Similar lots by type
-
#472Leonardo TorfsPeriod: 1927 - 2020“Landschap” Aquarel op papier. Gesigneerd.
Paysage. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 35x25cmEstimate: € 60 / 80 -
#534Sylvie Alberghs“Circusvrouwtje”. Een met aquarel en kleurpotlood opgehoogde druk. Gesigneerd.
"Femme du cirque". Une estampe rehaussée à l'aquarelle et au crayon de couleur. Signé.No longer availableDim. 71 x 48 cmEstimate: € 75 / 100 -
#560“Marine”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening.
Marine. Technique mixte sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 14 x 10 cmEstimate: € 80 / 120 -
#540“Grossknupchen”. Gemengde techniek op papier in de geest van Brood.
Grossknupchen. Technique mixte sur papier dans l'esprit de Brood.No longer availableDim. 17 x 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#414“Stilleven”. Olieverf op board. Draagt monogram.
Nature morte. Huile sur panneau. Monogramme.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#442“Leeuwin”. Een houtskooltekening. In de geest van Pierre-Paul Jouve.
Lionne. Un dessin au fusain. Dans l'esprit de Pierre-Paul Jouve.No longer availableDim. 15,5 x 24 cmEstimate: € 120 / 160 -
#432“Kaketoes”. Houtskool en pastel op papier. In de geest van Jan Mankes.
Caketoes. Fusain et pastel sur papier. Dans l'esprit de Jan Mankes.No longer availableDim. 50 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#409“Vrouwelijk naakt”. Een inkttekening op papier. Draagt monogram ‘HM’.
Nu féminin. Un dessin à l'encre sur papier. Porte le monogramme 'HM'.No longer availableDim. 40 x 38 cmEstimate: € 150 / 200 -
#422“Compositie”. Aquarel op papier. In de geest van André Lanskoy.
Composition. Aquarelle sur papier. Dans l'esprit d'André Lanskoy.No longer availableDim. 19 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#509Gust VerelstPeriod: 1901 -1978“Vrouwenportret” & “Mannenportret”. Twee houtskooltekeningen op papier. Beide gesigneerd en de tweede gedateerd 30-3-21.
Portrait de femme & Portrait d'homme. Deux dessins au fusain sur papier. Tous deux signés et le second daté du 30/03/21.No longer availableDim. 39x 31 & 33 x 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#186“Vrouwenportret”. Pastel op papier. XVIIIe eeuw.
Portrait de femme. Pastel sur papier. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 38 x 31 cmEstimate: € 150 / 200 -
#302Paul Claes“Zandvliet”. Potloodtekening. Gesigneerd en gedateerd.
Zandvliet. Dessin au crayon. Signé et daté.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 35 / 45 -
#569Een paar ovale schilderijtjes met afbeeldingen van Aziatische schepen.
Une paire de peintures ovales représentant des navires asiatiques.No longer availableDim. 12 x 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#559Jef Clerens“De Watermolen”. Aquarel. Gesigneerd.
Le moulin à eau. Aquarelle. Signé.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 35 / 45 -
#494Gust VerelstPeriod: 1901 - 1978“Moeke”. & “Vrouwelijk naakt”. Een potloodtekening en een houtskooltekening op papier. Beide gesigneerd en resp. gedateerd ‘Boom, 6-11-42’ & 16-5-44.
Moeke. & Femme nue. Un dessin au crayon et un dessin au fusain sur papier. Tous deux signés et datés 'Boom, 6-11-42' & 16-5-44.No longer availableDim. 25 x 20 & 36 x 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
#584Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949“Traphal”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
"Hall à l’escalier". Une eau-forte en couleurs. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#434“Compositie”. Aquarel op papier. In de geest van Emile Nolde.
Composition. Aquarelle sur papier. Dans l'esprit d'Emile Nolde.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#385“Landschap”. Aquarel op papier. In de geest van Dirk Smorenberg.
Paysage. Aquarelle sur papier. Dans l'esprit de Dirk Smorenberg.No longer availableDim. 19x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#419“Compositie”. Aquarel op papier. In de geest van André Lanskoy.
Composition. Aquarelle sur papier. Dans l'esprit d'André Lanskoy.No longer availableDim. 27 x 19 cmEstimate: € 120 / 160 -
#390“Bruggetje”. Potlood op papier. Draagt handtekening.
Petit pont. Crayon sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 11 x 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#439“Zonder titel”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
Sans titre. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 32 x 31 cmEstimate: € 50 / 70 -
#429“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Russische school.
Composition. Techniques mixtes sur papier. Ecole russe.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 180 / 240 -
#580“Bergdorpje”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
Village de montagne. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 15 x 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#479Leonardo TorfsPeriod: 1927- 2020“Fluitspeler in de sneeuw”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Joueur de flûte dans la neige. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 50 / 70
Other lots in this auction
-
#350Jozef MousPeriod: 1896-1968Een serie van vijf tekeningen in potlood, houtskool etc.
Une série de cinq dessins au crayon, fusain etc.No longer availableDim. 13x10cm15x12cmEstimate: € 120 / 200 -
#221Empire, EnglandEen oude hoge hoed van vilt. In hoedendoos.
Un vieux haut-de-forme en feutre. Dans une boîte à chapeau.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#590Een metalen art deco luchtertje met glazen kapjes. Eén kapje gebroken.
Un lustre art déco en métal avec des abat-jour en verre. Un abat-jour est cassé.No longer availableDim. H:40cmEstimate: € 35 / 45 -
#252Gust VerelstPeriod: 1901 - 1978Een paar straatzichten, olieverf op paneel. Waarbij één gesigneerd en gedateerd ‘59.
Une paire de vues de rue, huile sur panneau. Un signé et daté '59.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#379“Danseressen”. Gemengde techniek op papier in de stijl van Toulouse Lautrec.
Danseurs. Technique mixte sur papier dans le goût de Toulouse Lautrec.No longer availableDim. 65x50cmEstimate: € 50 / 80 -
#466Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 306 x 206 cmEstimate: € 200 / 240 -
#234Gust VerelstPeriod: 1901 -1978“Winters zicht aan de Boomse fabrieken”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘65.
Vue d'hiver des usines à Boom. Huile sur panneau. Signé et daté '65.No longer availableDim. 75 x 105 cmEstimate: € 80 / 120 -
#203Een paar biscuit menuhouders versierd in roze en goud met engeltjes en vogels. Omstreeks 1900.
Une paire de porte-menus en biscuit à décor rose et or d'anges et d'oiseaux. Vers 1900.No longer availableDim. H. 15,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#176“Moeder met kind”. Een groengepatineerd gipsen beeld. Achteraan gesigneerd. Kleine barst in de basis.
Mère à l'enfant. Une statue en plâtre patiné vert. Signée au dos.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#547Een bronzen vijzel, gedateerd 1581. We voegen er een olielampje in de vorm van een vis aan toe.
Un mortier en bronze, daté de 1581. On y ajoute une lampe à huile en forme de poisson.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 55 / 75 -
#529Gust VerelstPeriod: 1901 - 1978“Stilleven met appels”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 14-8-59.
Nature morte aux pommes. Aquarelle sur papier. Signée et datée 14-8-59.No longer availableDim. 49 x 63 cmEstimate: € 50 / 80 -
#51“Pierrot met mandoline”. Een meerkleurig plaasteren beeld naar een werk van Friedrich Schild. Begin XXe eeuw.
Pierrot avec mandoline. Une statue en plâtre multicolore d'après une œuvre de Friedrich Schild. Début du 20e siècle.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 80 / 100

