Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Houten klokje

Houten klokje.

Wooden clock.
Dim. h35cm b23cm
SKU: 0703230328.
Categories: Hout, Klok.
Auction day: 7 March 2023 19:00
Catalogue #328
Estimate: € 35 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #635

    Houten hoekrekje, 4 schappen met gedraaide poten.

    Wooden corner rack, 4 shelves with twisted legs.
    No longer available
    Dim. h111cm x b56cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #511

    Een kleine notenhouten commode met drie laden met bronzen trekkers. Engeland, tijdperk George I.

    A small walnut chest of drawers with three drawers with bronze handles. England, George I era.
    No longer available
    Dim. 56 x 92 x 53,5 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #326

    Een glazen vitrinekastje, 1 deurs 5 schappen in glas, verguld houten frame.

    A glass display cabinet, 1 door 5 shelves, in glass, gilded wooden frame.
    No longer available
    Dim. 163 x 40 x 40cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #349

    Kleine eikenhouten linnenkoffer met twee gemoulureerde panelen. XIXde eeuw.

    Small oak linen chest with two molded panels. XIXth century.
    No longer available
    Dim. h47 x b81 x l42
    Estimate: € 60 / 80
  • #216

    Een houten Dagobert stoel met goud zwart kussen. Divers ornament en patroon snijwerk.

    A wooden Dagobert chair with gold black cushion. Various ornament and pattern carving.
    No longer available
    Dim. h 105cm b 58cm
    Estimate: € 225 / 250
  • #544

    Een butler spiegel, met bolle vorm in vergulde kader.

    A butler mirror, convex in gilded frame.
    No longer available
    Dim. Ø45cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #545

    Tweedelige Lodewijk XV kast van gebeeldhouwd eikenhout. Onderaan twee deuren en twee laden, bovenaan twee beglaasde deuren. Luik, XVIIIde eeuw.

    Two piece Louis XV cupboard in carved oak. Two doors and two drawers at the bottom, two glazed doors at the top. Liège, XVIIIth century.
    No longer available
    Dim. 255 x 155 x 55 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #495

    Een houten, gesculpteerde paravent. 4-delig en gedetailleerd snijwerk met bladeren motief.

    A wooden, sculpted screen. 4-part and detailed carving with leaf motif.
    No longer available
    Dim. 189 x 51,5cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #554

    Een Louis XVI spiegel, met vergulde kader met ornamenten.

    A Louis XVI mirror, with gilded frame with ornaments.
    No longer available
    Dim. 78 x 52cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #524

    Een grote, ovale spiegel verguld en met ornament bovenaan.

    A large oval mirror gilt and with ornament at the top.
    No longer available
    Dim. 128 x 88cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #527

    Een etagere van gefineerd hout met bronzen monturen in Lodewijk XV-stijl. Twee tabletten, het bovenste met galerijtje.

    An etagere in veneered wood with bronze mounts in Louis XV style. Two tablets, the top one with a small gallery.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 300 / 340
  • #525

    Eikenhouten secretaire-bibliotheek gefineerd met wortelhout, ingelegd met een fruithouten motief. Holland, XVIIIde eeuw. Onderaan klapblad, waar achter zes laden, en drie laden, bovenaan twee beglaasde deuren.

    Oak secretary-library veneered with root wood, inlaid with a fruit wood motif. Holland, XVIIIth century. At the bottom folding leaf, behind which six drawers, and three drawers, at the top two glazed doors.
    No longer available
    Dim. H. 272 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #515

    Een 19de eeuwse staande klok. Gesculpteerd notenhout. Met een werk van Wilhelmus Wessels ‘Orlogiemaeker à Gelen’. In werkende staat.

    A 19th century longcase clock. Carved walnut. With a work by Wilhelmus Wessels 'Orlogiemaeker à Gelen'. In working condition.
    No longer available
    Dim. h 266 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #523

    Een grote staande Boeddha van verguld hout.

    A large standing Buddha of gilded wood.
    No longer available
    Dim. H. 220 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #531

    Een eikenhouten trogkast.

    An oak trough cupboard.
    No longer available
    Dim. b 147,5 cm x h 81 cm x d 62 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #698

    Armstoel in Lodewijk XVI-stijl, wit gestoffeerd, houten frame.

    Louis XVI style armchair, white upholstered, wooden frame.
    No longer available
    Dim. h85 cm x b 62 cm x l56 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #595

    Een ovaal Louis XVI stijl tafeltje, 2 laden, met vergulde elementen.

    An oval shaped Louis XVI style table, 2 drawers, with gilded elements.
    No longer available
    Dim. 74 x 61cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #563

    Een houten vergulde “Witch-Eye” zonnespiegel. Type Hollywood Regency, vintage Sunburst Mirror. Circa 1960-70.

    A wooden gilded "Witch-Eye" sun mirror. Type Hollywood Regency, vintage Sunburst Mirror. Circa 1960-70.
    No longer available
    Dim. 67 x Ø23cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #528

    Een houten ronde tafel met centrale poot.

    A wooden round table with central leg.
    No longer available
    Dim. h 72 cm & Ø 103 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #565

    Een rond Art Deco tafeltje uit gefineerd walnoten hout.

