Similar lots by type
-
#15Een paar aardewerken spaarpotten in de vorm van fruitmanden.
Paire de tire lire en faïence en forme de corbeilles à fruit.No longer availableOnline onlyDim. H 12 cmEstimate: € 25 / 35 -
#47Lot metaal bestaande uit 3 gietijzeren strijkijzers, 7 kandelaars, Koperen ketel en olielamp, 1 armkandelaar, 3 muurkandelaars met glazen windwering, 1 bord, 1 kaarsendover e.a.
Lot de métaux comprenant 3 fers à repasser en fonte, 7 candélabres, un poêlon et une lampe à huile en cuivre, un candélabres à bras, 3 candélabres muraux, une assiette et un étouffoir à chandelles etc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#23Set zilverkleurig tafelservies uit het interbellum. Bestaande uit een koffiepot, een melkkan,een suikerpot en een botervlootje. Metaal met kunststoffen handvaten.
Service de table de couleur argent de l’entre deux guerres. Comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier et un beurrier. Métal aux anses en pastique.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#26Koffieservies, interbellum. Bestaande uit een koffiekan, een melkpotje, een suikerpotje (deksel ontbreekt) en 11 dessertborden.
Service à café des années 30. Comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier (couvercle manque) et 11 assiettes à dessert.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#11Een vaas van bruin glas.
Vase en verre brun.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 20 / 25 -
#13Een wandklok van messing met romeinse cijfers op de wijzerplaat.
Pendule murale en laiton. Cadran aux chiffres romains.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#42Een dekselpot van meerkleurig Japans porselein met een handgeschilderd decor van bloemen. Restauratie over de hele lijn.
Pot couvert en porcelaine polychrome du Japon. Décor de fleurs peint à la main. Restauré.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 cmEstimate: € 30 / 40 -
#45Een vaas van Imariporselein.
Vase en porcelaine d’Imari.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#51Verzameling servies. Bestaande uit 8 borden met roosjesmotief, gemerkt Mitterteich Bavaria; 6 tassen en ondertassen met rozenrand, gemerkt TK Thuny Czechoslovakia; een koffiepot,2 tassen, melk en suikerpotje, allen met decoratie van rozen, niet gemerkt.
Lot de services. Comprenant 8 assiettes à décor de roses, marque Mitterteich Bavaria, 6 tasses et soucoupes aux roses sur l’aile, marque TK Thuny Czechoslovakia, une cafetière, 2 tasses, pot à lait et sucrier, également décorés aux roses, sans marque.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#20Gebakset. Parelmoer en aardewerk. Een gebakschaal (diameter 25 cm) en 12 dessertbordjes (diameter 15 cm).
Garniture à gâteaux. Nacre et faïence. Comprenant un plat (Ø 25 cm) et douze assiettes à dessert (Ø 15 cm).No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
#17Koperen kistje bewerkt met middeleeuws taferelen.
Petit coffre en cuivre décoré de scènes médiévales.No longer availableOnline onlyDim. L: 21 cm; B: 11 cm; H 8,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#46Boch4 borden met design Boogschuttersvereniging HGRK 1956. 2 Borden met cartouche van Ste. Cecilia en St. Stefanus. We voegen 2 borden gemerkt ‘Gien Geoffroy’ met cartouche van patroonheiligen en 4 platte borden en een schaal met cartouche van de ’ Société Royale St Sebastien à Bruges’ toe.
Quatre assiettes commémorant la Société des Archers HGRK en 1956. Deux assiettes avec Ste Cécile et St Etienne. Nous ajoutons 2 assiettes marqués de Gien aux cartouches représentant des saints de patronage et 4 assiettes plates et un plat à l’inscription “Société Royale St Sebastien à Bruges” en cartouche.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#14Polychrome glazen vaas. Purper in de massa, geel gevlekte voet.
Vase en verre polychrome. Pourpre dans la masse, base aux taches jaunes.No longer availableOnline onlyDim. H 30,5 cmEstimate: € 15 / 20 -
#44Een lampje, opgebouwd uit een beeldje van meerkleurig aardewerk in de vorm van een vogel op een houten sokkeltje. Sokkeltje beschadigd.
