#31Wiskemann
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad. Gemerkt.
#669Armand JamarPeriod: 1870-1946
“L’enfer”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1939.
“L’enfer”. Huile sur toile. Signée et datée 1939.No longer availableDim. 34 x 44 cmEstimate: € 200/300 -
#613
Een paar kindjes van zandsteen.
#34
“Rozen”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
“Roses”. Aquarelle sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 34 x 22 cmEstimate: € 40/60 -
#350
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un brillant de ± 1,50 ct et d’un saphir central de ± 2,5 ct.No longer availableDim. 5,96 gEstimate: € 1500/1600 -
#351
Ice mould. Victoriaans tin.
“Ice mould”. Etain d’époque Victoria.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 100/150 -
#209
“Sint Franciscus in een tuin”. Hoogreliëf van polychroom en verguld gebeeldhouwd hout. XVIIde eeuw. Diverse beschadigingen en slijtage.
“Saint-François dans un jardin”. Haut relief en bois polychrome et doré. XVIIe siècle. Plusieurs dégâts et usures.No longer availableDim. 100 x 53 cmEstimate: € 800/1200 -
#472
“Krishna met vrouwen”. Een gouacheschildering op zijde.
“Krishna et des femmes”. Gouache sur soie.No longer availableDim. 65 x 95 cmEstimate: € 40/60 -
#126
Een oud drukkerskastje met twaalf laden.
#217
Polychroom houten beeld van Christus. XVIIde eeuw.
Sculpture en bois polychrome représentant Jésus Christ. XVIIe siècle.No longer availableDim. H. 85 cmEstimate: € 600/1000 -
#584
“Muzieknoot”. Gemengde techniek.
#48
Beeldje van een jachthond. Galvanoplastie. Naar P.J. Mène.
Statuette d’un chien de chasse. Galvanoplastie. D’après P.J. Mène.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 50/80