Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Huis met achtertuin”. Gouache. Draagt een handtekening: Anna De Weert.

“Huis met achtertuin”. Gouache. Draagt een handtekening: Anna De Weert.

“Maison au jardin”. Gouache. Porte une signature: Anna De Weert.
Dim. 10 x 12 cm
SKU: 1003200362.
Auction day: 10 March 2020 19:00
Catalogue #362
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #71

    Een divers lot dozen van hout en metaal. Bijgevoegd een koperen kruithoorn.

    Lot de boîtes diverses en bois et en métal. On ajoute une corne à poudre en cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #329

    “Waterdraagster”. Een koperen beeld.

    “Porteuse d’eau”. Sculpture en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 133 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #539
    Roger Van Akeleyen
    Period: °1948.

    “De ontwortelden”. Een ets. Gesigneerd, gedateerd ‘76 en genummerd 3/25 buiten de plaat.

    “De ontwortelden”. Eau-forte. Signée, datée ‘76 et numérotée 3/25 hors planche.
    No longer available
    Dim. 49 x 61 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #344
    Jules Van Ael
    Period: 1912 - 1997

    “Optocht der koningen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 41/75 buiten de plaat.

    “Cortège des rois”. Eau-forte. Signée et numérotée 41/75 hors planche.
    No longer available
    Dim. 52,5 x 35,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #791

    Een Marie-Thérèseluchter met vijf dubbele lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.

    Lustre Marie-Thérèse à cinq lumières et décoré de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #613

    Een paar kindjes van zandsteen.

    Une paire d’enfants en pierre de sable.
    No longer available
    Dim. 42 x 40 x 65 cm
    Estimate: € 460 / 480
  • #671

    Drie kleine bronzen Boeddhabeeldjes. Thais werk.

    Trois petites statuettes du Bouddha en bronze. Travail Thaï.
    No longer available
    Dim. H. 17 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #642

    Een wit marmeren tuinbankje op twee poten.

    Petit banc de jardin en marbre blanc sur deux pieds.
    No longer available
    Dim. 47 x 92 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #805

    Een vintage hanglamp met drie gekleurde glazen kappen aan messingen frame.

    Lampe à suspendre vintage à trois abat-jour en couleurs et à monture en laiton.
    No longer available
    Dim. l: 172 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #258

    Een schouwpendule van diverse soorten marmer, messing en brons in eclectische stijl, versierd met een siervaasje bovenaan, twee bacchanten aan op de flanken en centraal met een handgeschilderde porseleinen plaquette.

    Pendule en marbre de différentes couleurs, en laiton et en bronze de style éclectique décorée d’un vase décoratif, de deux bacchantes sur les flancs et d’une plaquette en porcelaine centrale.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #214

    De verrijzenis van Christus. Olieverf op paneel, later versterkt. Vlaamse school, XVI. Toegeschreven aan ‘Dirk Verrelt’.

    La Résurrection du Christ”. Huile sur panneau, renforcé récemment. Ecole flamande du XVIe siècle. Attribué à Dirk Verreit.
    No longer available
    Dim. 82 x 50 cm
    Estimate: € 2500 / 3000
  • #554
    Ruvanti (Rudolf Vantilborgh)

    “Oorlogsveteraan”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1993.

    “Vétéran de guerre”. Technique mixte sur papier. Signé et daté 1993.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 180 / 240
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 Maart 2020

Veiling is volledig - 815 loten. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf.

10 March 2020 19:00
11 March 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 March 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More