Similar lots by type
-
#730
Een Oosters handgeknoopt tapijt van wol.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 182 x 121 cmEstimate: € 50/80 -
#645
Een Chinese houten salontafel met een gesneden hoogreliëf van spelende vrouwen onder het glazen blad.
Table de salon chinoise en bois à décor de femmes jouant en relief sous tablette en verre.No longer availableDim. b: 111 cmEstimate: € 80/100 -
#648Jef Lambeaux
Een vrouwenbuste van plaaster met bronskleurig patina. Gesigneerd.
Un buste féminin en plâtre, patine couleur cuivre.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#913Capodimonte
“Jongen met watermeloen”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Gemerkt.
”Garçon et pastèque.” Une statue en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 25/45 -
#1014
Een houten kapelletje met gipsen heiligenbeeld.
Petite chapelle contenant un saint en plâtre.No longer availableDim. H: 102 cmEstimate: € 25/50 -
#676
Een paar Afrikaanse stoelen van gesculpteerd tropisch hardhout.
Deux chaises africaines en bois exotique sculpté.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 80/120 -
#406
Een Chinese sokkel van gesculpteerd hardhout met een roze marmeren blad.
Socle chinois en bois de fer sculpté à tablette en marbre rose.No longer availableDim. 39 x Ø: 38 cmEstimate: € 100/160 -
#127
Een poluchrome houten Heilige met vissen.
Sculpture en bois polychrome représentant un saint aux poissons.No longer availableDim. H: 47 cmEstimate: € 80/120 -
#249
Twee verschillende engeltjes van gesculpteerd hout.
Deux angelots de style baroque en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#760Bachtiar
Een Oosters handgeknoopt tapijt van wol. Geometrisch centraal medaillon.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Décor d’un médaillon géométrique central.No longer availableDim. 140 x 130 cmEstimate: € 100/120 -
#804
Een staande klok in rijkelijk gesculpteerd eikenhouten kast. Het messingen werk met Westminster slagwerk en met maanstanden. Omstreeks 1900.
Horloge de vestibule en chêne richement sculpté. Important mouvement en laiton à sonnette Westminster et avec positions de la lune. Vers 1900.No longer availableDim. h: 249 cmEstimate: € 400/500 -
#927
Een paar hoorns uit aardewerk in een koperen setting met drakenmotief.
Une paire de cornes en faïence dans une monture en cuivre à décor de dragons.No longer availableDim. H: 53 cmEstimate: € 100/150 -
#426
Een grote en een kleine piëdestal van gesculpteerd tropisch hout, versierd met leeuwenkoppen en met roze marmeren blad.
Un grand et un petit piédestal en bois exotique sculpté décorés de têtes de lions et à tablettes en marbre rose.No longer availableDim. 38 x 57 Ø 41 & 67 cmEstimate: € 60/80 -
#650
Een staande Guan Yin van meerkleurig en goudgepatineerd hout.
Guan Yin debout en bois polychrome et doré.No longer availableDim. h: 118 cmEstimate: € 300/400 -
#163
“De paardenmenner”. Een groep van groengepatineerd brons naar één van de voorstelling ven “Les chevaux de Marly” van Coustou.
“Le dompteur de cheval”. Groupe en bronze à patine verte d’après “les chevaux de Marly” par Coustou.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 400/600 -
#660Indo-Bachtiar
Een Oosters handgeknoopt tapijt van wol. Geometrisch centraal medaillon.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Décoré d’un médaillon géométrique central.No longer availableDim. 346 x 245 cmEstimate: € 120/200 -
#988
Gietijzeren deurbel getooid met een koe.
Une sonnette en fonte, décoration de vache.No longer availableDim. H: 38 cmEstimate: € 40/50 -
#203Ernest Justin FerrandPeriod: 1846 - 1932
“De harpoenvisser”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Le pêcheur au harpon”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 117 cmEstimate: € 2000/2400 -
#882Gustave Van VaerenberghPeriod: 1873 - 1927
“Pierrot met zijn meisje onder paraplu”. Een groepje van grijsgepatineerd terracotta. Gesigneerd.
