een gepolychromeerd houten beeldhouwwerk in de vorm van een putto met kaars. Vermoedelijk Portugees.

    Une sculpture en bois polychrome sous forme de putto avec une bougie. Probablement portugais.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #208

    “Joseph Terby. Fondateur de la Societé Lyrique”. Een mannenbuste van grijsgepatineerd gips.

    “Joseph Terby. Fondateur de la Société Lyrique”. Buste d’un homme en plâtre.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #691

    Een gepatineerde plaasteren buste in klassieke stijl op een sober aardewerken zuil.

    Un buste à patine de style classique sur une colonne en faïence.
    No longer available
    Dim. h: 53 + 38 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #766
    Meshkin

    Een handgeknoopte Perzische wollen loper.

    Un couloir persan en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 335 x 143 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #533

    “Wijze op paard”. Een beeld van monochroom wit porselein.

    ”Singe à cheval”. Une statue en porcelaine monochrome blanche.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #605

    Een witgepatineerd ijzeren tuinset, bestaande uit een ronde tafel met vier stoelen.

    Un ensemble de jardin, comprenant 4 chaises et une table ronde.
    No longer available
    Estimate: € 260 / 300
  • #663

    Een verguld smeedijzeren luchtertje met vijf lichtpunten, versierd met glazen belletjes.

    Un petit lustre en fer forgé doré à cinq points lumineux, décoration de bulles en verre.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #793

    Een diepe schotel van Chinees porselein in Wan-Li stijl.

    Un plat creux en porcelaine de Chine, style Wan-Li.
    No longer available
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #715

    Een gefineerde ronde tafel op centrale poot, eindigend in drie voluten.

    Une table ronde en bois de placage sur pied central se terminant en trois volutes.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm Ø: 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #494

    Racine. 6 boeken. “Oeuvres de Jean Racine”. 4 delen. Saintin Paris, 1821. Leder, in-18. “Oeuvres Complètes de Racine”. Deel 1. Hachette Paris, 1856. Leder, in-12. “Théatre complet de J. Racine”. Firmin Didot Paris, 1882. In-12.

    Racine. 6 livres. “Oeuvres de Jean Racine”. 4 parties. Saintin Paris, 1821. Cuir, in-18. “Oeuvres Complètes de Racine”. Partie 1. Hachette Paris, 1856. Cuir, in-12. “Théâtre complet de J. Racine”. Firmin Didot Paris, 1882. In-12.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #836

    Een paar gebeeldhouwde stoelen in Lodewijk XVI-stijl.

    Une paire de fauteuils sculptés style Louis XVI.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #657

    Een bollantaarn met vier lichtpunten.

    Une lanterne boule à quatre points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 420 / 460
  • #76

    Een sobere roodgepatineerde houten kist.

    Un coffre en bois sobre à patine rouge.
    No longer available
    Dim. b: 96 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #223
    Graux-Marly, Paris

    Een Franse schouwpendule van vuurverguld brons, getooid met een lezende engel op een gebroken fronton, gedragen door twee putti. gemerkt in de wijzerplaat. Sleutel en slingertje manco. Tweede helft XIXe eeuw.

    Une pendule de cheminée française en bronze de feu, décoration d’un ange qui lit sur un fronton cassé, portés par deux putti. Marque au cadran. Balancier et clé manquants. Deuxième partie du XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 1200 / 1500
  • #523

    Een Afrikaans houten vrouwelijk voorouderbeeld. Fang, Gabon.

    Une statue d’ancêtre africaine. Fang, Gabon.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 50 / 70
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More