#741
Een siervaas op voet van Parijs’ porselein met een verguld decor. Eind XIXe eeuw.
Vase décoratif sur piédouche en porcelaine de Paris à décor doré. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100 / 140 -
#794
Een messingen lampenvoet met drie lichtarmen.
#624
Een wit marmeren tuinvaas op grijs marmeren voet.
#815
Een eikenhouten salontafel met gedraaide poten in H-verbinding.
#28Cerabel
“Bokje”. Een wit porseleinen beeldje.
#674
Twee Japanse tekeningen met personages op zijde. In één frame.
#435
Een partij van zeventien koperen kandelaars.
#611
Guanyin op olifant, been/ivoor op houten skelet. Chinees werk
#221Emile LaportePeriod: 1858 - 1907
“Jongetje met zeilbootje”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
“Petit garçon aux voilier”. Sculpture en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 400 / 500 -
#54
“Uit het ballingsleven tijdens de oorlog”. Een borduurwerk uit 1917.
#188
Een reeks van zes open zoutvaatjes van massief zilver, versierd met hermenfiguren. Parijse keuren, 1809-1819.
Suite de six salières ouvertes en argent massif, décorées de hermès. Poinçons de Paris, 1809-1819.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 220 / 260 -
#21
Een paar miniaturen met hond en hond & kat. Olieverf op paneel.
Paire de miniatures représentant un chien et un chien et un chat. Huile sur panneau.No longer availableDim. 8 x 6 cmEstimate: € 100 / 120