#84Een keramieken kom in Art Deco stijl, onderaan met monogram.
A ceramic bowl in Art Deco style, marked with a monogram at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 10 x Ø 21,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#203Een opaline vaasje met vergulde rand. Bijgevoegd porseleinen vaasje, onderaan gemerkt “Cottier Fréres” en genummerd 1650/084.
#189Een Chinees porseleinen vaas met figuratief decor en bijgevoegd vaasje met landschap. Onderaan gemerkt.
#2Een lot van oude foto’s en postkaarten, hoofdzakelijk Duitsland.
#32Jos HendrickxPeriod: 1906 - 1971“Meisje”, een lithografie op papier, gesigneerd en getiteld buiten de plaat.
"Meisje", a lithograph on paper, signed and titled outside the plate.No longer availableOnline onlyDim. 85 x 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#103Een oude rode koperen koetslamp.
An old red copper carriage lamp.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cm -
#170Een houten dienblad met afgeronde metalen hoeken.
A wooden tray with rounded metal corners.No longer availableOnline onlyDim. 53 x 38 cmEstimate: € 5 / 10 -
#180Een tafellamp met verzilverde voet.
#113Een gepatineerd bronzen beeldje van een jongen, op marmeren voet.
A patinated bronze statue of a boy, on a marble base.No longer availableOnline onlyDim. 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#238“La nouvelle mode.” Ingebonden, uit 1900 N°1 - N°26.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60