Petit lampe portée par une statuette en faïence polychrome en forme d’oiseaux sur socle en bois. Dégât au socle.No longer availableOnline onlyDim. h: 49 clEstimate: € 30 / 40 -
#18Miniatuur marmeren vogelbad met versiering van 4 vogels uit composiet. Lichte beschadiging aan de vogeltjes.
Bain à oiseaux miniature en marbre à décor de 4 oiseaux en compositie. Petit dégât aux oiseaux.No longer availableOnline onlyDim. H 13 cm D 19 cmEstimate: € 10 / 20 -
#16C. MassonBeeldje van aardewerk in de vorm van een liggende leeuwin. Gesigneerd.
Statuette en faïence en forme d’une lionne couchée. Signée.No longer availableOnline onlyDim. L. 20 cmEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#82Drie zichten op Bougainville. Aquarel op papier. Eén gemonogrammeerd M. P.
Trois vues de Bougainville. Aquarelle sur papier. Une monogrammée M.P.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 33 & 21 x 28 cmEstimate: € 30 / 50 -
#126Dominique Van den BosschePeriod: 1854 - 1906Een jongedamesbuste van bruingepatineerd terracotta. Gesigneerd. Restauratie aan de basis.
Buste de jeune femme en terre cuite à patine brune. Signé. Restauration à la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 48 cmEstimate: € 100 / 150 -
#92Een reeks van zes oude foto’s met zicht op Singapore uit de jaren ‘80 van de XIXe eeuw. Twee exemplaren dubbel, waarbij één met gebarsten glas.
Suite de six photos anciennes représentant des vues de Singapour des années 1880. D’un exemplaire double le verre est cassé.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#83Een lot van vier ingekaderde aandeelbewijzen, waarbij twee van de ‘Compagnie Génerale des Autobus’, één van ‘Egyptian Estates Ltd.’ en één van de ‘Miroiterie Moderne’.
Lot de quatre actions encadrées dont deux de la “Compagnie Générale des Autobus”, une de la “Egyptian Estates Ltd” et une de la “Miroiterie Moderne”.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#67R. Sperber“Hooiwagen aan de schuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1920(?). Kleine scheur links boven.
“Chariot à foin devant la grange”. Huile su toile. Sigée et datée 1920 (?). Petit dégât vers le haut à gauche.No longer availableOnline onlyDim. 59 x 88 cmEstimate: € 40 / 60 -
#127Een cachepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vogels en vissen binnenin.
Cache-pot en porcelaine de Chine à décor polychrome de fleurs, d’oiseaux et de poissons.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 37 cmEstimate: € 60 / 100 -
#103Kleine vaas van Chinees porselein met een wit camaïeudecor van bloemen op een lichtgele ondergrond. Onderaan gemerkt.
Petit vase en porcelaine de Chine à décor en camaïeu blanc sur fond jaune. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyEstimate: € 200 / 240 -
#49Een comtoiseklok van gedreven messing , bovenaan versierd met draken. Te reviseren.
Comtoise en laiton repoussé, surmontée de dragons. A reviser.No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#43Een lot verzilverd metaal bestaande o.a. uit bestek, eierdopjes, doosjes etc..
Lot de métal argenté dont couverts, coquetiers, boîtes etc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#5JunghansEen geelkoperen klokje, model ‘Meister’.
Petite pendule en cuivre jaune, modèle “Meister”.No longer availableOnline onlyDim. b: 19,5 cmEstimate: € 15 / 20 -
#99Goebel“Meisje in een boom” & “Jongen op hekje”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks van M. I. Hummel.
“Petite fille dans un arbre” et “Garçon sur une grille”. Deux statuettes en biscuit polychrome par M.I. Hummel.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 70 -
#31Een aardewerken theepot met polychroom decor van appelen en druiven, toegevoegd deksel, gemerkt Stangl Pottery, Trenton New Jersey. En een aardewerken waterkan met polychroom en verguld decor van guirlandes, omstreeks 1900.
Une théière en faïence à décor polychrome de pommes et de raisins, couvercle rapporté, marque sous la base “Stangl Pottery, Trenton New Jersey”. Et une verseuse en faïence à décor polychrome et doré de guirlandes, vers 1900.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25

