#98Een Japanse boer van brons.
#9Jos Albert“Plattelandszicht”. aquarel en potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1928.
”Vue sur la campagne”. Aquarelle et crayon sur papier. Signé et daté.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 20 / 30 -
#765Een eikenhouten barmeubel met bovenaan een openklapbaar blad en een neerklapbaar gebeeldhouwd front. Onderaan twee paneeldeurtjes en op leeuwenpoten.
#759Een notenhouten regulateur met zwartgelakte stijlen.
Un masque-oiseau de festival en bois sculpté. Dan, Niger. Quelques petites réparations.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 50 / 80 -
Un secrétaire à abattant en bois de placage de ronce à deux petits et deux grands tiroirs en dessous.No longer availableDim. 98 x 91 x 41 cmEstimate: € 200 / 300 -
#398Een lot van drie verschillende koperen scheepslantaarns.
#683Een Zaïrees Pende masker.
Un masque Pende, Zaïre.No longer availableDim. l 48 cmEstimate: € 60 / 100 -
#303Een Art - Nouveau dienblad in hout en porselein met bloemmotief.
#46Een eikenhouten Windsorchair.
Une chaise dite Windsor en chêne.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#72Gaston Wallaert“Balrozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Roses de bal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44,5 x 54 cmEstimate: € 100 / 140 -
#215Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,30 ct.No longer availableDim. 7,80 gEstimate: € 1300 / 1400