”Pierrot et sa fille sous un parapluie.” Un groupe en terre cuite patinée gris.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60/100 -
#921
Een windhond van goudgepatineerd brons op een rood marmeren voetstuk. Slijtage aan het patina. Omstreeks 1900. Eén pootje van het voetstuk opnieuw te bevestigen.
Un lévrier en bronze patiné sur socle en marbre rouge. Usures à la platine. Vers 1900. Un pied doit être rattaché.No longer availableDim. l: 22 cmEstimate: € 50/70 -
#46Kashgai
Een wollen Kelim.
Kilim en laine.No longer availableDim. 150 x 86 cmEstimate: € 100/120 -
#613Geert Kunen
“Meisje met pop”. Een beeld van terracotta met bronskleurig patina. Gesigneerd achteraan.
“Fille à la poupée”. Statue en terre cuite à patine bronze. Signée au verso.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80/120 -
#1032
Drie panelen met reproducties van de vier seizoenen van Mucha.
Trois panneaux avec des reproductions des quatre saisons par Mucha.No longer availableDim. 93 x 39 cmEstimate: € 180/240 -
#98
Houten console ondersteund door een barokke engel.
Console en bois sculpté portée par un angelot de style baroque.No longer availableDim. H: 34 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#706Wiss
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 210 x 330 cmEstimate: € 220/280 -
#399Royal Albert Bone China
Een lot van 10 diverse kopjes en schoteltjes van Engels porselein. Met polychrome bloemenmotieven.
Lot de 10 tasses et soucoupes divers en porcelaine anglaise. Motifs de fleurs polychromes.No longer availableEstimate: € 25/50 -
#136
“Jachtscène”. Een wandkleed uit de XIXe eeuw. We voegen er een detail van een tapisserie uit de XVIIe eeuw aan toe.
“Scène de chasse”. Tapisserie du XIXe siècle. Nous ajoutons un fragment d’une tapisserie du XVIIe siècle.No longer availableDim. 145 x 187 & 50 x 101 cmEstimate: € 60/100 -
#498
Spaanse danseres van porselein. Gemarkeerd: C.I.A Manna Torino Maurizia n° 861 6-4-60.
Danseuse espagnole en porcelaine. Marque: C.I.A. Manna Torino Maurizia n° 861 6-4-60.No longer availableDim. H: 50 cmEstimate: € 220/240 -
#857
Een Hotai met vijf kinderen en een dekselvaasje met een fluitspeler in een landschap. Meerkleurig Chinees porselein.
Un Hotai accompagné de cinq enfants et un vase à couvercle avec représentation d’un joueur de flute dans un paysage. Porcelaine de Chine polychrome.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#975
Een messingen luchter met drie lichtarmen, versierd met drie engeltjes en met bloemvormige glazen kapjes.
Lustre en laiton à trois branches de lumières décorées de trois angelots et aux abat-jour en verre de forme fleur.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 100/120 -
#14
‘Jong meisje”. Olieverf op doek.
“Jeune fille”. Huile sur toile.No longer availableDim. H: 36 cm; B: 30 cmEstimate: € 70/80 -
#241
Pendule van marmer, brons en koper. Versierd met een kind en zijn engelbewaarder.
Pendule en marbre, bronze et cuivre surmonté d’un enfant et son ange gardien.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 50/80 -
#631Capodimonte
Een koperen lamp met een jonge vrouw van Italiaans porselein. Gemerkt.
Une lampe en cuivre supportée par une jeune femme en porcelaine italienne. Porte une marque.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#936
Een eikenhouten buffet met vier laden, bovenaan een klapblad met twee valse laden. Lancashire, tijdperk Georgian.
Buffet en chêne à quatre tiroirs, le dessus à abattant derrière deux faux tiroirs. Lancashire, époque Georgian.No longer availableDim. H. 88, L. 145 cmEstimate: € 300/600 -
#799
Een ronde piëdestal van gefineerd hout met tussenblad en versierd met sober inlegwerk.
Un piédestal rond en bois de placage avec entretoise et décor incrusté sobre.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 40/60 -
#301
Een paar metalen mallen voor importzegels van de NV West-Indische Compagnie.
Deux moules à cachets d’importation de la S.A. Compagnie des Indes Occidentale.No longer availableDim. 12 x 21 & 21 x 9 cmEstimate: € 50/80