    A round-shaped Art Deco table made of veneered walnut wood.
    No longer available
    Dim. h 58cm b 60cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #193

    Een 3-delig klokstel, schouwgarnituur. Bestaande uit pendule geflankeerd door 2, 5-lichtpunts kandelabers, bloementafereel in blauwwit aardewerk, verguld messing monturen in organische vorm en glazen luchterhangers. Begin 20e eeuw.

    A 3-piece clock set, mantelpiece. Consisting of a mantel clock flanked by 2, 5-light candelabra, flower table in blue and white earthenware, gilt brass mounts in organic shape and glass pendants. Early 20th century.
    No longer available
    Dim. 55 x 25cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #226

    Een houten secretaire, hetwelk met 1 schuif en uitklapbaar bureaublad.

    A wooden secretaire, which has 1 drawer and fold-out desktop.
    No longer available
    Dim. 90 x 49 x 71cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #211

    Een bronzen Italiaanse Imperial klok, binnenin gemarkeerd “Brevettato”. FHS Germany uurwerk met dubbele belslag. Divers gesculpteerd reliëf met bovenaan koppel in omhelzing. Vermoedelijk kunstgieterij “Fonderia Artistica”.

    A bronze Italian Imperial clock, marked "Brevettato" inside. FHS Germany movement with double bell strike. Diverse sculpted relief with a couple in an embrace at the top. Presumably art foundry “Fonderia Artistica”.
    No longer available
    Dim. 44,5 x 36cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #534

    Een butlerspiegel, met bolle vorm in vergulde kader.

    A butler mirror, convex in gilded frame.
    No longer available
    Dim. Ø63
    Estimate: € 175 / 225

Other lots in this auction

  • #421

    Een paar Chinees porseleinen Famille Rose borden. Qinglong. Eén met haarscheur.

    A pair of Chinese porcelain famille rose plates. Qinglong. One with a hairline crack.
    No longer available
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #106

    Een driedelige D-end tafel met vier armstoelen in Regency-stijl. Mahoniehout met messingen details. Engels werk.

    A three-piece D-end table with four Regency-style armchairs. Mahogany wood with brass details. English work.
    No longer available
    Dim. Tafel: 320x115x70 cm Stoel - H: 110 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #389

    “Abstracte compositie.” Collage met aquarel op papier. Onduidelijk gesigneerd.

    “Abstract composition.” Collage with watercolour on paper. Indistinctly signed.
    No longer available
    Dim. 38 x 28 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #47

    Een lot kunstboeken, uitgegeven bij het Mercatorfonds: - “De Vlaamse wandtapijten van de...” - “De Gouden eeuw van Antwerpen”. - “Willem de Zwijger” - “P. P. Rubens” - “Albert van Dyck” - “Onze Bruegel” - “Histoire de la peinture moderne” (Ed. Arcade)

    A lot of art books, published by the Mercatorfonds: - “The Flemish tapestries of the...” - “The Golden Age of Antwerp”. - “Willem de Zwijger” - “PP Rubens” - “Albert van Dyck” - “Our Bruegel” - “Histoire de la peinture moderne” (Ed. Arcade). Language: Dutch.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #244
    Y. Cruyskens

    “Bouquet romantique”. Olieverf op doek . Gesigneerd onderaan “Y. Cruyskens” en met certificaat op de verso. 1950.

    "Romantic bouquet". Oil on canvas. Signed at the bottom "Y Cruyskens" and with certificate on the verso. 1950.
    No longer available
    Dim. 22 x 16cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #699

    Een groot kristallen glasservies bestaande uit: 9 grote glazen, 12 champagnecoupes, 13 wittewijnglazen, 6 likeurglazen, 4 grote bierglazen. 44 stuks totaal.

    A large crystal glass service consisting of: 9 large glasses, 12 champagne coupes, 13 white wine glasses, 6 liqueur glasses, 4 large beer glasses. 44 pieces in total.
    No longer available
    Dim. H: 5-19 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #643

    Lot van 4 geglazuurd aardewerken kruiken en potjes, vermoedelijk 16e eeuws bodemvondsten.

    Lot of 4 glazed earthenware jugs and pots, presumably 16th century archaeological finds.
    No longer available
    Dim. 13cm x Ø8cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #224
    J Dermul

    “Stilleven met bloempot”, schilderij olie op paneel, gedateerd ‘97, gesigneerd onderaan “J.Dermul”, ingekaderd.

    “Still life with flower pot”, painting oil on panel, dated '97, signed at the bottom “J.Dermul”, framed.
    No longer available
    Dim. 48 x 59cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #163
    Paul Philippe
    Period: 1870-1930

    “Russian Dancer”, Art Deco bronzen beeld van dansende dame op stenen voet, gesigneerd “P.Philippe”.

    "Russian Dancer", Art Deco bronze sculpture of a dancing lady on a stone base, signed "P.Philippe".
    No longer available
    Dim. 54cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #351

    Een porseleinen groepje met duif, als lamp. Met vergulde bladeren. Met handgeschilderd decor.

    A porcelain group with a pigeon, as a lamp. With gilded leaves. With hand-painted decor.
    No longer available
    Dim. 33,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #191

    Een kristallen luchter met negen lichtarmen in twee rijen.

    A crystal chandelier with nine light arms in two rows.
    No longer available
    Dim. H: 105 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #375

    Een schomeelstoel van stoomgebogen hout in thonetstijl. Rieten rug en zit.

    A rocking chair made of steam-bent wood in Thonet style. Wicker back and seat.
    No longer available
    Dim. H:
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More