Other lots in this auction
-
#71Een divers lot dozen van hout en metaal. Bijgevoegd een koperen kruithoorn.
Lot de boîtes diverses en bois et en métal. On ajoute une corne à poudre en cuivre.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#329“Waterdraagster”. Een koperen beeld.
“Porteuse d’eau”. Sculpture en cuivre.No longer availableDim. h: 133 cmEstimate: € 200 / 300 -
#539Roger Van AkeleyenPeriod: °1948.“De ontwortelden”. Een ets. Gesigneerd, gedateerd ‘76 en genummerd 3/25 buiten de plaat.
“De ontwortelden”. Eau-forte. Signée, datée ‘76 et numérotée 3/25 hors planche.No longer availableDim. 49 x 61 cmEstimate: € 40 / 60 -
#344Jules Van AelPeriod: 1912 - 1997“Optocht der koningen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 41/75 buiten de plaat.
“Cortège des rois”. Eau-forte. Signée et numérotée 41/75 hors planche.No longer availableDim. 52,5 x 35,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#791Een Marie-Thérèseluchter met vijf dubbele lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre Marie-Thérèse à cinq lumières et décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 200 / 240 -
#613Een paar kindjes van zandsteen.
Une paire d’enfants en pierre de sable.No longer availableDim. 42 x 40 x 65 cmEstimate: € 460 / 480 -
#671Drie kleine bronzen Boeddhabeeldjes. Thais werk.
Trois petites statuettes du Bouddha en bronze. Travail Thaï.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 60 / 100 -
#642Een wit marmeren tuinbankje op twee poten.
Petit banc de jardin en marbre blanc sur deux pieds.No longer availableDim. 47 x 92 cmEstimate: € 120 / 200 -
#805Een vintage hanglamp met drie gekleurde glazen kappen aan messingen frame.
Lampe à suspendre vintage à trois abat-jour en couleurs et à monture en laiton.No longer availableDim. l: 172 cmEstimate: € 100 / 120 -
#258Een schouwpendule van diverse soorten marmer, messing en brons in eclectische stijl, versierd met een siervaasje bovenaan, twee bacchanten aan op de flanken en centraal met een handgeschilderde porseleinen plaquette.
Pendule en marbre de différentes couleurs, en laiton et en bronze de style éclectique décorée d’un vase décoratif, de deux bacchantes sur les flancs et d’une plaquette en porcelaine centrale.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200 / 240 -
#214De verrijzenis van Christus. Olieverf op paneel, later versterkt. Vlaamse school, XVI. Toegeschreven aan ‘Dirk Verrelt’.
La Résurrection du Christ”. Huile sur panneau, renforcé récemment. Ecole flamande du XVIe siècle. Attribué à Dirk Verreit.No longer availableDim. 82 x 50 cmEstimate: € 2500 / 3000 -
#554Ruvanti (Rudolf Vantilborgh)“Oorlogsveteraan”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1993.
“Vétéran de guerre”. Technique mixte sur papier. Signé et daté 1993.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 180 / 240

